Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 13. forduló

2018.11.10 - 18:00

Sándorfalva, Sándorfalva Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
MUCSI ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAURER JÁNOS, VINCZE BALÁZS
ST.MIHÁLY FC
BAKS BARÁTI SE
90'
45'

Gólok

BELAIDI AJÁD

47'

1 - 0

 

URBÁN NIKOLASZ

82'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 13 11 2 0 52 19 33 35 9.2
2 DESZK SC DESZK SC 13 11 1 1 34 10 24 34 9.5
3 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 13 9 2 2 37 17 20 29 8.2
4 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   13 8 1 4 37 24 13 25 8.8
5 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 13 7 1 5 29 23 6 22 8.2
6 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  13 6 2 5 23 24 -1 20 8.2
7 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 13 6 1 6 31 36 -5 19 9
8 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 13 5 3 5 30 29 1 18 8.4
9 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 13 5 3 5 25 27 -2 18 8.9
10 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 13 5 1 7 19 24 -5 16 8.5
11 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 13 4 1 8 24 34 -10 13 9.1
12 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 13 3 3 7 22 29 -7 12 7.7
13 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 13 3 2 8 19 24 -5 11 8.2
14 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 13 3 0 10 20 49 -29 9 8.2
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 13 2 3 8 15 32 -17 9 8.7
16 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 13 2 2 9 13 29 -16 8 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAHALOM VSE 6 4 2 0 13 3 10 14 7 5 2 0 13 3 10 17 13 9 4 0 26 6 20 31
2 TÖMÖRKÉNY KSE KSE BALÁSTYA 8 5 2 1 14 6 8 17 5 4 0 1 6 3 3 12 13 9 2 2 20 9 11 29
3 TÖMÖRKÉNY KSE DESZK SC 7 4 2 1 6 2 4 14 6 3 2 1 10 4 6 11 13 7 4 2 16 6 10 25
4 TÖMÖRKÉNY KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 4 1 1 8 2 6 13 7 2 4 1 8 5 3 10 13 6 5 2 16 7 9 23
5 TÖMÖRKÉNY KSE BAKS BARÁTI SE 6 3 3 0 7 3 4 12 7 2 3 2 4 4 0 9 13 5 6 2 11 7 4 21
6 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE 7 4 2 1 12 7 5 14 6 0 4 2 2 4 -2 4 13 4 6 3 14 11 3 18
7 TÖMÖRKÉNY KSE FÖLDEÁK TC 7 4 2 1 6 5 1 14 6 0 2 4 3 13 -10 2 13 4 4 5 9 18 -9 16
8 TÖMÖRKÉNY KSE ÜLLÉSI ISE 6 3 2 1 7 4 3 11 7 1 1 5 5 11 -6 4 13 4 3 6 12 15 -3 15
9 TÖMÖRKÉNY KSE SZEGEDI VSE II 4 1 3 0 1 0 1 6 9 2 3 4 7 12 -5 9 13 3 6 4 8 12 -4 15
10 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 6 2 2 2 4 5 -1 8 7 2 0 5 2 6 -4 6 13 4 2 7 6 11 -5 14
11 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 6 3 1 2 4 3 1 10 7 1 1 5 2 9 -7 4 13 4 2 7 6 12 -6 14
12 TÖMÖRKÉNY KSE KISZOMBOR KSK 7 3 2 2 6 3 3 11 6 0 2 4 2 14 -12 2 13 3 4 6 8 17 -9 13
13 TÖMÖRKÉNY KSE NAGYMÁGOCS SE 7 1 4 2 10 13 -3 7 6 1 3 2 4 8 -4 6 13 2 7 4 14 21 -7 13
14 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 7 2 2 3 9 7 2 8 6 0 3 3 1 5 -4 3 13 2 5 6 10 12 -2 11
15 TÖMÖRKÉNY KSE CSANYTELEK SC 7 2 2 3 3 4 -1 8 6 0 2 4 1 5 -4 2 13 2 4 7 4 9 -5 10
16 TÖMÖRKÉNY KSE ST.MIHÁLY FC 7 1 2 4 5 9 -4 5 6 1 2 3 6 9 -3 5 13 2 4 7 11 18 -7 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAHALOM VSE 6 5 1 0 24 10 14 16 7 6 1 0 28 9 19 19 13 11 2 0 52 19 33 35
2 TÖMÖRKÉNY KSE DESZK SC 7 7 0 0 19 2 17 21 6 4 1 1 15 8 7 13 13 11 1 1 34 10 24 34
3 TÖMÖRKÉNY KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 5 0 1 18 3 15 15 7 4 2 1 19 14 5 14 13 9 2 2 37 17 20 29
4 TÖMÖRKÉNY KSE KSE BALÁSTYA 8 5 0 3 26 17 9 15 5 3 1 1 11 7 4 10 13 8 1 4 37 24 13 25
5 TÖMÖRKÉNY KSE BAKS BARÁTI SE 6 4 0 2 16 12 4 12 7 3 1 3 13 11 2 10 13 7 1 5 29 23 6 22
6 TÖMÖRKÉNY KSE ST.MIHÁLY FC 7 4 1 2 14 10 4 13 6 2 1 3 9 14 -5 7 13 6 2 5 23 24 -1 20
7 TÖMÖRKÉNY KSE NAGYMÁGOCS SE 7 3 1 3 18 22 -4 10 6 3 0 3 13 14 -1 9 13 6 1 6 31 36 -5 19
8 TÖMÖRKÉNY KSE ÜLLÉSI ISE 6 3 2 1 15 10 5 11 7 2 1 4 15 19 -4 7 13 5 3 5 30 29 1 18
9 TÖMÖRKÉNY KSE SZEGEDI VSE II 4 3 1 0 8 3 5 10 9 2 2 5 17 24 -7 8 13 5 3 5 25 27 -2 18
10 TÖMÖRKÉNY KSE CSANYTELEK SC 7 4 1 2 12 11 1 13 6 1 0 5 7 13 -6 3 13 5 1 7 19 24 -5 16
11 TÖMÖRKÉNY KSE FÖLDEÁK TC 7 4 0 3 17 11 6 12 6 0 1 5 7 23 -16 1 13 4 1 8 24 34 -10 13
12 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 7 3 1 3 16 15 1 10 6 0 2 4 6 14 -8 2 13 3 3 7 22 29 -7 12
13 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE 7 3 2 2 15 12 3 11 6 0 0 6 4 12 -8 0 13 3 2 8 19 24 -5 11
14 TÖMÖRKÉNY KSE KISZOMBOR KSK 7 2 0 5 10 18 -8 6 6 1 0 5 10 31 -21 3 13 3 0 10 20 49 -29 9
15 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 6 2 2 2 13 15 -2 8 7 0 1 6 2 17 -15 1 13 2 3 8 15 32 -17 9
16 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 6 2 2 2 10 8 2 8 7 0 0 7 3 21 -18 0 13 2 2 9 13 29 -16 8
 
BAKS BARÁTI SE
2 - 4-3 - 1--3 - 0--1 - 3-4 - 2---3 - 2
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0--0 - 23 - 1---4 - 0-6 - 0-
CSANYTELEK SC
0 - 3-2 - 0---2 - 2--3 - 00 - 4-3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4--3 - 20 - 1-1 - 1---2 - 11 - 2-4 - 1
DESZK SC
2 - 1--1 - 0-----3 - 04 - 14 - 02 - 03 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3-1 - 3-1 - 3--3 - 1-4 - 0--5 - 12 - 0-
KISZOMBOR KSK
-1 - 2--1 - 23 - 1-3 - 10 - 5--0 - 4--2 - 3
KSE BALÁSTYA
2 - 1--2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 42 - 0-2 - 1--1 - 3
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4-1 - 0-1 - 1--2 - 5-2 - 15 - 0-2 - 4--
MÓRAHALOM VSE
-2 - 12 - 1--7 - 1--2 - 2--7 - 3--4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
---1 - 0--6 - 1--1 - 61 - 42 - 2--2 - 2
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4-3 - 2-2 - 16 - 5--1 - 4-2 - 51 - 1--
SZEGEDI VSE II
--3 - 2--1 - 1--2 - 0----2 - 0-
ST.MIHÁLY FC
2 - 01 - 3-----0 - 1-3 - 32 - 0--3 - 13 - 2
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 1-----3 - 03 - 1-2 - 31 - 10 - 2---
ÜLLÉSI ISE
-1 - 12 - 1-1 - 57 - 1------1 - 1-3 - 1

Meccsek

ST.MIHÁLY FC

2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
CSANYTELEK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ST.MIHÁLY FC
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
BAKS BARÁTI SE
2018. 12. 01. 19:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 12. 01. 19:00
Makó Város Sportcenrum
KISZOMBOR KSK
ST.MIHÁLY FC
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSANYTELEK SC
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
04. 27. 17:00
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 05. 08. 17:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
05. 08. 17:30
CSENGELE KSE
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
05. 11. 17:00
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 19. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
INFO
DESZK SC
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
05. 25. 17:00
ST.MIHÁLY FC
2019. 06. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
06. 01. 17:00
KISZOMBOR KSK
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
06. 08. 17:00
ST.MIHÁLY FC

BAKS BARÁTI SE

2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
BAKS BARÁTI SE
2018. 08. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 09. 01. 17:00
Mindszent Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
BAKS BARÁTI SE
2018. 09. 08. 16:30
Baks Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CSENGELE KSE
2018. 09. 15. 16:30
Deszk Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
BAKS BARÁTI SE
2018. 09. 22. 16:00
Baks Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
KISZOMBOR KSK
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 06. 15:00
Baks Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 10. 18:00
Sándorfalva Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Domaszék Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 10. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
BAKS BARÁTI SE
2019. 03. 16. 15:00
Baks Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 24. 10:00
Csengelei Sportpálya
2019. 03. 24. 10:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
BAKS BARÁTI SE
2019. 03. 30. 15:00
Baks Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
DESZK SC
2019. 04. 06. 16:30
Kiszombor Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
BAKS BARÁTI SE
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CSANYTELEK SC
2019. 04. 21. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
INFO
BAKS BARÁTI SE
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
04. 27. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
05. 04. 17:00
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
05. 11. 17:00
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
05. 18. 17:00
BAKS BARÁTI SE
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
05. 25. 17:00
ST.MIHÁLY FC
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
06. 01. 17:00
SZEGEDI VSE II
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 06. 08. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
06. 08. 17:00
BAKS BARÁTI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol