Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 5. forduló

2018.09.16 - 16:30

Csengele, Csengelei Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
DOBÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HILÁK DÁNIEL, DOBÓ ATTILA
CSENGELE KSE
SZEGEDI VSE II
90'
45'

Gólok

NAGY TAMÁS

36'

1 - 0

 

NAGY TAMÁS

48'

2 - 0

 

 

2 - 1

69'

RÓZSA DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 5 4 1 0 17 8 9 13 12
2 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 5 4 1 0 14 9 5 13 10.4
3 DESZK SC DESZK SC 5 4 0 1 14 6 8 12 7.2
4 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 5 4 0 1 15 9 6 12 8.6
5 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   5 3 1 1 25 12 13 10 10
6 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 5 2 2 1 11 7 4 8 11
7 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 5 2 1 2 12 7 5 7 9.2
8 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 5 2 1 2 12 11 1 7 5.8
9 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 5 2 1 2 9 8 1 7 8.2
10 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  5 2 1 2 10 12 -2 7 9
11 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 5 2 0 3 13 15 -2 6 6.8
12 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 5 2 0 3 9 16 -7 6 7.4
13 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 5 1 0 4 7 11 -4 3 7.8
14 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 5 1 0 4 8 15 -7 3 6.4
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 5 0 1 4 4 14 -10 1 9.6
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 5 0 0 5 6 26 -20 0 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 4 2 2 7 5 4 1 0 8 3 5 13
2 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 3 1 2 0 9 3 6 5 2 2 0 0 3 1 2 6 5 3 2 0 12 4 8 11
3 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 5 4 1 5 5 2 3 0 7 5 2 9
4 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 3 2 1 0 4 2 2 7 2 0 2 0 1 1 0 2 5 2 3 0 5 3 2 9
5 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 2 0 2 0 2 2 0 2 3 2 1 0 3 1 2 7 5 2 3 0 5 3 2 9
6 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 0 2 0 0 0 0 2 3 2 0 1 6 3 3 6 5 2 2 1 6 3 3 8
7 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 3 2 1 0 7 4 3 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 2 1 8 6 2 8
8 KISZOMBOR KSK DESZK SC 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 1 1 5 4 1 4 5 2 1 2 7 5 2 7
9 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 2 3 -1 4 5 2 1 2 3 4 -1 7
10 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 3 1 0 2 2 2 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 3 4 -1 4
11 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 3 1 1 1 4 3 1 4 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 1 1 3 5 7 -2 4
12 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 0 2 1 3 -2 3 5 1 1 3 1 5 -4 4
13 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 0 1 2 2 6 -4 1 5 1 1 3 4 9 -5 4
14 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 1 1 3 2 8 -6 4
15 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 3 0 2 1 4 6 -2 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 3 2 5 9 -4 3
16 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 0 0 3 2 5 -3 0 2 0 2 0 1 1 0 2 5 0 2 3 3 6 -3 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 2 2 0 0 6 3 3 6 3 2 1 0 11 5 6 7 5 4 1 0 17 8 9 13
2 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 10 8 2 7 5 4 1 0 14 9 5 13
3 KISZOMBOR KSK DESZK SC 2 2 0 0 5 1 4 6 3 2 0 1 9 5 4 6 5 4 0 1 14 6 8 12
4 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 2 2 0 0 7 3 4 6 3 2 0 1 8 6 2 6 5 4 0 1 15 9 6 12
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 3 2 0 1 18 8 10 6 2 1 1 0 7 4 3 4 5 3 1 1 25 12 13 10
6 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 8 6 2 4 5 2 2 1 11 7 4 8
7 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 3 2 0 1 10 4 6 6 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 2 1 2 12 7 5 7
8 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 3 2 1 0 10 6 4 7 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 2 1 2 12 11 1 7
9 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 3 2 1 0 7 4 3 7 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 1 2 9 8 1 7
10 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 3 2 1 0 8 4 4 7 2 0 0 2 2 8 -6 0 5 2 1 2 10 12 -2 7
11 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 3 1 0 2 7 10 -3 3 2 1 0 1 6 5 1 3 5 2 0 3 13 15 -2 6
12 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 1 0 2 6 10 -4 3 5 2 0 3 9 16 -7 6
13 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 5 3 2 3 3 0 0 3 2 8 -6 0 5 1 0 4 7 11 -4 3
14 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 1 0 2 7 10 -3 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 0 4 8 15 -7 3
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 2 0 1 1 3 6 -3 1 3 0 0 3 1 8 -7 0 5 0 1 4 4 14 -10 1
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 3 0 0 3 3 10 -7 0 2 0 0 2 3 16 -13 0 5 0 0 5 6 26 -20 0
 
BAKS BARÁTI SE
--3 - 1-------4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
---1 - 0---3 - 1-------
CSANYTELEK SC
------2 - 2-----3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4---------2 - 1--4 - 1
DESZK SC
2 - 1------------3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3--------4 - 0--5 - 1--
KISZOMBOR KSK
-1 - 2------0 - 5-----2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4-13 - 3--------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4------2 - 5-2 - 1-----
MÓRAHALOM VSE
--2 - 1-----------4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
----------1 - 42 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4---2 - 1-----2 - 5---
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1--2 - 0------
ST.MIHÁLY FC
---------3 - 32 - 0--3 - 1-
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 0--2 - 3-----
ÜLLÉSI ISE
--2 - 1-1 - 5----------

Meccsek

CSENGELE KSE

2018. 08. 19. 17:00
Csengelei Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ÜLLÉSI ISE
2018. 08. 25. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSENGELE KSE
2018. 09. 02. 17:00
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 09. 08. 16:30
Baks Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CSENGELE KSE
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 22. 16:00
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CSENGELE KSE
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 07. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
CSENGELE KSE
2018. 10. 14. 15:00
Csengelei Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 27. 13:30
Deszk Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
CSENGELE KSE
2018. 11. 04. 13:30
Csengelei Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
KISZOMBOR KSK
2018. 12. 01. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 12. 01. 13:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
CSENGELE KSE
2018. 11. 18. 13:00
Csengelei Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MÓRAHALOM VSE
2018. 11. 25. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSENGELE KSE
2019. 03. 02. 14:30
Üllés Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CSENGELE KSE
2019. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 16. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ELMARDT
CSENGELE KSE
2019. 05. 01. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 01. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSENGELE KSE
2019. 03. 24. 10:00
Csengelei Sportpálya
2019. 03. 24. 10:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
BAKS BARÁTI SE
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSENGELE KSE
2019. 04. 07. 16:30
Csengelei Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSENGELE KSE
2019. 04. 20. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CSENGELE KSE
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSENGELE KSE
2019. 05. 12. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
DESZK SC
2019. 05. 18. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
CSENGELE KSE
2019. 05. 26. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
CSANYTELEK SC
2019. 06. 02. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 06. 02. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
06. 02. 17:00
CSENGELE KSE
2019. 06. 08. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
06. 08. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE

SZEGEDI VSE II

2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZEGEDI VSE II
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
SZEGEDI VSE II
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSANYTELEK SC
2018. 10. 14. 15:00
2018. 10. 14. 15:00
MÓRAHALOM VSE
SZEGEDI VSE II
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 11:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSENGELE KSE
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
DESZK SC
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 13. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ELMARDT
KISZOMBOR KSK
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
SZEGEDI VSE II
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 27. 12:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
06. 01. 17:00
SZEGEDI VSE II
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
06. 08. 17:00
ST.MIHÁLY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol