Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 4. forduló

2018.09.02 - 14:30

Taliándörögd, Sportpálya Taliándörögd

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
BLUM DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÓDI ATTILA
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

HERCZEG JEROMOS
LENDVAI PÉTER

21'

1 - 1

 

LENDVAI PÉTER

34'

2 - 1

 

LENDVAI PÉTER

72'

3 - 1

 

KOCSIS MILÁN

74'

4 - 1

 

LENDVAI PÉTER

81'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 4 3 0 1 30 5 25 9 8.5
2 UGOD SE UGOD SE 4 3 0 1 29 6 23 9 8.5
3 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 4 3 0 1 25 5 20 9 9.5
4 CSOPAK SC CSOPAK SC 4 3 0 1 15 9 6 9 6.5
5 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 3 0 1 11 7 4 9 8
6 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 4 3 0 1 11 9 2 9 8.3
7 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 3 0 1 11 19 -8 9 6.5
8 PÉTI MTE  PÉTI MTE  4 2 0 2 27 14 13 6 8
9 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 4 2 0 2 11 9 2 6 6.8
10 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 4 2 0 2 16 19 -3 6 8.8
11 ŐSI PSK ŐSI PSK 4 1 0 3 21 8 13 3 7.8
12 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 4 0 0 4 13 23 -10 0 5.8
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 4 0 0 4 2 40 -38 0 6.5
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 4 0 0 4 4 53 -49 0 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC CSOPAK SC 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 11 3 8 10
2 SOMLÓ SC UGOD SE 2 1 0 1 6 4 2 3 2 2 0 0 8 0 8 6 4 3 0 1 14 4 10 9
3 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 0 1 6 2 4 3 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 0 1 13 3 10 9
4 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 0 1 3 2 1 3 4 3 0 1 7 2 5 9
5 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 2 1 1 0 7 1 6 4 2 1 0 1 8 3 5 3 4 2 1 1 15 4 11 7
6 SOMLÓ SC PÉTI MTE 2 2 0 0 10 0 10 6 2 0 1 1 1 7 -6 1 4 2 1 1 11 7 4 7
7 SOMLÓ SC ŐSI PSK 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 2 1 1 6 2 4 7
8 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 2 1 1 8 5 3 7
9 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 2 0 4 3 1 5 1 0 0 1 0 6 -6 0 4 1 2 1 4 9 -5 5
10 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 3 1 2 3 4 1 1 2 4 3 1 4
11 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 0 2 6 9 -3 3 4 1 1 2 9 12 -3 4
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 1 1 4 8 -4 1 4 0 1 3 5 14 -9 1
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 0 9 -9 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 0 4 0 16 -16 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 1 15 -14 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 0 0 4 1 24 -23 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 2 2 0 0 17 2 15 6 2 1 0 1 13 3 10 3 4 3 0 1 30 5 25 9
2 SOMLÓ SC UGOD SE 2 1 0 1 10 5 5 3 2 2 0 0 19 1 18 6 4 3 0 1 29 6 23 9
3 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 0 1 11 2 9 3 2 2 0 0 14 3 11 6 4 3 0 1 25 5 20 9
4 SOMLÓ SC CSOPAK SC 2 2 0 0 10 4 6 6 2 1 0 1 5 5 0 3 4 3 0 1 15 9 6 9
5 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 3 0 1 11 7 4 9
6 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 2 0 0 8 4 4 6 4 3 0 1 11 9 2 9
7 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 3 3 0 0 11 5 6 9 1 0 0 1 0 14 -14 0 4 3 0 1 11 19 -8 9
8 SOMLÓ SC PÉTI MTE 2 2 0 0 25 1 24 6 2 0 0 2 2 13 -11 0 4 2 0 2 27 14 13 6
9 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 2 2 0 0 9 2 7 6 2 0 0 2 2 7 -5 0 4 2 0 2 11 9 2 6
10 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 1 1 0 0 5 4 1 3 3 1 0 2 11 15 -4 3 4 2 0 2 16 19 -3 6
11 SOMLÓ SC ŐSI PSK 2 1 0 1 19 3 16 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 0 3 21 8 13 3
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 2 0 0 2 5 10 -5 0 2 0 0 2 8 13 -5 0 4 0 0 4 13 23 -10 0
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 1 17 -16 0 2 0 0 2 1 23 -22 0 4 0 0 4 2 40 -38 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 2 29 -27 0 2 0 0 2 2 24 -22 0 4 0 0 4 4 53 -49 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--1 - 8---0 - 9------
CSABRENDEK FC
--------7 - 2--2 - 0-
CSOPAK SC
----2 - 08 - 4-------
NEMESSZALÓK ESE
-----5 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0-----------
ŐSI PSK
--------17 - 02 - 3---
ÖSKÜ FC
------3 - 5--2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--10 - 0-----
PÉTI MTE
19 - 0--6 - 1---------
SOMLÓ SC
-----------1 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--------3 - 2---0 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 2--5 - 13 - 2-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 2--------14 - 0-
UGOD SE
--2 - 38 - 2---------

Meccsek

TALIÁNDÖRÖGD SE

2018. 08. 12. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 02. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 09. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 14:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 23. 14:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 06. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 06. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 13:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 11:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 11:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 14. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 21. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 04. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 04. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE

NEMESVÁMOSI LSE

2018. 08. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 11. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSABRENDEK FC
2018. 08. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 02. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 02. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 11. 23. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
FÉLBESZAKADT
PÉTI MTE
2019. 03. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 03. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PÉTI MTE
2018. 09. 16. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 16. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 14:00
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 30. 14:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 15. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 14. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 10. 20. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 20. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ŐSI PSK
2018. 10. 28. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 28. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 11. 03. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 03. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 11. 11. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 11. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
2019. 03. 24. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 03. 30. 14:00
Szigligeti sportpálya
2019. 03. 30. 14:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 07. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 14. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 19. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 19. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SOMLÓ SC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 01. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSOPAK SC
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 12. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 19. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 19. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 06. 02. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 06. 02. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
NEMESVÁMOSI LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple