Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 4. forduló

2018.09.09 - 16:30

Földeák, Földeák Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
DOBÓ ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALÁSZ LÁSZLÓ, MUCSI ZSOLT
FÖLDEÁK TC
ST.MIHÁLY FC
90'
45'

Gólok

MOLNÁR ZSOLT

12'

1 - 0

 

 

1 - 1

34'

MOLNÁR JENŐ
MEGYASZAI SZILÁRD

35'

2 - 1

 

DEBRECENI DÁVID

47'

3 - 1

 

HORVÁTH GÁBOR

56'

4 - 1

 

MOLNÁR ZSOLT

77'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 4 4 0 0 14 7 7 12 11.3
2 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 4 3 1 0 13 6 7 10 11.8
3 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 4 3 1 0 12 8 4 10 10.8
4 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   4 3 0 1 23 10 13 9 11.5
5 DESZK SC DESZK SC 4 3 0 1 12 5 7 9 7
6 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 4 2 2 0 10 5 5 8 12.3
7 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 4 2 1 1 11 5 6 7 8
8 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 4 2 0 2 7 6 1 6 8.5
9 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 4 2 0 2 7 12 -5 6 9.8
10 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 4 1 1 2 10 10 0 4 4.3
11 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  4 1 1 2 7 11 -4 4 7.8
12 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 4 1 0 3 6 8 -2 3 7.8
13 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 4 1 0 3 11 14 -3 3 6
14 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 4 0 1 3 3 12 -9 1 9.3
15 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 0 0 4 6 14 -8 0 3.5
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 4 0 0 4 5 24 -19 0 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 7 3 4 10
2 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 3 1 2 0 9 3 6 5 1 1 0 0 2 1 1 3 4 2 2 0 11 4 7 8
3 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 0 2 0 0 0 0 2 2 2 0 0 6 2 4 6 4 2 2 0 6 2 4 8
4 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 3 2 1 0 4 2 2 7 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 2 0 4 2 2 8
5 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 3 1 2 7 4 2 2 0 4 2 2 8
6 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 1 1 5 4 1 4 4 2 1 1 7 4 3 7
7 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 2 0 2 2 3 -1 6
8 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 2 0 4 4 0 2 4 1 3 0 6 5 1 6
9 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 2 1 1 0 6 4 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 7 6 1 5
10 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 2 1 0 1 2 1 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 3 3 0 4
11 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 1 1 2 2 7 -5 4
12 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 1 0 3 4 6 -2 3
13 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 3 8 -5 3
14 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 2 2 3 5 -2 2
15 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 2 0 1 1 3 5 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 4 8 -4 2
16 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 0 1 3 0 5 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 2 0 0 7 4 3 6 4 4 0 0 14 7 7 12
2 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 11 5 6 7 4 3 1 0 13 6 7 10
3 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 1 0 8 7 1 4 4 3 1 0 12 8 4 10
4 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 3 2 0 1 18 8 10 6 1 1 0 0 5 2 3 3 4 3 0 1 23 10 13 9
5 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 0 1 9 5 4 6 4 3 0 1 12 5 7 9
6 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 1 0 7 4 3 4 4 2 2 0 10 5 5 8
7 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 3 2 0 1 10 4 6 6 1 0 1 0 1 1 0 1 4 2 1 1 11 5 6 7
8 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 2 2 0 0 5 2 3 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 7 6 1 6
9 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 2 1 0 1 3 6 -3 3 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 2 0 2 7 12 -5 6
10 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 2 1 1 0 8 5 3 4 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 1 2 10 10 0 4
11 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 2 1 1 0 5 3 2 4 2 0 0 2 2 8 -6 0 4 1 1 2 7 11 -4 4
12 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 5 3 2 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 6 8 -2 3
13 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 2 0 0 2 5 9 -4 0 2 1 0 1 6 5 1 3 4 1 0 3 11 14 -3 3
14 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 2 0 1 1 3 6 -3 1 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 0 1 3 3 12 -9 1
15 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 2 0 0 2 5 9 -4 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 0 4 6 14 -8 0
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 2 0 0 2 2 8 -6 0 2 0 0 2 3 16 -13 0 4 0 0 4 5 24 -19 0
 
BAKS BARÁTI SE
--3 - 1-------4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
---1 - 0---3 - 1-------
CSANYTELEK SC
------------3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4------------4 - 1
DESZK SC
-------------3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3--------4 - 0--5 - 1--
KISZOMBOR KSK
--------0 - 5-----2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4-13 - 3--------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4------2 - 5-------
MÓRAHALOM VSE
--2 - 1------------
MÓRAVÁROSI KINIZSI
----------1 - 42 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4---------2 - 5---
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1--2 - 0------
ST.MIHÁLY FC
---------3 - 32 - 0----
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 0--2 - 3-----
ÜLLÉSI ISE
--2 - 1-1 - 5----------

Meccsek

FÖLDEÁK TC

2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
BAKS BARÁTI SE
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
DESZK SC
2018. 10. 13. 15:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSANYTELEK SC
2018. 10. 28. 13:30
2018. 10. 28. 13:30
MÓRAHALOM VSE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
KSE BALÁSTYA
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSENGELE KSE
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 28. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
04. 28. 17:00
KISZOMBOR KSK
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
05. 05. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
05. 12. 17:00
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 18. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
05. 26. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
06. 01. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
06. 08. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC

ST.MIHÁLY FC

2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
CSANYTELEK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
BAKS BARÁTI SE
2018. 12. 01. 19:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 12. 01. 19:00
Makó Város Sportcenrum
KISZOMBOR KSK
ST.MIHÁLY FC
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSANYTELEK SC
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
04. 27. 17:00
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
05. 08. 17:30
CSENGELE KSE
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
05. 11. 17:00
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 19. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
INFO
DESZK SC
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
05. 25. 17:00
ST.MIHÁLY FC
2019. 06. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
06. 01. 17:00
KISZOMBOR KSK
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
06. 08. 17:00
ST.MIHÁLY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol