Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi 3. forduló

2018.08.26 - 15:00

Nemesszalók, Nemesszalók Sportegyesület

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. U19 férfi

Játékvezető
KEREKES DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY JÓZSEF
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

SÁRVÁRI ERIK ZSOLT
KOMJÁTI ISTVÁN

11'

1 - 1

 

 

1 - 2

25'

JANCSEK BÁLINT

 

1 - 3

27'

MOLNÁR TIVADAR
KOMJÁTI ISTVÁN

38'

2 - 3

 

KOMJÁTI ISTVÁN

43'

3 - 3

 

RÓZSÁS NIKOLASZ ERNŐ

54'

4 - 3

 

 

4 - 4

59'

ANDRÁSI MIKLÓS
KOMJÁTI ISTVÁN

87'

5 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 3 3 0 0 10 2 8 9 9
2 CSOPAK SC CSOPAK SC 3 3 0 0 13 6 7 9 8.7
3 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 3 2 0 1 27 3 24 6 10.7
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 3 2 0 1 20 2 18 6 8.3
5 UGOD SE UGOD SE 3 2 0 1 21 4 17 6 7.7
6 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 3 2 0 1 14 11 3 6 12
7 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 3 2 0 1 8 7 1 6 9.3
8 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 2 0 1 6 18 -12 6 7.3
9 ŐSI PSK ŐSI PSK 3 1 0 2 19 5 14 3 8
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 3 1 0 2 4 7 -3 3 4
11 PÉTI MTE  PÉTI MTE  3 1 0 2 8 14 -6 3 5.7
12 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 3 0 0 3 10 18 -8 0 5
13 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 3 0 0 3 2 21 -19 0 3.7
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 3 0 0 3 2 46 -44 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC CSOPAK SC 2 2 0 0 7 1 6 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 10 2 8 9
2 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 6 0 6 9
3 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 1 1 0 0 6 0 6 3 2 1 0 1 8 3 5 3 3 2 0 1 14 3 11 6
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 0 1 6 2 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3 3 2 0 1 10 2 8 6
5 SOMLÓ SC UGOD SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 2 0 0 8 0 8 6 3 2 0 1 9 3 6 6
6 SOMLÓ SC ŐSI PSK 1 1 0 0 5 0 5 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 1 1 5 2 3 4
7 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 1 0 0 3 0 3 3 3 1 1 1 4 2 2 4
8 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 0 1 5 4 1 3 3 1 1 1 8 7 1 4
9 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 1 1 1 4 5 -1 4
10 SOMLÓ SC PÉTI MTE 1 1 0 0 4 0 4 3 2 0 1 1 1 7 -6 1 3 1 1 1 5 7 -2 4
11 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 0 2 1 2 8 -6 2
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 4 8 -4 1 3 0 1 2 4 11 -7 1
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 0 10 -10 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 1 15 -14 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 20 -19 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOMLÓ SC NEMESVÁMOSI LSE 2 2 0 0 8 1 7 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 10 2 8 9
2 SOMLÓ SC CSOPAK SC 2 2 0 0 10 4 6 6 1 1 0 0 3 2 1 3 3 3 0 0 13 6 7 9
3 SOMLÓ SC TÓTVÁZSONY SE 1 1 0 0 14 0 14 3 2 1 0 1 13 3 10 3 3 2 0 1 27 3 24 6
4 SOMLÓ SC PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 0 1 11 2 9 3 1 1 0 0 9 0 9 3 3 2 0 1 20 2 18 6
5 SOMLÓ SC UGOD SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 2 0 0 19 1 18 6 3 2 0 1 21 4 17 6
6 SOMLÓ SC NEMESSZALÓK ESE 1 1 0 0 5 4 1 3 2 1 0 1 9 7 2 3 3 2 0 1 14 11 3 6
7 SOMLÓ SC SZENTANTALFA NVSE 2 1 0 1 3 5 -2 3 1 1 0 0 5 2 3 3 3 2 0 1 8 7 1 6
8 SOMLÓ SC TALIÁNDÖRÖGD SE 2 2 0 0 6 4 2 6 1 0 0 1 0 14 -14 0 3 2 0 1 6 18 -12 6
9 SOMLÓ SC ŐSI PSK 1 1 0 0 17 0 17 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 1 0 2 19 5 14 3
10 SOMLÓ SC CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 1 0 2 4 7 -3 3
11 SOMLÓ SC PÉTI MTE 1 1 0 0 6 1 5 3 2 0 0 2 2 13 -11 0 3 1 0 2 8 14 -6 3
12 SOMLÓ SC ÖSKÜ FC 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 8 13 -5 0 3 0 0 3 10 18 -8 0
13 SOMLÓ SC B.TOMAJI SE BONVINO 2 0 0 2 1 17 -16 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 0 3 2 21 -19 0
14 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 2 29 -27 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 3 0 0 3 2 46 -44 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--1 - 8---0 - 9------
CSABRENDEK FC
-----------2 - 0-
CSOPAK SC
----2 - 08 - 4-------
NEMESSZALÓK ESE
-----5 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
4 - 14 - 0-----------
ŐSI PSK
--------17 - 0----
ÖSKÜ FC
---------2 - 5---
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 2--10 - 0-----
PÉTI MTE
---6 - 1---------
SOMLÓ SC
-----------1 - 131 - 16
SZENTANTALFA NVSE
--------3 - 2---0 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 2---3 - 2-------
TÓTVÁZSONY SE
-----------14 - 0-
UGOD SE
--2 - 3----------

Meccsek

NEMESSZALÓK ESE

2018. 08. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 12. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 08. 19. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 09. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 09. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2018. 09. 16. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 16. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 23. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 07. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 07. 13:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SOMLÓ SC
2018. 10. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 14. 13:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 21. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 21. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SZENTANTALFA NVSE
2018. 10. 28. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 28. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 11. 03. 12:00
Peremarton Sporttelep
2018. 11. 03. 12:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESSZALÓK ESE
2018. 11. 11. 11:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 11. 11. 11:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 03. 24. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PÉTI MTE
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 14:30
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 14. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
2019. 04. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 08. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 08. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 12. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 12. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSOPAK SC
2019. 05. 19. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 05. 19. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 06. 02. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 06. 02. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PEREMARTON SC BERHIDA

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 14:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 13:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 11:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 13:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple