Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 2. forduló

2018.08.26 - 17:00

Szeged, Szegedi Vasutas Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
GARGYA BALÁZS GÁBOR
Tartalékjátékvezető
BORBÁS BOTTYÁN AURÉL
Asszisztensek
SOÓS ISTVÁN, VIDA SÁNDOR
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
90'
45'

Gólok

ALBERT CSABA

49'

1 - 0

 

 

1 - 1

56'

MEGYASZAI SZILÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DESZK SC DESZK SC 2 2 0 0 8 1 7 6 12
2 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 2 2 0 0 7 1 6 6 11.5
3 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 2 2 0 0 7 3 4 6 12
4 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   2 2 0 0 7 3 4 6 10
5 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 2 2 0 0 7 4 3 6 13.5
6 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 2 1 0 1 5 3 2 3 9.5
7 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 2 1 0 1 4 3 1 3 5
8 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  2 1 0 1 3 3 0 3 9.5
9 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 3 3 0 3 8.5
10 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 2 0 2 0 3 3 0 2 11.5
11 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 2 0 1 1 2 4 -2 1 6.5
12 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 2 0 1 1 2 4 -2 1 9
13 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 2 0 0 2 5 8 -3 0 4
14 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 2 0 0 2 3 8 -5 0 4.5
15 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 2 0 0 2 2 9 -7 0 3.5
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 2 0 0 2 0 8 -8 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
2 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
3 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
4 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
6 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
7 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
9 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
10 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
16 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 8 1 7 6
2 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 7 1 6 6
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 7 3 4 6
4 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 7 3 4 6
5 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 4 3 1 3 2 2 0 0 7 4 3 6
6 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
7 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3
8 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
9 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3
10 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
11 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
12 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 5 8 -3 0
14 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
15 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
 
BAKS BARÁTI SE
----------4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-------3 - 1-------
CSANYTELEK SC
------------3 - 1--
CSENGELE KSE
--------------4 - 1
DESZK SC
-------------3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3--------------
KISZOMBOR KSK
--------0 - 5------
KSE BALÁSTYA
---2 - 1-----------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
-------2 - 5-------
MÓRAHALOM VSE
--2 - 1------------
MÓRAVÁROSI KINIZSI
-----------2 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4-------------
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1---------
ST.MIHÁLY FC
----------2 - 0----
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 0--------
ÜLLÉSI ISE
----1 - 5----------

Meccsek

SZEGEDI VSE II

2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZEGEDI VSE II
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSANYTELEK SC
2018. 10. 14. 15:00
2018. 10. 14. 15:00
MÓRAHALOM VSE
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSENGELE KSE
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
DESZK SC
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ELMARDT
KISZOMBOR KSK
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
SZEGEDI VSE II
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
INFO
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
05. 25. 14:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
06. 01. 17:00
SZEGEDI VSE II
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
06. 08. 17:00
ST.MIHÁLY FC

FÖLDEÁK TC

2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
BAKS BARÁTI SE
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
DESZK SC
2018. 10. 13. 15:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSANYTELEK SC
2018. 10. 28. 13:30
2018. 10. 28. 13:30
MÓRAHALOM VSE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
KSE BALÁSTYA
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSENGELE KSE
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 28. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
KISZOMBOR KSK
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
05. 26. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
06. 01. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
06. 08. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol