Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 12. forduló

2018.11.04 - 13:30

Földeák, Földeák Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
BURZON MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBÓ ZOLTÁN, DOBÓ ATTILA
FÖLDEÁK TC
TÖMÖRKÉNY KSE
90'
45'

Gólok

MEGYASZAI SZILÁRD

42'

1 - 0

 

MOLNÁR ZSOLT

51'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 12 11 1 0 50 17 33 34 9
2 DESZK SC DESZK SC 12 10 1 1 32 9 23 31 9
3 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 12 8 2 2 33 17 16 26 8.5
4 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   12 7 1 4 35 24 11 22 8.3
5 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 12 7 1 4 29 21 8 22 8.6
6 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 12 5 3 4 25 23 2 18 9.6
7 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  12 5 2 5 21 24 -3 17 8.7
8 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 12 5 1 6 29 36 -7 16 8.3
9 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 12 4 3 5 23 28 -5 15 8
10 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 12 4 1 7 23 27 -4 13 9.2
11 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 12 4 1 7 17 24 -7 13 8.1
12 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 12 3 2 7 19 22 -3 11 8
13 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 12 3 2 7 20 27 -7 11 8.1
14 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 12 3 0 9 19 47 -28 9 8.5
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 12 2 3 7 15 30 -15 9 9.1
16 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 12 2 2 8 13 27 -14 8 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAHALOM VSE 5 3 2 0 12 3 9 11 7 5 2 0 13 3 10 17 12 8 4 0 25 6 19 28
2 TÖMÖRKÉNY KSE KSE BALÁSTYA 7 4 2 1 13 6 7 14 5 4 0 1 6 3 3 12 12 8 2 2 19 9 10 26
3 TÖMÖRKÉNY KSE DESZK SC 7 4 2 1 6 2 4 14 5 2 2 1 8 4 4 8 12 6 4 2 14 6 8 22
4 TÖMÖRKÉNY KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 5 3 1 1 5 2 3 10 7 2 4 1 8 5 3 10 12 5 5 2 13 7 6 20
5 TÖMÖRKÉNY KSE BAKS BARÁTI SE 6 3 3 0 7 3 4 12 6 2 2 2 4 4 0 8 12 5 5 2 11 7 4 20
6 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE 7 4 2 1 12 7 5 14 5 0 3 2 2 4 -2 3 12 4 5 3 14 11 3 17
7 TÖMÖRKÉNY KSE FÖLDEÁK TC 7 4 2 1 6 5 1 14 5 0 2 3 2 10 -8 2 12 4 4 4 8 15 -7 16
8 TÖMÖRKÉNY KSE SZEGEDI VSE II 4 1 3 0 1 0 1 6 8 2 3 3 7 9 -2 9 12 3 6 3 8 9 -1 15
9 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 6 2 2 2 4 5 -1 8 6 2 0 4 2 5 -3 6 12 4 2 6 6 10 -4 14
10 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 5 3 0 2 4 3 1 9 7 1 1 5 2 9 -7 4 12 4 1 7 6 12 -6 13
11 TÖMÖRKÉNY KSE KISZOMBOR KSK 6 3 2 1 6 1 5 11 6 0 2 4 2 14 -12 2 12 3 4 5 8 15 -7 13
12 TÖMÖRKÉNY KSE ÜLLÉSI ISE 5 2 2 1 4 3 1 8 7 1 1 5 5 11 -6 4 12 3 3 6 9 14 -5 12
13 TÖMÖRKÉNY KSE NAGYMÁGOCS SE 7 1 4 2 10 13 -3 7 5 1 2 2 4 8 -4 5 12 2 6 4 14 21 -7 12
14 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 7 2 2 3 9 7 2 8 5 0 3 2 1 4 -3 3 12 2 5 5 10 11 -1 11
15 TÖMÖRKÉNY KSE CSANYTELEK SC 6 2 1 3 3 4 -1 7 6 0 2 4 1 5 -4 2 12 2 3 7 4 9 -5 9
16 TÖMÖRKÉNY KSE ST.MIHÁLY FC 6 1 1 4 5 9 -4 4 6 1 2 3 6 9 -3 5 12 2 3 7 11 18 -7 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAHALOM VSE 5 5 0 0 22 8 14 15 7 6 1 0 28 9 19 19 12 11 1 0 50 17 33 34
2 TÖMÖRKÉNY KSE DESZK SC 7 7 0 0 19 2 17 21 5 3 1 1 13 7 6 10 12 10 1 1 32 9 23 31
3 TÖMÖRKÉNY KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 5 4 0 1 14 3 11 12 7 4 2 1 19 14 5 14 12 8 2 2 33 17 16 26
4 TÖMÖRKÉNY KSE KSE BALÁSTYA 7 4 0 3 24 17 7 12 5 3 1 1 11 7 4 10 12 7 1 4 35 24 11 22
5 TÖMÖRKÉNY KSE BAKS BARÁTI SE 6 4 0 2 16 12 4 12 6 3 1 2 13 9 4 10 12 7 1 4 29 21 8 22
6 TÖMÖRKÉNY KSE SZEGEDI VSE II 4 3 1 0 8 3 5 10 8 2 2 4 17 20 -3 8 12 5 3 4 25 23 2 18
7 TÖMÖRKÉNY KSE ST.MIHÁLY FC 6 3 1 2 12 10 2 10 6 2 1 3 9 14 -5 7 12 5 2 5 21 24 -3 17
8 TÖMÖRKÉNY KSE NAGYMÁGOCS SE 7 3 1 3 18 22 -4 10 5 2 0 3 11 14 -3 6 12 5 1 6 29 36 -7 16
9 TÖMÖRKÉNY KSE ÜLLÉSI ISE 5 2 2 1 8 9 -1 8 7 2 1 4 15 19 -4 7 12 4 3 5 23 28 -5 15
10 TÖMÖRKÉNY KSE FÖLDEÁK TC 7 4 0 3 17 11 6 12 5 0 1 4 6 16 -10 1 12 4 1 7 23 27 -4 13
11 TÖMÖRKÉNY KSE CSANYTELEK SC 6 3 1 2 10 11 -1 10 6 1 0 5 7 13 -6 3 12 4 1 7 17 24 -7 13
12 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE 7 3 2 2 15 12 3 11 5 0 0 5 4 10 -6 0 12 3 2 7 19 22 -3 11
13 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 7 3 1 3 16 15 1 10 5 0 1 4 4 12 -8 1 12 3 2 7 20 27 -7 11
14 TÖMÖRKÉNY KSE KISZOMBOR KSK 6 2 0 4 9 16 -7 6 6 1 0 5 10 31 -21 3 12 3 0 9 19 47 -28 9
15 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 6 2 2 2 13 15 -2 8 6 0 1 5 2 15 -13 1 12 2 3 7 15 30 -15 9
16 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 5 2 2 1 10 6 4 8 7 0 0 7 3 21 -18 0 12 2 2 8 13 27 -14 8
 
BAKS BARÁTI SE
2 - 4-3 - 1--3 - 0--1 - 3-4 - 2---3 - 2
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0--0 - 23 - 1-----6 - 0-
CSANYTELEK SC
0 - 3-----2 - 2--3 - 00 - 4-3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4--3 - 20 - 1-1 - 1---2 - 11 - 2-4 - 1
DESZK SC
2 - 1--1 - 0-----3 - 04 - 14 - 02 - 03 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3-1 - 3-1 - 3--3 - 1-4 - 0--5 - 12 - 0-
KISZOMBOR KSK
-1 - 2---3 - 1-3 - 10 - 5--0 - 4--2 - 3
KSE BALÁSTYA
2 - 1--2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 4--2 - 1--1 - 3
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4-1 - 0-1 - 1--2 - 5-2 - 15 - 0-2 - 4--
MÓRAHALOM VSE
-2 - 12 - 1--7 - 1-----7 - 3--4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
---1 - 0--6 - 1--1 - 61 - 42 - 2--2 - 2
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4-3 - 2-2 - 16 - 5--1 - 4-2 - 51 - 1--
SZEGEDI VSE II
--3 - 2--1 - 1--2 - 0----2 - 0-
ST.MIHÁLY FC
-1 - 3-----0 - 1-3 - 32 - 0--3 - 13 - 2
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 1-----3 - 03 - 1-2 - 31 - 1----
ÜLLÉSI ISE
-1 - 12 - 1-1 - 5-------1 - 1-3 - 1

Meccsek

FÖLDEÁK TC

2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
BAKS BARÁTI SE
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
DESZK SC
2018. 10. 13. 15:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSANYTELEK SC
2018. 10. 28. 13:30
2018. 10. 28. 13:30
MÓRAHALOM VSE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
KSE BALÁSTYA
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSENGELE KSE
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 28. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
04. 28. 17:00
KISZOMBOR KSK
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
05. 05. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
05. 12. 17:00
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 18. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
05. 26. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
06. 01. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
06. 08. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC

TÖMÖRKÉNY KSE

2018. 08. 18. 17:00
Deszk Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 08. 25. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
KISZOMBOR KSK
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 12. 01. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 12. 01. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 11. 17. 13:00
Mindszent Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 25. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSENGELE KSE
2019. 03. 02. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
DESZK SC
2019. 03. 09. 14:30
Kiszombor Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSANYTELEK SC
2019. 03. 24. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 24. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ÜLLÉSI ISE
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
INFO
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
04. 27. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 04. 17:00
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
05. 11. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 18. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 26. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
05. 26. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 06. 01. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
06. 01. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 06. 08. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
06. 08. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol