Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 5. forduló

2018.09.08 - 14:30

Berhida, Peremarton Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
PÁKH CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GÖRÖG IMRE
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

CSEH LÓRÁNT

 

0 - 2

43'

SZÉCSI SZABOLCS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 5 4 0 1 31 6 25 12 7
2 CSOPAK SC CSOPAK SC 5 4 0 1 21 10 11 12 8
3 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 5 4 0 1 15 9 6 12 8.8
4 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 5 4 0 1 15 11 4 12 7.8
5 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 4 0 1 20 20 0 12 8.8
6 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 5 3 0 2 32 9 23 9 7
7 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 5 3 0 2 25 7 18 9 7.6
8 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 5 3 0 2 20 22 -2 9 9.2
9 PÉTI MTE  PÉTI MTE  5 2 0 3 29 18 11 6 7
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 5 2 0 3 12 15 -3 6 6
11 ŐSI PSK ŐSI PSK 5 1 0 4 24 12 12 3 6.6
12 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 5 1 0 4 19 24 -5 3 6.8
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 5 0 0 5 3 46 -43 0 7.8
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 5 0 0 5 5 62 -57 0 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC CSOPAK SC 3 3 0 0 8 1 7 9 2 1 1 0 4 2 2 4 5 4 1 0 12 3 9 13
2 SOMLÓ SC UGOD SE 2 1 0 1 6 4 2 3 3 3 0 0 10 0 10 9 5 4 0 1 16 4 12 12
3 SOMLÓ SC PÉTI MTE 2 2 0 0 10 0 10 6 3 1 1 1 2 7 -5 4 5 3 1 1 12 7 5 10
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 3 1 0 2 6 4 2 3 2 2 0 0 7 1 6 6 5 3 0 2 13 5 8 9
5 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 3 2 0 1 4 1 3 6 2 1 0 1 3 2 1 3 5 3 0 2 7 3 4 9
6 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 2 0 4 3 1 5 2 1 0 1 6 7 -1 3 5 2 2 1 10 10 0 8
7 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 2 1 1 0 7 1 6 4 3 1 0 2 10 6 4 3 5 2 1 2 17 7 10 7
8 SOMLÓ SC ŐSI PSK 2 2 0 0 6 0 6 6 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 2 1 2 6 3 3 7
9 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 6 0 6 6 3 0 1 2 2 6 -4 1 5 2 1 2 8 6 2 7
10 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 3 1 1 1 4 4 0 4 2 1 0 1 3 1 2 3 5 2 1 2 7 5 2 7
11 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 0 2 6 9 -3 3 5 2 1 2 10 12 -2 7
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 1 1 1 7 8 -1 4 5 1 1 3 8 14 -6 4
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 3 0 0 3 0 12 -12 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 0 0 5 0 19 -19 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 3 0 0 3 2 21 -19 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 5 0 0 5 2 30 -28 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC UGOD SE 2 1 0 1 10 5 5 3 3 3 0 0 21 1 20 9 5 4 0 1 31 6 25 12
2 SOMLÓ SC CSOPAK SC 3 3 0 0 16 5 11 9 2 1 0 1 5 5 0 3 5 4 0 1 21 10 11 12
3 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 3 3 0 0 12 3 9 9 2 1 0 1 3 6 -3 3 5 4 0 1 15 9 6 12
4 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 3 2 0 1 7 7 0 6 2 2 0 0 8 4 4 6 5 4 0 1 15 11 4 12
5 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 3 3 0 0 11 5 6 9 2 1 0 1 9 15 -6 3 5 4 0 1 20 20 0 12
6 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 2 2 0 0 17 2 15 6 3 1 0 2 15 7 8 3 5 3 0 2 32 9 23 9
7 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 3 1 0 2 11 4 7 3 2 2 0 0 14 3 11 6 5 3 0 2 25 7 18 9
8 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 2 2 0 0 9 7 2 6 3 1 0 2 11 15 -4 3 5 3 0 2 20 22 -2 9
9 SOMLÓ SC PÉTI MTE 2 2 0 0 25 1 24 6 3 0 0 3 4 17 -13 0 5 2 0 3 29 18 11 6
10 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 9 2 7 6 3 0 0 3 3 13 -10 0 5 2 0 3 12 15 -3 6
11 SOMLÓ SC ŐSI PSK 2 1 0 1 19 3 16 3 3 0 0 3 5 9 -4 0 5 1 0 4 24 12 12 3
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 2 0 0 2 5 10 -5 0 3 1 0 2 14 14 0 3 5 1 0 4 19 24 -5 3
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 3 0 0 3 2 23 -21 0 2 0 0 2 1 23 -22 0 5 0 0 5 3 46 -43 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 3 0 0 3 3 38 -35 0 2 0 0 2 2 24 -22 0 5 0 0 5 5 62 -57 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--1 - 8--1 - 60 - 9------
CSABRENDEK FC
--------7 - 2--2 - 0-
CSOPAK SC
-6 - 1--2 - 08 - 4-------
NEMESSZALÓK ESE
----4 - 35 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0-----4 - 2-----
ŐSI PSK
--------17 - 02 - 3---
ÖSKÜ FC
------3 - 5--2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--10 - 0----0 - 2
PÉTI MTE
19 - 0--6 - 1---------
SOMLÓ SC
----------1 - 91 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--------3 - 2--4 - 20 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 2--5 - 13 - 2-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 2--------14 - 0-
UGOD SE
--2 - 38 - 2---------

Meccsek

PEREMARTON SC BERHIDA

2018. 08. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 08. 18. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 18. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 08. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 14:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 16. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 22. 14:00
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
2018. 09. 30. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 06. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 06. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 14. 13:00
Somlószőlős SE
2018. 10. 14. 13:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 20. 13:00
Peremarton Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSOPAK SC
2018. 10. 28. 12:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 28. 12:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 11. 03. 12:00
Peremarton Sporttelep
2018. 11. 03. 12:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESSZALÓK ESE
2018. 11. 11. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 11. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 03. 23. 13:00
Peremarton Sporttelep
2019. 03. 23. 13:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 31. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ŐSI PSK
2019. 04. 28. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 28. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSABRENDEK FC
2019. 05. 04. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 04. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SOMLÓ SC
2019. 06. 01. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 01. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 25. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SZENTANTALFA NVSE
2019. 06. 02. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 06. 02. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PEREMARTON SC BERHIDA

UGOD SE

2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 11:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom