Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 3. forduló

2018.09.02 - 17:00

Nagymágocs, Nagymágocs Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
FARKAS TAMÁS TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALÁSZ LÁSZLÓ, MINDA GÁBOR
NAGYMÁGOCS SE
SZEGEDI VSE II
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

11'

MÁRKI MILÁN
KOVÁCS FERENC

17'

1 - 1

 

 

1 - 2

21'

SZABÓ ÁDÁM

 

1 - 3

23'

RÓZSA DÁNIEL

 

1 - 4

29'

SZABÓ ÁDÁM
KOVÁCS FERENC

32'

2 - 4

 

 

2 - 5

64'

BOROS VIKTOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DESZK SC DESZK SC 3 3 0 0 12 4 8 9 9.3
2 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 3 3 0 0 11 6 5 9 12.7
3 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 3 2 1 0 10 4 6 7 10.7
4 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 2 1 0 11 8 3 7 12.3
5 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   3 2 0 1 10 7 3 6 8
6 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 3 2 0 1 6 4 2 6 8
7 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 3 1 2 0 8 5 3 5 12
8 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 3 1 1 1 9 7 2 4 7
9 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 3 1 1 1 6 4 2 4 7.3
10 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  3 1 1 1 6 6 0 4 7.3
11 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 3 1 0 2 4 5 -1 3 7.7
12 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 3 1 0 2 5 11 -6 3 8.3
13 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 0 1 2 2 8 -6 1 8.7
14 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 3 0 0 3 7 13 -6 0 4.3
15 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 0 0 3 6 12 -6 0 3.7
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 3 0 0 3 2 11 -9 0 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 7 3 4 7
2 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 6 2 4 6 3 2 1 0 6 2 4 7
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 6 3 3 7
4 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 2 2 0 6
5 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 2 1 1 0 6 4 2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 7 5 2 5
6 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 2 0 2 0 3 3 0 2 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 2 0 5 4 1 5
7 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5
8 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 2 1 1 5
9 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 2 1 0 1 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 3 2 1 4
10 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 1 1 4
11 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
12 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2 3 0 3 0 5 5 0 3
13 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 2 0 0 2 2 4 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 3 5 -2 1
14 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 2 0 1 1 3 5 -2 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 1 2 4 8 -4 1
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
16 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 4 5 6 3 3 0 0 12 4 8 9
2 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 7 4 3 6 3 3 0 0 11 6 5 9
3 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 8 3 5 4 3 2 1 0 10 4 6 7
4 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 8 7 1 4 3 2 1 0 11 8 3 7
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 2 1 0 1 5 5 0 3 1 1 0 0 5 2 3 3 3 2 0 1 10 7 3 6
6 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 2 2 0 0 5 2 3 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 6 4 2 6
7 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 7 4 3 4 3 1 2 0 8 5 3 5
8 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 2 1 1 0 8 5 3 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 9 7 2 4
9 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 6 4 2 4
10 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 2 1 1 0 5 3 2 4 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 1 1 6 6 0 4
11 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 4 5 -1 3
12 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 4 6 -2 3 3 1 0 2 5 11 -6 3
13 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 0 1 2 2 8 -6 1
14 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 2 0 0 2 5 9 -4 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 0 3 7 13 -6 0
15 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 2 0 0 2 5 9 -4 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 6 12 -6 0
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 2 0 0 2 2 8 -6 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 0 3 2 11 -9 0
 
BAKS BARÁTI SE
----------4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-------3 - 1-------
CSANYTELEK SC
------------3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4------------4 - 1
DESZK SC
-------------3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3--------4 - 0-----
KISZOMBOR KSK
--------0 - 5-----2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4----------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4------2 - 5-------
MÓRAHALOM VSE
--2 - 1------------
MÓRAVÁROSI KINIZSI
-----------2 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4---------2 - 5---
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1---------
ST.MIHÁLY FC
---------3 - 32 - 0----
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 0--------
ÜLLÉSI ISE
----1 - 5----------

Meccsek

NAGYMÁGOCS SE

2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 08. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 08. 16:30
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
NAGYMÁGOCS SE
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 29. 16:00
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 10. 07. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
CSENGELE KSE
2018. 10. 13. 15:00
Deszk Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
NAGYMÁGOCS SE
2018. 10. 21. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
KISZOMBOR KSK
2018. 10. 27. 13:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
NAGYMÁGOCS SE
2018. 11. 04. 13:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MÓRAHALOM VSE
2018. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 11. 18. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ÜLLÉSI ISE
2018. 11. 24. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 10. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
BAKS BARÁTI SE
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 24. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 14. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 20. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 28. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
04. 28. 17:00
DESZK SC
2019. 05. 04. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
05. 04. 17:00
NAGYMÁGOCS SE
2019. 05. 12. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
05. 12. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 05. 19. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 19. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
05. 19. 17:00
NAGYMÁGOCS SE
2019. 05. 26. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
05. 26. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 06. 01. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
06. 01. 17:00
NAGYMÁGOCS SE
2019. 06. 08. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
06. 08. 17:00
KSE BALÁSTYA

SZEGEDI VSE II

2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZEGEDI VSE II
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSANYTELEK SC
2018. 10. 14. 15:00
2018. 10. 14. 15:00
MÓRAHALOM VSE
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSENGELE KSE
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
DESZK SC
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ELMARDT
KISZOMBOR KSK
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
INFO
SZEGEDI VSE II
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
04. 27. 12:30
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 04. 17:00
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
05. 12. 13:00
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
05. 19. 17:00
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
05. 25. 14:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
06. 01. 17:00
SZEGEDI VSE II
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
06. 08. 17:00
ST.MIHÁLY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol