Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 15. forduló

2018.11.23 - 19:00

Gyömrő, UFC Gyömrő Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÁKOS MÁRK DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁNYÁSI ISTVÁN, FERENCZI DÁVID
UFC Gyömrő
Dunavarsányi TE II.
90'
45'

Gólok

GERGELY TAMÁS

2'

1 - 0

 

SIMON ÁDÁM

5'

2 - 0

 

MATYÓ MÁTÉ

9'

3 - 0

 

MAKA RICHÁRD

16'

4 - 0

 

RONTÓ ROLAND

25'

5 - 0

 

GERGELY TAMÁS

27'

6 - 0

 

PINTÉR ANDRÁS

48'

7 - 0

 

SIMON ÁDÁM

51'

8 - 0

 

BARTHA SZILÁRD

53'

9 - 0

 

JÁMBOR BENCE

57'

10 - 0

 

POTOCSKA ÁDÁM

62'

11 - 0

 

BARTHA SZILÁRD

80'

12 - 0

 

JÁMBOR BENCE

89'

13 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 15 12 1 2 67 16 51 37 9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 15 11 3 1 49 14 35 36 8.9
3 Üllő SE Üllő SE 15 11 1 3 57 31 26 34 8.9
4 Bugyi SE Bugyi SE 15 9 5 1 42 16 26 32 8.8
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 15 10 0 5 46 25 21 30 8.7
6 Örkény SE Örkény SE 15 7 5 3 37 25 12 26 8.7
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 15 7 3 5 45 38 7 24 8.6
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 15 6 4 5 35 27 8 22 8.5
9 Péteri KSK Péteri KSK 15 6 0 9 26 29 -3 18 8.5
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 15 5 3 7 16 27 -11 18 8.4
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 15 5 2 8 37 57 -20 17 8.3
12 Pereg SE Pereg SE 15 5 1 9 23 43 -20 16 8.3
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 15 3 4 8 22 39 -17 13 8.2
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 15 3 2 10 26 39 -13 11 8.1
15 Monori SE Monori SE 15 3 0 12 22 51 -29 9 8.1
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 15 0 0 15 7 80 -73 0 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 7 6 1 0 15 3 12 19 8 6 0 2 18 3 15 18 15 12 1 2 33 6 27 37
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 3 4 1 14 7 7 13 7 6 0 1 11 1 10 18 15 9 4 2 25 8 17 31
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 5 7 -2 11 8 5 1 2 14 7 7 16 15 8 3 4 19 14 5 27
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 4 2 3 9 7 2 14 6 3 3 0 10 3 7 12 15 7 5 3 19 10 9 26
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 7 3 2 2 7 7 0 11 8 4 2 2 11 5 6 14 15 7 4 4 18 12 6 25
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 8 2 4 2 7 10 -3 10 7 4 2 1 13 5 8 14 15 6 6 3 20 15 5 24
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 7 4 1 2 8 5 3 13 8 3 1 4 7 8 -1 10 15 7 2 6 15 13 2 23
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 13 8 5 15 7 1 3 3 3 6 -3 6 15 5 6 4 16 14 2 21
9 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 2 1 5 5 6 -1 7 7 4 1 2 6 5 1 13 15 6 2 7 11 11 0 20
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 8 7 1 11 8 2 1 5 4 12 -8 7 15 5 3 7 12 19 -7 18
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 7 2 1 4 3 13 -10 7 8 2 4 2 12 13 -1 10 15 4 5 6 15 26 -11 17
12 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 3 1 4 8 9 -1 10 7 0 4 3 6 9 -3 4 15 3 5 7 14 18 -4 14
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 7 2 3 2 4 4 0 9 8 1 2 5 6 14 -8 5 15 3 5 7 10 18 -8 14
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 8 0 3 5 3 9 -6 3 7 3 1 3 6 4 2 10 15 3 4 8 9 13 -4 13
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 7 2 0 5 7 13 -6 6 8 1 4 3 4 8 -4 7 15 3 4 8 11 21 -10 13
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 7 0 2 5 2 17 -15 2 8 0 3 5 1 15 -14 3 15 0 5 10 3 32 -29 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 7 5 1 1 31 9 22 16 8 7 0 1 36 7 29 21 15 12 1 2 67 16 51 37
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 6 1 1 28 9 19 19 7 5 2 0 21 5 16 17 15 11 3 1 49 14 35 36
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 8 6 0 2 27 17 10 18 7 5 1 1 30 14 16 16 15 11 1 3 57 31 26 34
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 5 3 1 22 11 11 18 6 4 2 0 20 5 15 14 15 9 5 1 42 16 26 32
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 7 6 0 1 24 10 14 18 8 4 0 4 22 15 7 12 15 10 0 5 46 25 21 30
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 7 4 2 1 17 10 7 14 8 3 3 2 20 15 5 12 15 7 5 3 37 25 12 26
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 20 17 3 11 8 4 1 3 25 21 4 13 15 7 3 5 45 38 7 24
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 28 16 12 15 7 2 1 4 7 11 -4 7 15 6 4 5 35 27 8 22
9 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 8 2 0 6 11 18 -7 6 7 4 0 3 15 11 4 12 15 6 0 9 26 29 -3 18
10 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 3 2 3 8 12 -4 11 7 2 1 4 8 15 -7 7 15 5 3 7 16 27 -11 18
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 7 3 0 4 14 27 -13 9 8 2 2 4 23 30 -7 8 15 5 2 8 37 57 -20 17
12 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 7 4 0 3 15 13 2 12 8 1 1 6 8 30 -22 4 15 5 1 9 23 43 -20 16
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 14 12 2 11 8 0 2 6 8 27 -19 2 15 3 4 8 22 39 -17 13
14 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 2 1 5 14 21 -7 7 7 1 1 5 12 18 -6 4 15 3 2 10 26 39 -13 11
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 7 2 0 5 13 24 -11 6 8 1 0 7 9 27 -18 3 15 3 0 12 22 51 -29 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 7 0 0 7 5 40 -35 0 8 0 0 8 2 40 -38 0 15 0 0 15 7 80 -73 0
 
Alsónémedi SE
---1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 4-1 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 0---1 - 5-3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 1--1 - 23 - 02 - 02 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 2--1 - 2-1 - 9--1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 0-0 - 04 - 0----0 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1--4 - 41 - 1----3 - 1-5 - 3
Monori SE
-2 - 4--4 - 21 - 4-2 - 4-2 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0--3 - 2-0 - 4-4 - 11 - 1---
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0---1 - 23 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
----4 - 10 - 11 - 0--1 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0---0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
----3 - 13 - 24 - 0-5 - 1-5 - 10 - 4-4 - 1-
Törökbálinti TC
-4 - 3-3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 0--6 - 23 - 2-3 - 0-1 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 5--2 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 7-
Üllő SE
-7 - 5----3 - 03 - 16 - 1--3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

UFC Gyömrő

2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
UFC Gyömrő
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Bugyi SE
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Alsónémedi SE
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Monori SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
UFC Gyömrő
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
UFC Gyömrő
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Örkény SE
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
UFC Gyömrő
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Dunavarsányi TE II.
2019. 02. 23. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Taksony SE II.
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Halásztelek FC
2019. 03. 30. 14:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 30. 14:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
UFC Gyömrő
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Pereg SE
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
UFC Gyömrő
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Aranyszarvas SE
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
UFC Gyömrő
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Üllő SE
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Törökbálinti TC
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
UFC Gyömrő
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
05. 25. 17:00
Újhartyán VSE
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
06. 02. 17:00
UFC Gyömrő

Dunavarsányi TE II.

2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dunavarsányi TE II.
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Újhartyán VSE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Bugyi SE
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Alsónémedi SE
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Péteri KSK
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Monori SE
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Dunavarsányi TE II.
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Örkény SE
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Taksony SE II.
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
ELMARDT
Pereg SE
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 22. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
05. 22. 19:00
Pereg SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Aranyszarvas SE
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
05. 26. 17:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
06. 02. 17:00
UFC Gyömrő
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol