Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 14. forduló

2018.11.18 - 13:00

Földeák, Földeák Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
VIRÁG ANDRÁS BARNABÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FODOR LAJOS, KÁDÁR NÉMETH ZOLTÁN
FÖLDEÁK TC
KSE BALÁSTYA
90'
45'

Gólok

GUTI LÁSZLÓ

24'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DESZK SC DESZK SC 14 12 1 1 39 12 27 37 9.5
2 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 14 11 3 0 54 21 33 36 9.5
3 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 14 10 2 2 42 17 25 32 8.7
4 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   14 8 1 5 37 25 12 25 8.9
5 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 14 8 1 5 31 23 8 25 8.3
6 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  14 7 2 5 25 24 1 23 8.6
7 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 14 7 1 6 36 36 0 22 8.9
8 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 14 5 3 6 30 34 -4 18 8.3
9 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 14 5 3 6 25 29 -4 18 8.6
10 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 14 5 1 8 21 29 -8 16 8
11 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 14 5 1 8 25 34 -9 16 8.7
12 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 14 4 3 7 24 30 -6 15 8.3
13 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 14 3 3 8 21 26 -5 12 7.6
14 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 14 3 0 11 20 51 -31 9 8
15 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 14 2 3 9 15 37 -22 9 8.3
16 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 14 2 2 10 14 31 -17 8 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAHALOM VSE 6 4 2 0 13 3 10 14 8 5 2 1 14 5 9 17 14 9 4 1 27 8 19 31
2 TÖMÖRKÉNY KSE KSE BALÁSTYA 8 5 2 1 14 6 8 17 6 4 0 2 6 4 2 12 14 9 2 3 20 10 10 29
3 TÖMÖRKÉNY KSE DESZK SC 8 5 2 1 8 3 5 17 6 3 2 1 10 4 6 11 14 8 4 2 18 7 11 28
4 TÖMÖRKÉNY KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 4 1 1 8 2 6 13 8 2 5 1 8 5 3 11 14 6 6 2 16 7 9 24
5 TÖMÖRKÉNY KSE BAKS BARÁTI SE 6 3 3 0 7 3 4 12 8 3 3 2 6 4 2 12 14 6 6 2 13 7 6 24
6 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE 8 5 2 1 14 8 6 17 6 0 4 2 2 4 -2 4 14 5 6 3 16 12 4 21
7 TÖMÖRKÉNY KSE FÖLDEÁK TC 8 5 2 1 7 5 2 17 6 0 2 4 3 13 -10 2 14 5 4 5 10 18 -8 19
8 TÖMÖRKÉNY KSE ÜLLÉSI ISE 6 3 2 1 7 4 3 11 8 1 2 5 5 11 -6 5 14 4 4 6 12 15 -3 16
9 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 7 2 3 2 4 5 -1 9 7 2 0 5 2 6 -4 6 14 4 3 7 6 11 -5 15
10 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 6 3 1 2 4 3 1 10 8 1 2 5 2 9 -7 5 14 4 3 7 6 12 -6 15
11 TÖMÖRKÉNY KSE SZEGEDI VSE II 5 1 3 1 1 2 -1 6 9 2 3 4 7 12 -5 9 14 3 6 5 8 14 -6 15
12 TÖMÖRKÉNY KSE KISZOMBOR KSK 8 3 3 2 6 3 3 12 6 0 2 4 2 14 -12 2 14 3 5 6 8 17 -9 14
13 TÖMÖRKÉNY KSE NAGYMÁGOCS SE 8 1 5 2 10 13 -3 8 6 1 3 2 4 8 -4 6 14 2 8 4 14 21 -7 14
14 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 8 2 3 3 9 7 2 9 6 0 3 3 1 5 -4 3 14 2 6 6 10 12 -2 12
15 TÖMÖRKÉNY KSE ST.MIHÁLY FC 7 1 2 4 5 9 -4 5 7 1 3 3 6 9 -3 6 14 2 5 7 11 18 -7 11
16 TÖMÖRKÉNY KSE CSANYTELEK SC 7 2 2 3 3 4 -1 8 7 0 2 5 2 7 -5 2 14 2 4 8 5 11 -6 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖMÖRKÉNY KSE DESZK SC 8 8 0 0 24 4 20 24 6 4 1 1 15 8 7 13 14 12 1 1 39 12 27 37
2 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAHALOM VSE 6 5 1 0 24 10 14 16 8 6 2 0 30 11 19 20 14 11 3 0 54 21 33 36
3 TÖMÖRKÉNY KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 5 0 1 18 3 15 15 8 5 2 1 24 14 10 17 14 10 2 2 42 17 25 32
4 TÖMÖRKÉNY KSE KSE BALÁSTYA 8 5 0 3 26 17 9 15 6 3 1 2 11 8 3 10 14 8 1 5 37 25 12 25
5 TÖMÖRKÉNY KSE BAKS BARÁTI SE 6 4 0 2 16 12 4 12 8 4 1 3 15 11 4 13 14 8 1 5 31 23 8 25
6 TÖMÖRKÉNY KSE ST.MIHÁLY FC 7 4 1 2 14 10 4 13 7 3 1 3 11 14 -3 10 14 7 2 5 25 24 1 23
7 TÖMÖRKÉNY KSE NAGYMÁGOCS SE 8 4 1 3 23 22 1 13 6 3 0 3 13 14 -1 9 14 7 1 6 36 36 0 22
8 TÖMÖRKÉNY KSE ÜLLÉSI ISE 6 3 2 1 15 10 5 11 8 2 1 5 15 24 -9 7 14 5 3 6 30 34 -4 18
9 TÖMÖRKÉNY KSE SZEGEDI VSE II 5 3 1 1 8 5 3 10 9 2 2 5 17 24 -7 8 14 5 3 6 25 29 -4 18
10 TÖMÖRKÉNY KSE CSANYTELEK SC 7 4 1 2 12 11 1 13 7 1 0 6 9 18 -9 3 14 5 1 8 21 29 -8 16
11 TÖMÖRKÉNY KSE FÖLDEÁK TC 8 5 0 3 18 11 7 15 6 0 1 5 7 23 -16 1 14 5 1 8 25 34 -9 16
12 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 8 4 1 3 18 16 2 13 6 0 2 4 6 14 -8 2 14 4 3 7 24 30 -6 15
13 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE 8 3 3 2 17 14 3 12 6 0 0 6 4 12 -8 0 14 3 3 8 21 26 -5 12
14 TÖMÖRKÉNY KSE KISZOMBOR KSK 8 2 0 6 10 20 -10 6 6 1 0 5 10 31 -21 3 14 3 0 11 20 51 -31 9
15 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI 7 2 2 3 13 20 -7 8 7 0 1 6 2 17 -15 1 14 2 3 9 15 37 -22 9
16 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 6 2 2 2 10 8 2 8 8 0 0 8 4 23 -19 0 14 2 2 10 14 31 -17 8
 
BAKS BARÁTI SE
2 - 4-3 - 1--3 - 0--1 - 3-4 - 2---3 - 2
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-4 - 0-1 - 0--0 - 23 - 1---4 - 0-6 - 0-
CSANYTELEK SC
0 - 3-2 - 0---2 - 2--3 - 00 - 4-3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4--3 - 20 - 1-1 - 12 - 2--2 - 11 - 2-4 - 1
DESZK SC
2 - 1-5 - 21 - 0-----3 - 04 - 14 - 02 - 03 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3-1 - 3-1 - 3-1 - 03 - 1-4 - 0--5 - 12 - 0-
KISZOMBOR KSK
-1 - 2--1 - 23 - 1-3 - 10 - 5--0 - 40 - 2-2 - 3
KSE BALÁSTYA
2 - 1--2 - 13 - 4-13 - 3-1 - 42 - 0-2 - 1--1 - 3
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4-1 - 0-1 - 1--2 - 5-2 - 15 - 0-2 - 42 - 1-
MÓRAHALOM VSE
-2 - 12 - 1--7 - 1--2 - 2--7 - 3--4 - 2
MÓRAVÁROSI KINIZSI
-0 - 5-1 - 0--6 - 1--1 - 61 - 42 - 2--2 - 2
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4-3 - 2-2 - 16 - 5--1 - 4-2 - 51 - 1-5 - 0
SZEGEDI VSE II
0 - 2-3 - 2--1 - 1--2 - 0----2 - 0-
ST.MIHÁLY FC
2 - 01 - 3-----0 - 1-3 - 32 - 0--3 - 13 - 2
TÖMÖRKÉNY KSE
1 - 1-----3 - 03 - 1-2 - 31 - 10 - 2---
ÜLLÉSI ISE
-1 - 12 - 1-1 - 57 - 1------1 - 1-3 - 1

Meccsek

FÖLDEÁK TC

2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
BAKS BARÁTI SE
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 02. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
ST.MIHÁLY FC
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
FÖLDEÁK TC
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
DESZK SC
2018. 10. 13. 15:00
Kiszombor Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
FÖLDEÁK TC
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSANYTELEK SC
2018. 10. 28. 13:30
2018. 10. 28. 13:30
MÓRAHALOM VSE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
FÖLDEÁK TC
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
KSE BALÁSTYA
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
SZEGEDI VSE II
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Domaszék Sportpálya
MÓRAVÁROSI KINIZSI
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
FÖLDEÁK TC
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
NAGYMÁGOCS SE
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
2019. 04. 14. 16:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSENGELE KSE
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
FÖLDEÁK TC
2019. 04. 28. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
KISZOMBOR KSK
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
MÓRAHALOM VSE
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
INFO
ÜLLÉSI ISE
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
06. 01. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
06. 08. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC

KSE BALÁSTYA

2018. 08. 18. 17:00
Mindszent Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
KSE BALÁSTYA
2018. 08. 25. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSENGELE KSE
2018. 09. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
DESZK SC
2018. 09. 08. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
KISZOMBOR KSK
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
KSE BALÁSTYA
2018. 09. 23. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ÜLLÉSI ISE
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
BAKS BARÁTI SE
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
SZEGEDI VSE II
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
KSE BALÁSTYA
2018. 11. 24. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
NAGYMÁGOCS SE
2019. 03. 02. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 16. 15:00
Deszk Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 23. 15:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
KSE BALÁSTYA
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSANYTELEK SC
2019. 04. 07. 16:30
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KSE BALÁSTYA
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
ST.MIHÁLY FC
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE II
KSE BALÁSTYA
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 25. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
INFO
KSE BALÁSTYA
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
06. 01. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 06. 08. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
06. 08. 17:00
KSE BALÁSTYA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol