Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 14. forduló

2018.11.18 - 13:00

Taksony, Taksony SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NEMES DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁLÉ ELEMÉR, FICSOR MÁRK
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

11'

NAGY GERGŐ
MÓZES BALÁZS

13'

1 - 1

 

 

1 - 2

44'

VÖRÖS PÉTER
TORKOS ATTILA

71'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 14 11 1 2 54 16 38 34 8.5
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 14 10 3 1 44 13 31 33 9.1
3 Üllő SE Üllő SE 14 10 1 3 54 30 24 31 9.1
4 Bugyi SE Bugyi SE 14 8 5 1 38 14 24 29 8.6
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 14 9 0 5 43 24 19 27 8.4
6 Örkény SE Örkény SE 14 7 5 2 36 22 14 26 9.1
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 14 7 3 4 44 33 11 24 9.1
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 14 5 4 5 34 27 7 19 8.5
9 Péteri KSK Péteri KSK 14 6 0 8 26 28 -2 18 8.5
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 14 5 3 6 15 25 -10 18 7.9
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 14 5 2 7 35 53 -18 17 8.6
12 Pereg SE Pereg SE 14 4 1 9 20 42 -22 13 7.9
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 14 3 4 7 21 36 -15 13 8.4
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 14 3 2 9 25 36 -11 11 7.9
15 Monori SE Monori SE 14 2 0 12 20 50 -30 6 7.9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 14 0 0 14 7 67 -60 0 8.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 6 5 1 0 9 3 6 16 8 6 0 2 18 3 15 18 14 11 1 2 27 6 21 34
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 7 2 4 1 11 6 5 10 7 6 0 1 11 1 10 18 14 8 4 2 22 7 15 28
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 5 7 -2 11 7 5 1 1 13 4 9 16 14 8 3 3 18 11 7 27
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 7 3 2 2 7 7 0 11 7 4 1 2 11 5 6 13 14 7 3 4 18 12 6 24
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 4 2 3 9 7 2 14 5 2 3 0 9 3 6 9 14 6 5 3 18 10 8 23
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 7 2 3 2 7 10 -3 9 7 4 2 1 13 5 8 14 14 6 5 3 20 15 5 23
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 6 3 1 2 6 4 2 10 8 3 1 4 7 8 -1 10 14 6 2 6 13 12 1 20
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 13 8 5 15 6 1 2 3 3 6 -3 5 14 5 5 4 16 14 2 20
9 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 8 7 1 11 7 2 1 4 3 10 -7 7 14 5 3 6 11 17 -6 18
10 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 2 1 5 5 6 -1 7 6 3 1 2 5 5 0 10 14 5 2 7 10 11 -1 17
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 6 2 1 3 3 12 -9 7 8 2 4 2 12 13 -1 10 14 4 5 5 15 25 -10 17
12 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 3 1 4 8 9 -1 10 6 0 3 3 5 8 -3 3 14 3 4 7 13 17 -4 13
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 6 2 2 2 3 3 0 8 8 1 2 5 6 14 -8 5 14 3 4 7 9 17 -8 13
14 Dunavarsányi TE II. Monori SE 6 2 0 4 7 12 -5 6 8 1 4 3 4 8 -4 7 14 3 4 7 11 20 -9 13
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 7 0 2 5 3 9 -6 2 7 3 1 3 6 4 2 10 14 3 3 8 9 13 -4 12
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 7 0 2 5 2 17 -15 2 7 0 3 4 1 9 -8 3 14 0 5 9 3 26 -23 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 6 4 1 1 18 9 9 13 8 7 0 1 36 7 29 21 14 11 1 2 54 16 38 34
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 7 5 1 1 23 8 15 16 7 5 2 0 21 5 16 17 14 10 3 1 44 13 31 33
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 7 5 0 2 24 16 8 15 7 5 1 1 30 14 16 16 14 10 1 3 54 30 24 31
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 5 3 1 22 11 11 18 5 3 2 0 16 3 13 11 14 8 5 1 38 14 24 29
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 6 5 0 1 21 9 12 15 8 4 0 4 22 15 7 12 14 9 0 5 43 24 19 27
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 7 4 2 1 17 10 7 14 7 3 3 1 19 12 7 12 14 7 5 2 36 22 14 26
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 20 17 3 11 7 4 1 2 24 16 8 13 14 7 3 4 44 33 11 24
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 28 16 12 15 6 1 1 4 6 11 -5 4 14 5 4 5 34 27 7 19
9 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 7 2 0 5 11 17 -6 6 7 4 0 3 15 11 4 12 14 6 0 8 26 28 -2 18
10 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 3 2 3 8 12 -4 11 6 2 1 3 7 13 -6 7 14 5 3 6 15 25 -10 18
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 6 3 0 3 12 23 -11 9 8 2 2 4 23 30 -7 8 14 5 2 7 35 53 -18 17
12 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 6 3 0 3 12 12 0 9 8 1 1 6 8 30 -22 4 14 4 1 9 20 42 -22 13
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 14 12 2 11 7 0 2 5 7 24 -17 2 14 3 4 7 21 36 -15 13
14 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 2 1 5 14 21 -7 7 6 1 1 4 11 15 -4 4 14 3 2 9 25 36 -11 11
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 6 1 0 5 11 23 -12 3 8 1 0 7 9 27 -18 3 14 2 0 12 20 50 -30 6
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 7 0 0 7 5 40 -35 0 7 0 0 7 2 27 -25 0 14 0 0 14 7 67 -60 0
 
Alsónémedi SE
---1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 4-1 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 2-3 - 0---1 - 5-3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 1--1 - 23 - 02 - 02 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 2--1 - 2-1 - 9--1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 0-0 - 04 - 0----0 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1--4 - 41 - 1----3 - 1-5 - 3
Monori SE
-2 - 4--4 - 21 - 4-2 - 4---0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0--3 - 2-0 - 4-4 - 11 - 1---
Pereg SE
-3 - 21 - 33 - 0---1 - 23 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
----4 - 1-1 - 0--1 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0---0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
-----3 - 24 - 0-5 - 1-5 - 10 - 4-4 - 1-
Törökbálinti TC
-4 - 3-3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 4--
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1---6 - 23 - 2-3 - 0-1 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 5--2 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 7-
Üllő SE
-7 - 5----3 - 0-6 - 1--3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Taksony SE II.

2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
UFC Gyömrő
2018. 08. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Taksony SE II.
2018. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Örkény SE
2018. 09. 09. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2018. 10. 27. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2018. 11. 03. 13:30
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Pereg SE
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Taksony SE II.
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Taksony SE II.
2019. 02. 23. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Taksony SE II.
2019. 03. 02. 14:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 10. 14:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2019. 03. 17. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Taksony SE II.
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Bugyi SE
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2019. 04. 20. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2019. 04. 27. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Péteri KSK
2019. 05. 12. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 12. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Taksony SE II.
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Tápiószele SE
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
05. 25. 17:00
Taksony SE II.
2019. 06. 02. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
06. 02. 17:00
Monori SE

Aranyszarvas SE

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkény SE
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllő SE
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Aranyszarvas SE
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Törökbálinti TC
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Aranyszarvas SE
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
05. 25. 17:00
Taksony SE II.
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
06. 02. 17:00
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol