Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 3. forduló

2018.08.26 - 17:00

Harta, Harta Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
KISS LÁSZLÓ ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERGER TIBOR, APRÓ FERENC
HARTA SE
SOLTVADKERTI TE
90'
45'

Gólok

VARGA MILÁN

62'

1 - 0

 

KOVÁCS ZSOLT

64'

2 - 0

 

 

2 - 1

86'

SOPRONI ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 3 2 1 0 8 3 5 7 10.7
2 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 3 2 1 0 8 4 4 7 9.3
3 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 3 2 1 0 7 3 4 7 6.3
4 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 3 2 1 0 10 7 3 7 8
5 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 3 2 1 0 10 7 3 7 8
6 KECEL FC KECEL FC 3 2 1 0 9 6 3 7 9.3
7 HARTA SE HARTA SE 3 2 0 1 6 4 2 6 8.7
8 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 3 1 1 1 8 8 0 4 9.7
9 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 3 0 2 1 5 7 -2 2 8.7
10 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 3 0 1 2 6 9 -3 1 5
11 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 3 0 1 2 3 7 -4 1 6.7
12 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 3 0 1 2 4 9 -5 1 5.3
13 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 3 0 0 3 5 10 -5 0 4.3
14 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 3 0 0 3 3 8 -5 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE KISKŐRÖSI LC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
2 DUNA ASZFALT TVSE JÁNOSHALMI FC 2 2 0 0 3 0 3 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 3 0 3 7
3 DUNA ASZFALT TVSE AKASZTÓ FC 2 1 1 0 4 3 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 5 3 2 7
4 DUNA ASZFALT TVSE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 5 3 2 7 3 2 1 0 5 3 2 7
5 DUNA ASZFALT TVSE KALOCSAI FC 3 1 1 1 4 3 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 4 3 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE SZABADSZÁLLÁSI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 5 5 0 4
7 DUNA ASZFALT TVSE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 2 2 0 4
8 DUNA ASZFALT TVSE LAJOSMIZSEI VLC 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 3 4 -1 4
9 DUNA ASZFALT TVSE KELEBIA KNSK 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 2 -1 3
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
11 DUNA ASZFALT TVSE SOLTVADKERTI TE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
12 DUNA ASZFALT TVSE HARTA SE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 2 1 1 3 -2 2
13 DUNA ASZFALT TVSE BÁCSALMÁSI PVSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 0 1 2 4 6 -2 1
14 DUNA ASZFALT TVSE KECEL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE JÁNOSHALMI FC 2 1 1 0 7 3 4 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 8 3 5 7
2 DUNA ASZFALT TVSE KALOCSAI FC 3 2 1 0 8 4 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 8 4 4 7
3 DUNA ASZFALT TVSE KISKŐRÖSI LC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 7 3 4 7
4 DUNA ASZFALT TVSE AKASZTÓ FC 2 1 1 0 8 6 2 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 10 7 3 7
5 DUNA ASZFALT TVSE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 10 7 3 7 3 2 1 0 10 7 3 7
6 DUNA ASZFALT TVSE KECEL FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 6 5 1 4 3 2 1 0 9 6 3 7
7 DUNA ASZFALT TVSE HARTA SE 2 2 0 0 6 2 4 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 6 4 2 6
8 DUNA ASZFALT TVSE SZABADSZÁLLÁSI SE 2 1 0 1 5 5 0 3 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 1 1 8 8 0 4
9 DUNA ASZFALT TVSE KELEBIA KNSK 2 0 1 1 4 6 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 5 7 -2 2
10 DUNA ASZFALT TVSE BÁCSALMÁSI PVSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 5 8 -3 0 3 0 1 2 6 9 -3 1
11 DUNA ASZFALT TVSE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 0 1 2 3 7 -4 1
12 DUNA ASZFALT TVSE SOLTVADKERTI TE 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 1 2 4 9 -5 1
13 DUNA ASZFALT TVSE LAJOSMIZSEI VLC 2 0 0 2 4 6 -2 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 0 3 5 10 -5 0
14 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0 3 0 0 3 3 8 -5 0
 
AKASZTÓ FC
6 - 4-------2 - 2----
BÁCSALMÁSI PVSE
-------1 - 1-----
DUNA ASZFALT TVSE
----0 - 1--------
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2------------
HARTA SE
---4 - 1-------2 - 1-
JÁNOSHALMI FC
------3 - 3----4 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 1-------2 - 24 - 1--
KECEL FC
--3 - 1----------
KELEBIA KNSK
---1 - 1-----3 - 5---
KISKŐRÖSI LC
----2 - 0--------
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-------2 - 3--2 - 3--
SOLTVADKERTI TE
------------3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
--4 - 2------1 - 3---

Meccsek

HARTA SE

2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
HARTA SE
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Harta Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
KECEL FC
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
HARTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 07. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
HARTA SE
2018. 10. 14. 15:00
Harta Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
KELEBIA KNSK
2018. 10. 21. 14:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
HARTA SE
2018. 10. 28. 13:30
Harta Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
HARTA SE
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
HARTA SE
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
KISKŐRÖSI LC
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
HARTA SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Kecel Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
HARTA SE
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
HARTA SE
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
HARTA SE
2019. 05. 05. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
AKASZTÓ FC
2019. 05. 11. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
HARTA SE
2019. 05. 19. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
KALOCSAI FC
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
HARTA SE
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
BÁCSALMÁSI PVSE

SOLTVADKERTI TE

2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
AKASZTÓ FC
2018. 09. 09. 16:30
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 16. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KALOCSAI FC
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 04. 13:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KECEL FC
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
SOLTVADKERTI TE
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
HARTA SE
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 07. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KELEBIA KNSK
2019. 04. 14. 16:30
Kalocsa Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Kecel Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
SOLTVADKERTI TE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom