Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 1. forduló

2018.08.18 - 17:00

Mindszent, Mindszent Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
MAURER JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ SZABOLCS OLIVÉR, FODOR LAJOS
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
KSE BALÁSTYA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

HAUK MARTIN

 

0 - 2

21'

VÁMOS NORBERT
SZÉLL NORBERT

30'

1 - 2

 

 

1 - 3

65'

SZŰCS JÓZSEF

 

1 - 4

70'

HAUK MARTIN
CSATLÓS TAMÁS

77'

2 - 4

 

 

2 - 5

88'

TÓTH DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 1 1 0 0 5 0 5 3 16
2 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   1 1 0 0 5 2 3 3 13
3 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 1 1 0 0 4 1 3 3 14
4 DESZK SC DESZK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 15
5 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 11
6 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 1 1 0 0 3 1 2 3 12
7 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 1 0 0 4 3 1 3 10
8 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 1 0 2 2 0 1 9
9 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 2 2 0 1 8
10 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 7
11 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 1 0 0 1 1 3 -2 0 5
12 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  1 0 0 1 1 3 -2 0 6
13 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 2
14 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
15 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 1 0 0 1 0 5 -5 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
2 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
2 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3
3 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
4 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
6 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
7 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 4 3 1 3
8 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
9 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
10 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
11 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
14 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
15 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
 
BAKS BARÁTI SE
---------------
CONTITECH-APÁTFALVA SC
---------------
CSANYTELEK SC
------------3 - 1--
CSENGELE KSE
--------------4 - 1
DESZK SC
-------------3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3--------------
KISZOMBOR KSK
--------0 - 5------
KSE BALÁSTYA
---------------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
-------2 - 5-------
MÓRAHALOM VSE
---------------
MÓRAVÁROSI KINIZSI
-----------2 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4-------------
SZEGEDI VSE II
---------------
ST.MIHÁLY FC
---------------
TÖMÖRKÉNY KSE
---------------
ÜLLÉSI ISE
---------------

Meccsek

MINDSZENTI SPORT CLUB SE

2018. 08. 18. 17:00
Mindszent Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
KSE BALÁSTYA
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 01. 17:00
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
BAKS BARÁTI SE
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 15. 16:30
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 29. 16:00
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 14. 15:00
Csengelei Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 10. 20. 14:30
Mindszent Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
DESZK SC
2018. 10. 27. 13:30
Kiszombor Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 11. 03. 13:30
Mindszent Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CSANYTELEK SC
2018. 11. 11. 13:30
Mórahalom Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 11. 17. 13:00
Mindszent Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 24. 13:00
Üllés Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 02. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 03. 16. 15:00
Baks Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
05. 01. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 14. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
04. 27. 17:00
CSENGELE KSE
2019. 05. 04. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
05. 04. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 05. 11. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
05. 11. 17:00
KISZOMBOR KSK
2019. 05. 19. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
05. 19. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 05. 25. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
05. 25. 17:00
MÓRAHALOM VSE
2019. 06. 01. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
06. 01. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 06. 08. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
06. 08. 17:00
ÜLLÉSI ISE

KSE BALÁSTYA

2018. 08. 18. 17:00
Mindszent Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
KSE BALÁSTYA
2018. 08. 25. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSENGELE KSE
2018. 09. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
DESZK SC
2018. 09. 08. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
KISZOMBOR KSK
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
KSE BALÁSTYA
2018. 09. 23. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
KSE BALÁSTYA
2018. 11. 24. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 02. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 16. 15:00
Deszk Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 23. 15:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSANYTELEK SC
2019. 04. 07. 16:30
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
04. 27. 17:00
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
05. 04. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
05. 11. 17:00
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
05. 19. 17:00
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
05. 25. 17:00
KSE BALÁSTYA
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
06. 01. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 06. 08. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
06. 08. 17:00
KSE BALÁSTYA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol