Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 7. forduló

2018.09.29 - 16:00

Csanytelek , Csanytelek Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
BÁLINT DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERECZKI BENCE, KÁDÁR NÉMETH ZOLTÁN
CSANYTELEK SC
BAKS BARÁTI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

64'

MIHÁLY RÓBERT

 

0 - 2

66'

BERCSÉNYI DÁVID ZOLTÁN

 

0 - 3

91'

NANA MIHÁLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 7 6 1 0 23 10 13 19 9.7
2 DESZK SC DESZK SC 7 6 0 1 21 6 15 18 8.3
3 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 7 6 0 1 21 9 12 18 10.1
4 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 7 5 1 1 19 11 8 16 9.1
5 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 7 3 2 2 15 11 4 11 10.7
6 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  7 3 2 2 14 15 -1 11 10.1
7 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   7 3 1 3 27 19 8 10 9.4
8 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 7 3 1 3 17 11 6 10 9
9 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 7 3 1 3 15 14 1 10 7.4
10 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 7 3 0 4 14 20 -6 9 8.4
11 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 7 2 1 4 9 15 -6 7 6.4
12 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 7 2 1 4 14 21 -7 7 7.7
13 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 7 2 0 5 14 18 -4 6 7.7
14 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 7 2 0 5 11 15 -4 6 7.6
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 7 1 1 5 5 17 -12 4 7.9
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 7 0 0 7 6 33 -27 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 3 1 2 0 3 2 1 5 4 3 1 0 6 2 4 10 7 4 3 0 9 4 5 15
2 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 3 2 1 0 4 1 3 7 4 2 2 0 4 2 2 8 7 4 3 0 8 3 5 15
3 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 4 3 1 0 10 5 5 10 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 3 3 1 11 7 4 12
4 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 2 1 0 3 1 2 7 4 1 2 1 5 5 0 5 7 3 3 1 8 6 2 12
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 4 1 2 1 10 6 4 5 3 2 0 1 4 3 1 6 7 3 2 2 14 9 5 11
6 KISZOMBOR KSK DESZK SC 4 2 1 1 3 1 2 7 3 1 1 1 5 4 1 4 7 3 2 2 8 5 3 11
7 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 4 3 1 6 4 1 1 2 4 7 -3 4 7 3 1 3 8 10 -2 10
8 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 3 2 0 1 3 2 1 6 4 1 1 2 2 5 -3 4 7 3 1 3 5 7 -2 10
9 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 2 1 6 3 3 8 7 2 4 1 6 3 3 10
10 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 4 2 2 0 4 2 2 8 3 0 2 1 2 4 -2 2 7 2 4 1 6 6 0 10
11 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 1 0 3 6 5 1 3 3 0 3 0 1 1 0 3 7 1 3 3 7 6 1 6
12 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 4 1 2 1 2 1 1 5 3 0 1 2 0 7 -7 1 7 1 3 3 2 8 -6 6
13 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 4 1 1 2 2 2 0 4 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 1 2 4 3 5 -2 5
14 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 4 1 1 2 5 5 0 4 3 0 1 2 2 5 -3 1 7 1 2 4 7 10 -3 5
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 1 0 3 1 4 -3 3 7 1 2 4 1 6 -5 5
16 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 4 0 3 1 5 7 -2 3 3 0 1 2 1 7 -6 1 7 0 4 3 6 14 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 3 3 0 0 8 4 4 9 4 3 1 0 15 6 9 10 7 6 1 0 23 10 13 19
2 KISZOMBOR KSK DESZK SC 4 4 0 0 12 1 11 12 3 2 0 1 9 5 4 6 7 6 0 1 21 6 15 18
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 3 3 0 0 10 3 7 9 4 3 0 1 11 6 5 9 7 6 0 1 21 9 12 18
4 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 3 0 0 8 1 7 9 4 2 1 1 11 10 1 7 7 5 1 1 19 11 8 16
5 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 2 1 1 0 3 1 2 4 5 2 1 2 12 10 2 7 7 3 2 2 15 11 4 11
6 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 4 3 1 0 11 6 5 10 3 0 1 2 3 9 -6 1 7 3 2 2 14 15 -1 11
7 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 4 2 0 2 19 12 7 6 3 1 1 1 8 7 1 4 7 3 1 3 27 19 8 10
8 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 4 3 0 1 13 5 8 9 3 0 1 2 4 6 -2 1 7 3 1 3 17 11 6 10
9 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 4 3 1 0 13 8 5 10 3 0 0 3 2 6 -4 0 7 3 1 3 15 14 1 10
10 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 3 2 0 1 6 7 -1 6 4 1 0 3 8 13 -5 3 7 3 0 4 14 20 -6 9
11 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 4 2 1 1 7 7 0 7 3 0 0 3 2 8 -6 0 7 2 1 4 9 15 -6 7
12 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 4 1 1 2 8 11 -3 4 3 1 0 2 6 10 -4 3 7 2 1 4 14 21 -7 7
13 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 2 0 2 12 10 2 6 3 0 0 3 2 8 -6 0 7 2 0 5 14 18 -4 6
14 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 3 2 0 1 8 4 4 6 4 0 0 4 3 11 -8 0 7 2 0 5 11 15 -4 6
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 1 1 1 4 6 -2 4 4 0 0 4 1 11 -10 0 7 1 1 5 5 17 -12 4
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 4 0 0 4 3 14 -11 0 3 0 0 3 3 19 -16 0 7 0 0 7 6 33 -27 0
 
BAKS BARÁTI SE
--3 - 1--3 - 0----4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0---3 - 1-------
CSANYTELEK SC
0 - 3-----2 - 2-----3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4--3 - 2------2 - 1--4 - 1
DESZK SC
2 - 1--------3 - 0-4 - 0-3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3------3 - 1-4 - 0--5 - 1--
KISZOMBOR KSK
-1 - 2------0 - 5--0 - 4--2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 4------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4------2 - 5-2 - 15 - 0----
MÓRAHALOM VSE
-2 - 12 - 1-----------4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
---1 - 0------1 - 42 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4---2 - 1-----2 - 51 - 1--
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1--2 - 0------
ST.MIHÁLY FC
---------3 - 32 - 0--3 - 13 - 2
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 03 - 1-2 - 3-----
ÜLLÉSI ISE
--2 - 1-1 - 5---------3 - 1

Meccsek

CSANYTELEK SC

2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
CSANYTELEK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 08. 26. 17:00
2018. 08. 26. 17:00
MÓRAHALOM VSE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
KSE BALÁSTYA
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSANYTELEK SC
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSANYTELEK SC
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSANYTELEK SC
2018. 10. 27. 13:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
NAGYMÁGOCS SE
2018. 11. 03. 13:30
Mindszent Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CSANYTELEK SC
2018. 12. 01. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 12. 01. 13:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
CSENGELE KSE
2018. 11. 17. 13:00
Deszk Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
CSANYTELEK SC
2018. 11. 25. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
KISZOMBOR KSK
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSANYTELEK SC
2019. 03. 10. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAHALOM VSE
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSANYTELEK SC
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSANYTELEK SC
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CSANYTELEK SC
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
INFO
SZEGEDI VSE II
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
04. 27. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
05. 05. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 12. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
05. 12. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 05. 19. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
05. 19. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 05. 26. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 26. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 06. 02. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
06. 02. 17:00
DESZK SC
2019. 06. 08. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
06. 08. 17:00
CSANYTELEK SC

BAKS BARÁTI SE

2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
BAKS BARÁTI SE
2018. 08. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 09. 01. 17:00
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
BAKS BARÁTI SE
2018. 09. 08. 16:30
Baks Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CSENGELE KSE
2018. 09. 15. 16:30
Deszk Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
BAKS BARÁTI SE
2018. 09. 22. 16:00
Baks Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
KISZOMBOR KSK
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 06. 15:00
Baks Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 10. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
BAKS BARÁTI SE
2019. 03. 16. 15:00
Baks Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 24. 10:00
Csengelei Sportpálya
2019. 03. 24. 10:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
BAKS BARÁTI SE
2019. 03. 30. 15:00
Baks Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
DESZK SC
2019. 04. 06. 16:30
Kiszombor Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
BAKS BARÁTI SE
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CSANYTELEK SC
2019. 04. 21. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
INFO
BAKS BARÁTI SE
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
04. 27. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
05. 04. 17:00
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
05. 11. 17:00
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
05. 18. 17:00
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
05. 25. 17:00
ST.MIHÁLY FC
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
06. 01. 17:00
SZEGEDI VSE II
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
06. 08. 17:00
BAKS BARÁTI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol