Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 11. forduló

2018.10.21 - 14:30

Kiskőrös, Kiskőrös Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
FEHÉRVÁRI PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÁCZ BÉLA, NASZ RÓBERT
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

SALAMI EUGENE

8'

1 - 0

 

FÜLEKI ANTAL

43'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 11 9 1 1 28 15 13 28 8.5
2 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 11 8 1 2 30 15 15 25 8.7
3 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 11 7 3 1 38 21 17 24 8.5
4 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 11 6 4 1 28 13 15 22 7.7
5 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 11 6 3 2 29 11 18 21 8.3
6 KECEL FC KECEL FC 11 6 3 2 27 18 9 21 7.8
7 HARTA SE HARTA SE 11 4 2 5 20 33 -13 14 7.5
8 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 11 3 4 4 14 14 0 13 7.5
9 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 11 3 3 5 22 31 -9 12 6.8
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 11 3 1 7 19 30 -11 10 6.5
11 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 11 2 4 5 24 29 -5 10 6.4
12 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 11 2 1 8 14 30 -16 7 7
13 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 11 0 4 7 18 34 -16 4 6.9
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 11 0 2 9 12 29 -17 2 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 5 4 1 0 7 1 6 13 6 4 2 0 10 3 7 14 11 8 3 0 17 4 13 27
2 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 6 5 1 0 10 1 9 16 5 2 3 0 5 0 5 9 11 7 4 0 15 1 14 25
3 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 11 6 2 3 13 8 5 20 11 6 2 3 13 8 5 20
4 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 6 4 1 1 8 4 4 13 5 2 1 2 2 2 0 7 11 6 2 3 10 6 4 20
5 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 7 4 1 2 8 5 3 13 4 1 2 1 4 5 -1 5 11 5 3 3 12 10 2 18
6 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 7 3 2 2 9 7 2 11 4 1 2 1 4 3 1 5 11 4 4 3 13 10 3 16
7 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 5 3 1 1 6 2 4 10 6 1 3 2 3 4 -1 6 11 4 4 3 9 6 3 16
8 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 6 3 3 0 8 4 4 12 5 1 0 4 4 7 -3 3 11 4 3 4 12 11 1 15
9 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 5 3 1 1 7 3 4 10 6 0 1 5 1 8 -7 1 11 3 2 6 8 11 -3 11
10 KELEBIA KNSK HARTA SE 6 3 2 1 6 4 2 11 5 0 0 5 0 15 -15 0 11 3 2 6 6 19 -13 11
11 KELEBIA KNSK KECEL FC 6 2 3 1 4 4 0 9 5 0 1 4 0 5 -5 1 11 2 4 5 4 9 -5 10
12 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 6 2 1 3 5 7 -2 7 5 0 2 3 0 6 -6 2 11 2 3 6 5 13 -8 9
13 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 6 0 3 3 0 3 -3 3 5 1 1 3 3 6 -3 4 11 1 4 6 3 9 -6 7
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 6 1 1 4 4 10 -6 4 5 0 1 4 6 10 -4 1 11 1 2 8 10 20 -10 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 5 4 0 1 12 8 4 12 6 5 1 0 16 7 9 16 11 9 1 1 28 15 13 28
2 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 6 4 1 1 20 12 8 13 5 4 0 1 10 3 7 12 11 8 1 2 30 15 15 25
3 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 11 7 3 1 38 21 17 24 11 7 3 1 38 21 17 24
4 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 7 5 1 1 20 9 11 16 4 1 3 0 8 4 4 6 11 6 4 1 28 13 15 22
5 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 6 3 3 0 19 6 13 12 5 3 0 2 10 5 5 9 11 6 3 2 29 11 18 21
6 KELEBIA KNSK KECEL FC 6 4 1 1 16 8 8 13 5 2 2 1 11 10 1 8 11 6 3 2 27 18 9 21
7 KELEBIA KNSK HARTA SE 6 4 2 0 17 9 8 14 5 0 0 5 3 24 -21 0 11 4 2 5 20 33 -13 14
8 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 5 3 1 1 10 5 5 10 6 0 3 3 4 9 -5 3 11 3 4 4 14 14 0 13
9 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 7 2 2 3 15 17 -2 8 4 1 1 2 7 14 -7 4 11 3 3 5 22 31 -9 12
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 5 3 0 2 11 12 -1 9 6 0 1 5 8 18 -10 1 11 3 1 7 19 30 -11 10
11 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 6 2 1 3 16 15 1 7 5 0 3 2 8 14 -6 3 11 2 4 5 24 29 -5 10
12 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 6 1 1 4 7 15 -8 4 5 1 0 4 7 15 -8 3 11 2 1 8 14 30 -16 7
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 6 0 4 2 8 16 -8 4 5 0 0 5 10 18 -8 0 11 0 4 7 18 34 -16 4
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 6 0 1 5 6 14 -8 1 5 0 1 4 6 15 -9 1 11 0 2 9 12 29 -17 2
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 3-3 - 11 - 2---2 - 2-3 - 0--
BÁCSALMÁSI PVSE
-2 - 21 - 1-0 - 7--1 - 12 - 32 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
--2 - 15 - 10 - 1--3 - 2-1 - 7---
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2----1 - 13 - 1--3 - 1-2 - 0-
HARTA SE
---4 - 1--2 - 23 - 1--3 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
----6 - 0-3 - 33 - 0-2 - 21 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 0-8 - 12 - 0--0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
1 - 03 - 03 - 1---1 - 1--1 - 5--7 - 1
KELEBIA KNSK
0 - 1--1 - 1---0 - 2-3 - 5-1 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
--2 - 01 - 02 - 0---5 - 22 - 6---
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 3-0 - 0---2 - 3-2 - 32 - 36 - 3-
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2----0 - 4--0 - 11 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 4-4 - 2--2 - 02 - 2--1 - 32 - 33 - 3-

Meccsek

KISKŐRÖSI LC

2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKŐRÖSI LC
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
HARTA SE
2018. 08. 26. 17:00
Akasztó Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 01. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
KELEBIA KNSK
2018. 09. 09. 16:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 16. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 22. 16:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 28. 13:30
Kecel Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
KISKŐRÖSI LC
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
KISKŐRÖSI LC
2019. 03. 24. 15:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
03. 24. 15:00
AKASZTÓ FC
2019. 03. 30. 15:00
Kelebia Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
03. 30. 15:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 04. 07. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
04. 07. 16:30
KALOCSAI FC
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 13. 16:30
KISKŐRÖSI LC
2019. 04. 21. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
04. 21. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 27. 17:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
05. 05. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
05. 12. 17:00
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 18. 17:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 26. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
05. 26. 17:00
KECEL FC
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
06. 01. 17:00
KISKŐRÖSI LC

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KELEBIA KNSK
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KECEL FC
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 23. 15:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
03. 31. 16:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 06. 16:30
AKASZTÓ FC
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
04. 13. 16:30
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 20. 17:00
KALOCSAI FC
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 27. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 04. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
05. 11. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 18. 17:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
05. 26. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 01. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol