Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 6. forduló

2018.09.22 - 16:00

Makó, Makó Marosparti Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
BURZON MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS ISTVÁN, BERECZKI BENCE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSANYTELEK SC
90'
45'

Gólok

BÉRES RÓBERT

29'

1 - 0

 

SARNYAI TAMÁS

65'

2 - 0

 

JUHÁSZ DÉNES

74'

3 - 0

 

BÁN MÁTÉ

78'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 6 5 1 0 21 9 12 16 10.5
2 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 5 1 0 18 9 9 16 11.2
3 DESZK SC DESZK SC 6 5 0 1 18 6 12 15 6.7
4 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 6 5 0 1 18 9 9 15 10.2
5 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   6 3 1 2 26 16 10 10 9.5
6 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 6 3 1 2 15 8 7 10 10
7 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 6 3 0 3 12 17 -5 9 9.3
8 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 6 2 2 2 11 11 0 8 9.7
9 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  6 2 2 2 11 13 -2 8 9.5
10 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 6 2 1 3 12 12 0 7 6.5
11 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 6 2 1 3 14 16 -2 7 7
12 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 6 2 1 3 9 12 -3 7 6.3
13 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 6 1 1 4 5 14 -9 4 9.8
14 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 6 1 0 5 8 14 -6 3 8
15 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 1 0 5 9 18 -9 3 6.3
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 6 0 0 6 6 29 -23 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 3 2 1 0 4 1 3 7 3 2 1 0 4 2 2 7 6 4 2 0 8 3 5 14
2 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 2 0 2 0 2 2 0 2 4 3 1 0 6 2 4 10 6 3 3 0 8 4 4 12
3 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 2 1 0 3 1 2 7 3 1 2 0 5 4 1 5 6 3 3 0 8 5 3 12
4 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 4 1 2 1 10 6 4 5 2 2 0 0 3 1 2 6 6 3 2 1 13 7 6 11
5 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 4 2 2 0 4 2 2 8 2 0 2 0 1 1 0 2 6 2 4 0 5 3 2 10
6 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 0 2 0 0 0 0 2 4 2 1 1 6 3 3 7 6 2 3 1 6 3 3 9
7 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 3 2 1 0 7 4 3 7 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 2 3 1 8 6 2 9
8 KISZOMBOR KSK DESZK SC 3 1 1 1 2 1 1 4 3 1 1 1 5 4 1 4 6 2 2 2 7 5 2 8
9 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 4 3 1 6 3 0 1 2 2 6 -4 1 6 2 1 3 6 9 -3 7
10 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 1 2 2 5 -3 4 6 2 1 3 3 6 -3 7
11 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 3 1 1 1 4 3 1 4 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 1 2 3 6 8 -2 5
12 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 1 2 3 1 5 -4 5
13 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 3 1 1 1 2 1 1 4 3 0 1 2 0 7 -7 1 6 1 2 3 2 8 -6 5
14 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 3 1 0 2 2 2 0 3 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 1 1 4 3 5 -2 4
15 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 4 0 3 1 5 7 -2 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 0 4 2 6 10 -4 4
16 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 0 0 3 2 5 -3 0 3 0 3 0 1 1 0 3 6 0 3 3 3 6 -3 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 2 2 0 0 6 3 3 6 4 3 1 0 15 6 9 10 6 5 1 0 21 9 12 16
2 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 3 0 0 8 1 7 9 3 2 1 0 10 8 2 7 6 5 1 0 18 9 9 16
3 KISZOMBOR KSK DESZK SC 3 3 0 0 9 1 8 9 3 2 0 1 9 5 4 6 6 5 0 1 18 6 12 15
4 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 3 3 0 0 10 3 7 9 3 2 0 1 8 6 2 6 6 5 0 1 18 9 9 15
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 4 2 0 2 19 12 7 6 2 1 1 0 7 4 3 4 6 3 1 2 26 16 10 10
6 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 4 3 0 1 13 5 8 9 2 0 1 1 2 3 -1 1 6 3 1 2 15 8 7 10
7 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 6 7 -1 6 3 1 0 2 6 10 -4 3 6 3 0 3 12 17 -5 9
8 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 1 1 0 3 1 2 4 4 1 1 2 8 10 -2 4 6 2 2 2 11 11 0 8
9 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 3 2 1 0 8 4 4 7 3 0 1 2 3 9 -6 1 6 2 2 2 11 13 -2 8
10 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 3 2 1 0 10 6 4 7 3 0 0 3 2 6 -4 0 6 2 1 3 12 12 0 7
11 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 4 1 1 2 8 11 -3 4 2 1 0 1 6 5 1 3 6 2 1 3 14 16 -2 7
12 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 3 2 1 0 7 4 3 7 3 0 0 3 2 8 -6 0 6 2 1 3 9 12 -3 7
13 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 1 1 1 4 6 -2 4 3 0 0 3 1 8 -7 0 6 1 1 4 5 14 -9 4
14 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 5 3 2 3 4 0 0 4 3 11 -8 0 6 1 0 5 8 14 -6 3
15 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 1 0 2 7 10 -3 3 3 0 0 3 2 8 -6 0 6 1 0 5 9 18 -9 3
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 3 0 0 3 3 10 -7 0 3 0 0 3 3 19 -16 0 6 0 0 6 6 29 -23 0
 
BAKS BARÁTI SE
--3 - 1--3 - 0----4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0---3 - 1-------
CSANYTELEK SC
------2 - 2-----3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4---------2 - 1--4 - 1
DESZK SC
2 - 1----------4 - 0-3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3------3 - 1-4 - 0--5 - 1--
KISZOMBOR KSK
-1 - 2------0 - 5-----2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 4------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4------2 - 5-2 - 1-----
MÓRAHALOM VSE
--2 - 1-----------4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
---1 - 0------1 - 42 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4---2 - 1-----2 - 51 - 1--
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1--2 - 0------
ST.MIHÁLY FC
---------3 - 32 - 0--3 - 1-
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 0--2 - 3-----
ÜLLÉSI ISE
--2 - 1-1 - 5---------3 - 1

Meccsek

CONTITECH-APÁTFALVA SC

2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 02. 17:00
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 09. 08. 16:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 08. 16:30
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
DESZK SC
2018. 09. 15. 16:30
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSANYTELEK SC
2018. 09. 30. 16:00
2018. 09. 30. 16:00
MÓRAHALOM VSE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 02. 14:30
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 03. 16. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
ELMARDT
CSENGELE KSE
2019. 03. 23. 15:00
Deszk Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 03. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KISZOMBOR KSK
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 13. 18:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 13. 18:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
INFO
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
04. 27. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
05. 04. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
05. 11. 17:00
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
05. 18. 17:00
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 25. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
05. 25. 14:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 06. 01. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
06. 01. 17:00
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
06. 08. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC

CSANYTELEK SC

2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
CSANYTELEK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 08. 26. 17:00
2018. 08. 26. 17:00
MÓRAHALOM VSE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
KSE BALÁSTYA
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSANYTELEK SC
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSANYTELEK SC
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSANYTELEK SC
2018. 10. 27. 13:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
NAGYMÁGOCS SE
2018. 11. 03. 13:30
Mindszent Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CSANYTELEK SC
2018. 12. 01. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 12. 01. 13:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
CSENGELE KSE
2018. 11. 17. 13:00
Deszk Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
CSANYTELEK SC
2018. 11. 25. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
KISZOMBOR KSK
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSANYTELEK SC
2019. 03. 10. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAHALOM VSE
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSANYTELEK SC
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSANYTELEK SC
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CSANYTELEK SC
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
INFO
SZEGEDI VSE II
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
04. 27. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
05. 05. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 12. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
05. 12. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 05. 19. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
05. 19. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 05. 26. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 26. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 06. 02. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
06. 02. 17:00
DESZK SC
2019. 06. 08. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
06. 08. 17:00
CSANYTELEK SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol