Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 12. forduló

2018.11.03 - 13:30

Domaszék, Domaszék Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
SZABÓ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS ISTVÁN, KÁDÁR NÉMETH ZOLTÁN
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ÜLLÉSI ISE
90'
45'

Gólok

KIEFER GÁBOR

30'

1 - 0

 

 

1 - 1

46'

KORMOS ATTILA
KORMOS KRISZTIÁN

60'

2 - 1

 

 

2 - 2

81'

PEKURÁR BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 12 11 1 0 50 17 33 34 9
2 DESZK SC DESZK SC 12 10 1 1 32 9 23 31 9
3 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 12 8 2 2 33 17 16 26 8.5
4 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   12 7 1 4 35 24 11 22 8.3
5 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 12 7 1 4 29 21 8 22 8.6
6 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 12 5 3 4 25 23 2 18 9.6
7 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  12 5 2 5 21 24 -3 17 8.7
8 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 12 5 1 6 29 36 -7 16 8.3
9 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 12 4 3 5 23 28 -5 15 8
10 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 12 4 1 7 23 27 -4 13 9.2
11 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 12 4 1 7 17 24 -7 13 8.1
12 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 12 3 2 7 19 22 -3 11 8
13 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 12 3 2 7 20 27 -7 11 8.1
14 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 12 3 0 9 19 47 -28 9 8.5
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 12 2 3 7 15 30 -15 9 9.1
16 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 12 2 2 8 13 27 -14 8 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAHALOM VSE 5 3 2 0 12 3 9 11 7 5 2 0 13 3 10 17 12 8 4 0 25 6 19 28
2 TÖMÖRKÉNY KSE KSE BALÁSTYA 7 4 2 1 13 6 7 14 5 4 0 1 6 3 3 12 12 8 2 2 19 9 10 26
3 TÖMÖRKÉNY KSE DESZK SC 7 4 2 1 6 2 4 14 5 2 2 1 8 4 4 8 12 6 4 2 14 6 8 22
4 TÖMÖRKÉNY KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 5 3 1 1 5 2 3 10 7 2 4 1 8 5 3 10 12 5 5 2 13 7 6 20
5 TÖMÖRKÉNY KSE BAKS BARÁTI SE 6 3 3 0 7 3 4 12 6 2 2 2 4 4 0 8 12 5 5 2 11 7 4 20
6 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE 7 4 2 1 12 7 5 14 5 0 3 2 2 4 -2 3 12 4 5 3 14 11 3 17
7 TÖMÖRKÉNY KSE FÖLDEÁK TC 7 4 2 1 6 5 1 14 5 0 2 3 2 10 -8 2 12 4 4 4 8 15 -7 16
8 TÖMÖRKÉNY KSE SZEGEDI VSE II 4 1 3 0 1 0 1 6 8 2 3 3 7 9 -2 9 12 3 6 3 8 9 -1 15
9 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 6 2 2 2 4 5 -1 8 6 2 0 4 2 5 -3 6 12 4 2 6 6 10 -4 14
10 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 5 3 0 2 4 3 1 9 7 1 1 5 2 9 -7 4 12 4 1 7 6 12 -6 13
11 TÖMÖRKÉNY KSE KISZOMBOR KSK 6 3 2 1 6 1 5 11 6 0 2 4 2 14 -12 2 12 3 4 5 8 15 -7 13
12 TÖMÖRKÉNY KSE ÜLLÉSI ISE 5 2 2 1 4 3 1 8 7 1 1 5 5 11 -6 4 12 3 3 6 9 14 -5 12
13 TÖMÖRKÉNY KSE NAGYMÁGOCS SE 7 1 4 2 10 13 -3 7 5 1 2 2 4 8 -4 5 12 2 6 4 14 21 -7 12
14 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 7 2 2 3 9 7 2 8 5 0 3 2 1 4 -3 3 12 2 5 5 10 11 -1 11
15 TÖMÖRKÉNY KSE CSANYTELEK SC 6 2 1 3 3 4 -1 7 6 0 2 4 1 5 -4 2 12 2 3 7 4 9 -5 9
16 TÖMÖRKÉNY KSE ST.MIHÁLY FC 6 1 1 4 5 9 -4 4 6 1 2 3 6 9 -3 5 12 2 3 7 11 18 -7 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAHALOM VSE 5 5 0 0 22 8 14 15 7 6 1 0 28 9 19 19 12 11 1 0 50 17 33 34
2 TÖMÖRKÉNY KSE DESZK SC 7 7 0 0 19 2 17 21 5 3 1 1 13 7 6 10 12 10 1 1 32 9 23 31
3 TÖMÖRKÉNY KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 5 4 0 1 14 3 11 12 7 4 2 1 19 14 5 14 12 8 2 2 33 17 16 26
4 TÖMÖRKÉNY KSE KSE BALÁSTYA 7 4 0 3 24 17 7 12 5 3 1 1 11 7 4 10 12 7 1 4 35 24 11 22
5 TÖMÖRKÉNY KSE BAKS BARÁTI SE 6 4 0 2 16 12 4 12 6 3 1 2 13 9 4 10 12 7 1 4 29 21 8 22
6 TÖMÖRKÉNY KSE SZEGEDI VSE II 4 3 1 0 8 3 5 10 8 2 2 4 17 20 -3 8 12 5 3 4 25 23 2 18
7 TÖMÖRKÉNY KSE ST.MIHÁLY FC 6 3 1 2 12 10 2 10 6 2 1 3 9 14 -5 7 12 5 2 5 21 24 -3 17
8 TÖMÖRKÉNY KSE NAGYMÁGOCS SE 7 3 1 3 18 22 -4 10 5 2 0 3 11 14 -3 6 12 5 1 6 29 36 -7 16
9 TÖMÖRKÉNY KSE ÜLLÉSI ISE 5 2 2 1 8 9 -1 8 7 2 1 4 15 19 -4 7 12 4 3 5 23 28 -5 15
10 TÖMÖRKÉNY KSE FÖLDEÁK TC 7 4 0 3 17 11 6 12 5 0 1 4 6 16 -10 1 12 4 1 7 23 27 -4 13
11 TÖMÖRKÉNY KSE CSANYTELEK SC 6 3 1 2 10 11 -1 10 6 1 0 5 7 13 -6 3 12 4 1 7 17 24 -7 13
12 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE 7 3 2 2 15 12 3 11 5 0 0 5 4 10 -6 0 12 3 2 7 19 22 -3 11
13 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 7 3 1 3 16 15 1 10 5 0 1 4 4 12 -8 1 12 3 2 7 20 27 -7 11
14 TÖMÖRKÉNY KSE KISZOMBOR KSK 6 2 0 4 9 16 -7 6 6 1 0 5 10 31 -21 3 12 3 0 9 19 47 -28 9
15 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 6 2 2 2 13 15 -2 8 6 0 1 5 2 15 -13 1 12 2 3 7 15 30 -15 9
16 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 5 2 2 1 10 6 4 8 7 0 0 7 3 21 -18 0 12 2 2 8 13 27 -14 8
 
BAKS BARÁTI SE
2 - 4-3 - 1--3 - 0--1 - 3-4 - 2---3 - 2
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0--0 - 23 - 1-----6 - 0-
CSANYTELEK SC
0 - 3-----2 - 2--3 - 00 - 4-3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4--3 - 20 - 1-1 - 1---2 - 11 - 2-4 - 1
DESZK SC
2 - 1--1 - 0-----3 - 04 - 14 - 02 - 03 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3-1 - 3-1 - 3--3 - 1-4 - 0--5 - 12 - 0-
KISZOMBOR KSK
-1 - 2---3 - 1-3 - 10 - 5--0 - 4--2 - 3
KSE BALÁSTYA
2 - 1--2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 4--2 - 1--1 - 3
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4-1 - 0-1 - 1--2 - 5-2 - 15 - 0-2 - 4--
MÓRAHALOM VSE
-2 - 12 - 1--7 - 1-----7 - 3--4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
---1 - 0--6 - 1--1 - 61 - 42 - 2--2 - 2
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4-3 - 2-2 - 16 - 5--1 - 4-2 - 51 - 1--
SZEGEDI VSE II
--3 - 2--1 - 1--2 - 0----2 - 0-
ST.MIHÁLY FC
-1 - 3-----0 - 1-3 - 32 - 0--3 - 13 - 2
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 1-----3 - 03 - 1-2 - 31 - 1----
ÜLLÉSI ISE
-1 - 12 - 1-1 - 5-------1 - 1-3 - 1

Meccsek

MÓRAVÁROSI KINIZSI

2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
SZEGEDI VSE II
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 08. 16:30
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
NAGYMÁGOCS SE
2018. 09. 15. 16:30
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 22. 16:00
Domaszék Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CSENGELE KSE
2018. 09. 29. 16:00
Deszk Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 10. 06. 15:00
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
KISZOMBOR KSK
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 10. 20. 14:30
Domaszék Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ÜLLÉSI ISE
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 10:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 24. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 01. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
05. 01. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 07. 16:30
Csengelei Sportpálya
2019. 04. 07. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 04. 13. 16:30
Sándor Csikar Grund
2019. 04. 13. 16:30
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
DESZK SC
2019. 04. 20. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
04. 27. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 05. 05. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
05. 05. 17:00
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
05. 11. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 18. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
05. 18. 17:00
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
05. 25. 17:00
KSE BALÁSTYA
2019. 06. 01. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
06. 01. 17:00
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
06. 08. 17:00
BAKS BARÁTI SE

ÜLLÉSI ISE

2018. 08. 19. 17:00
Csengelei Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ÜLLÉSI ISE
2018. 08. 25. 17:00
Üllés Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
DESZK SC
2018. 09. 01. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
ÜLLÉSI ISE
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 16. 16:30
2018. 09. 16. 16:30
MÓRAHALOM VSE
ÜLLÉSI ISE
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ÜLLÉSI ISE
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 18. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ÜLLÉSI ISE
2018. 11. 24. 13:00
Üllés Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 02. 14:30
Üllés Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CSENGELE KSE
2019. 03. 09. 14:30
Deszk Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 03. 16. 15:00
Üllés Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KISZOMBOR KSK
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 03. 30. 15:00
Üllés Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ÜLLÉSI ISE
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 27. 17:00
Makó Város Sportcenrum
CONTITECH-APÁTFALVA SC
04. 27. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
05. 04. 17:00
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
05. 12. 13:00
ÜLLÉSI ISE
2019. 05. 18. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
05. 18. 17:00
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
05. 26. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2019. 06. 01. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
06. 01. 17:00
NAGYMÁGOCS SE
2019. 06. 08. 17:00
Mindszent Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
06. 08. 17:00
ÜLLÉSI ISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol