Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 4. forduló

2018.09.01 - 16:30

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
GELETA MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAROZSI GÁBOR BENCE, BÁBEL SÁNDOR
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
90'
45'

Gólok

ISTVÁN LÁSZLÓ

13'

1 - 0

 

TÓTH KRISTÓF PÉTER

18'

2 - 0

 

SZABÓ ÁDÁM ATTILA

20'

3 - 0

 

ISTVÁN LÁSZLÓ

42'

4 - 0

 

 

4 - 1

55'

VARGA MILÁN
MOLNÁR SÁNDOR

69'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KECEL FC KECEL FC 4 3 1 0 16 7 9 10 8.5
2 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 4 3 1 0 12 5 7 10 7.5
3 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 4 3 1 0 13 7 6 10 9.3
4 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 4 2 2 0 9 4 5 8 9.3
5 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 4 2 2 0 9 5 4 8 10
6 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 4 2 2 0 12 9 3 8 10
7 HARTA SE HARTA SE 4 2 0 2 7 9 -2 6 9
8 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 4 1 1 2 9 15 -6 4 6.5
9 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 4 1 0 3 8 9 -1 3 5
10 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 4 0 2 2 8 11 -3 2 6.5
11 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 4 0 2 2 4 8 -4 2 6.8
12 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 4 0 2 2 7 12 -5 2 7.3
13 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 4 0 1 3 6 11 -5 1 4
14 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 4 0 1 3 4 12 -8 1 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTVADKERTI TE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 1 0 7 3 4 10 4 3 1 0 7 3 4 10
2 SOLTVADKERTI TE JÁNOSHALMI FC 3 3 0 0 4 0 4 9 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 1 0 4 0 4 10
3 SOLTVADKERTI TE AKASZTÓ FC 2 1 1 0 4 3 1 4 2 2 0 0 2 0 2 6 4 3 1 0 6 3 3 10
4 SOLTVADKERTI TE KISKŐRÖSI LC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 5 2 3 8
5 SOLTVADKERTI TE DUNA ASZFALT TVSE 2 1 1 0 4 0 4 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 5 2 3 5
6 SOLTVADKERTI TE KALOCSAI FC 3 1 1 1 4 3 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 5 4 1 5
7 SOLTVADKERTI TE SZABADSZÁLLÁSI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 2 0 3 3 0 2 4 1 2 1 6 6 0 5
8 SOLTVADKERTI TE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 3 3 0 5
9 SOLTVADKERTI TE KELEBIA KNSK 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 1 2 2 3 -1 4
10 SOLTVADKERTI TE LAJOSMIZSEI VLC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 1 1 2 3 5 -2 4
11 SOLTVADKERTI TE KECEL FC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 2 2 1 3 -2 2
12 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
13 SOLTVADKERTI TE HARTA SE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 0 2 2 1 7 -6 2
14 SOLTVADKERTI TE BÁCSALMÁSI PVSE 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 0 1 3 4 8 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTVADKERTI TE KECEL FC 2 2 0 0 10 2 8 6 2 1 1 0 6 5 1 4 4 3 1 0 16 7 9 10
2 SOLTVADKERTI TE KISKŐRÖSI LC 2 2 0 0 7 2 5 6 2 1 1 0 5 3 2 4 4 3 1 0 12 5 7 10
3 SOLTVADKERTI TE AKASZTÓ FC 2 1 1 0 8 6 2 4 2 2 0 0 5 1 4 6 4 3 1 0 13 7 6 10
4 SOLTVADKERTI TE JÁNOSHALMI FC 3 1 2 0 8 4 4 5 1 1 0 0 1 0 1 3 4 2 2 0 9 4 5 8
5 SOLTVADKERTI TE KALOCSAI FC 3 2 1 0 8 4 4 7 1 0 1 0 1 1 0 1 4 2 2 0 9 5 4 8
6 SOLTVADKERTI TE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 2 0 12 9 3 8 4 2 2 0 12 9 3 8
7 SOLTVADKERTI TE HARTA SE 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 2 0 2 7 9 -2 6
8 SOLTVADKERTI TE SZABADSZÁLLÁSI SE 2 1 0 1 5 5 0 3 2 0 1 1 4 10 -6 1 4 1 1 2 9 15 -6 4
9 SOLTVADKERTI TE DUNA ASZFALT TVSE 2 1 0 1 5 2 3 3 2 0 0 2 3 7 -4 0 4 1 0 3 8 9 -1 3
10 SOLTVADKERTI TE BÁCSALMÁSI PVSE 2 0 2 0 3 3 0 2 2 0 0 2 5 8 -3 0 4 0 2 2 8 11 -3 2
11 SOLTVADKERTI TE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 4 8 -4 2
12 SOLTVADKERTI TE KELEBIA KNSK 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 0 2 2 7 12 -5 2
13 SOLTVADKERTI TE LAJOSMIZSEI VLC 2 0 0 2 4 6 -2 0 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 1 3 6 11 -5 1
14 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 2 0 1 1 3 6 -3 1 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 0 1 3 4 12 -8 1
 
AKASZTÓ FC
6 - 4-------2 - 2----
BÁCSALMÁSI PVSE
-------1 - 1-2 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
---5 - 10 - 1--------
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2----1 - 1-------
HARTA SE
---4 - 1-------2 - 1-
JÁNOSHALMI FC
------3 - 3---1 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 1-------2 - 24 - 1--
KECEL FC
--3 - 1---------7 - 1
KELEBIA KNSK
---1 - 1-----3 - 5---
KISKŐRÖSI LC
----2 - 0---5 - 2----
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-------2 - 3--2 - 3--
SOLTVADKERTI TE
0 - 3-----------3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
--4 - 2------1 - 3---

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KELEBIA KNSK
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KECEL FC
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 23. 15:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
03. 31. 16:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 06. 16:30
AKASZTÓ FC
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
04. 13. 16:30
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 20. 17:00
KALOCSAI FC
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 27. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 04. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
05. 11. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 18. 17:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
05. 26. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 01. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC

HARTA SE

2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
HARTA SE
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Harta Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
KECEL FC
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
HARTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 07. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
HARTA SE
2018. 10. 14. 15:00
Harta Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
KELEBIA KNSK
2018. 10. 21. 14:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
HARTA SE
2018. 10. 28. 13:30
Harta Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
HARTA SE
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
HARTA SE
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
KISKŐRÖSI LC
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
INFO
HARTA SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
03. 31. 16:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Kecel Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
04. 07. 16:30
HARTA SE
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
04. 14. 16:30
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
04. 21. 17:00
HARTA SE
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
04. 27. 17:00
HARTA SE
2019. 05. 05. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
05. 05. 17:00
AKASZTÓ FC
2019. 05. 11. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
05. 11. 17:00
HARTA SE
2019. 05. 19. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
05. 19. 17:00
KALOCSAI FC
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
05. 25. 17:00
HARTA SE
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
06. 01. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol