Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 9. forduló

2018.10.13 - 15:00

Andornaktálya, Andornaktálya Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
JÁVORSZKI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVAS NORBERT, RÉZMŰVES FERENC
Marshall-ASE
BERG SYSTEM EGER SE II.
90'
45'

Gólok

SÁROSI GÁBOR

79'

1 - 0

 

SÁROSI GÁBOR

89'

2 - 0

 

 

2 - 1

94'

FARKAS ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC HATVAN FC HATVAN 9 9 0 0 41 5 36 27 10.2
2 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 9 7 2 0 23 10 13 23 10.7
3 HEVESI LSC HEVESI LSC 9 6 1 2 19 18 1 19 10.9
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 9 5 0 4 24 13 11 15 11.6
5 Marshall-ASE Marshall-ASE 9 4 2 3 22 19 3 14 9
6 LŐRINCI VSC LŐRINCI VSC 9 4 2 3 19 18 1 14 6.7
7 HERÉD LC HERÉD LC 9 4 1 4 19 17 2 13 7.8
8 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 9 4 1 4 14 19 -5 13 8.8
9 MAKLÁR SE MAKLÁR SE 9 3 2 4 15 19 -4 11 9.9
10 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 9 3 1 5 14 18 -4 10 7.9
11 FELSŐTÁRKÁNY SC FELSŐTÁRKÁNY SC 9 3 1 5 9 18 -9 10 8.2
12 BESENYŐTELEK SC BESENYŐTELEK SC 9 2 3 4 11 20 -9 9 5.9
13 BORSODNÁDASDI LASE BORSODNÁDASDI LASE 9 2 2 5 16 24 -8 8 7.6
14 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 9 2 1 6 14 19 -5 7 7.4
15 FÜZESABONY SC FÜZESABONY SC 9 2 1 6 12 23 -11 7 6.9
16 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 9 1 2 6 8 20 -12 5 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT FC HATVAN 6 5 1 0 14 2 12 16 3 3 0 0 7 1 6 9 9 8 1 0 21 3 18 25
2 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 2 3 0 4 1 3 9 4 3 1 0 7 2 5 10 9 5 4 0 11 3 8 19
3 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT HEVESI LSC 5 3 1 1 3 1 2 10 4 2 1 1 6 4 2 7 9 5 2 2 9 5 4 17
4 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT PÉTERVÁSÁRA SE 5 3 2 0 9 3 6 11 4 1 2 1 7 4 3 5 9 4 4 1 16 7 9 16
5 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT MAKLÁR SE 6 3 2 1 4 3 1 11 3 1 1 1 2 2 0 4 9 4 3 2 6 5 1 15
6 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT HERÉD LC 4 2 1 1 6 3 3 7 5 2 0 3 3 3 0 6 9 4 1 4 9 6 3 13
7 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT Marshall-ASE 4 2 1 1 4 3 1 7 5 1 3 1 5 5 0 6 9 3 4 2 9 8 1 13
8 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 3 1 1 5 3 2 10 4 0 3 1 2 3 -1 3 9 3 4 2 7 6 1 13
9 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT EGERSZALÓK SE 5 2 2 1 3 3 0 8 4 0 3 1 4 5 -1 3 9 2 5 2 7 8 -1 11
10 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BORSODNÁDASDI LASE 4 2 0 2 7 9 -2 6 5 1 0 4 1 5 -4 3 9 3 0 6 8 14 -6 9
11 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT LŐRINCI VSC 4 2 1 1 3 2 1 7 5 0 2 3 2 6 -4 2 9 2 3 4 5 8 -3 9
12 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 3 0 5 5 0 3 6 0 5 1 0 1 -1 5 9 0 8 1 5 6 -1 8
13 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT FELSŐTÁRKÁNY SC 4 0 3 1 0 2 -2 3 5 1 0 4 2 6 -4 3 9 1 3 5 2 8 -6 6
14 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 4 1 1 2 2 4 -2 4 5 0 2 3 1 7 -6 2 9 1 3 5 3 11 -8 6
15 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BESENYŐTELEK SC 4 0 2 2 0 6 -6 2 5 1 1 3 3 6 -3 4 9 1 3 5 3 12 -9 6
16 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT FÜZESABONY SC 4 0 2 2 2 4 -2 2 5 0 2 3 2 11 -9 2 9 0 4 5 4 15 -11 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT FC HATVAN 6 6 0 0 27 4 23 18 3 3 0 0 14 1 13 9 9 9 0 0 41 5 36 27
2 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 3 2 0 14 6 8 11 4 4 0 0 9 4 5 12 9 7 2 0 23 10 13 23
3 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT HEVESI LSC 5 4 0 1 12 9 3 12 4 2 1 1 7 9 -2 7 9 6 1 2 19 18 1 19
4 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT PÉTERVÁSÁRA SE 5 3 0 2 12 7 5 9 4 2 0 2 12 6 6 6 9 5 0 4 24 13 11 15
5 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT Marshall-ASE 4 3 1 0 10 6 4 10 5 1 1 3 12 13 -1 4 9 4 2 3 22 19 3 14
6 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT LŐRINCI VSC 4 2 1 1 10 5 5 7 5 2 1 2 9 13 -4 7 9 4 2 3 19 18 1 14
7 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT HERÉD LC 4 2 1 1 9 6 3 7 5 2 0 3 10 11 -1 6 9 4 1 4 19 17 2 13
8 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 2 1 2 6 10 -4 7 4 2 0 2 8 9 -1 6 9 4 1 4 14 19 -5 13
9 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT MAKLÁR SE 6 3 1 2 12 12 0 10 3 0 1 2 3 7 -4 1 9 3 2 4 15 19 -4 11
10 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT EGERSZALÓK SE 5 3 0 2 8 8 0 9 4 0 1 3 6 10 -4 1 9 3 1 5 14 18 -4 10
11 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT FELSŐTÁRKÁNY SC 4 1 1 2 3 7 -4 4 5 2 0 3 6 11 -5 6 9 3 1 5 9 18 -9 10
12 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BESENYŐTELEK SC 4 2 0 2 4 9 -5 6 5 0 3 2 7 11 -4 3 9 2 3 4 11 20 -9 9
13 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BORSODNÁDASDI LASE 4 2 0 2 12 13 -1 6 5 0 2 3 4 11 -7 2 9 2 2 5 16 24 -8 8
14 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BERG SYSTEM EGER SE II. 3 1 0 2 7 10 -3 3 6 1 1 4 7 9 -2 4 9 2 1 6 14 19 -5 7
15 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT FÜZESABONY SC 4 1 1 2 4 5 -1 4 5 1 0 4 8 18 -10 3 9 2 1 6 12 23 -11 7
16 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 4 0 2 2 5 8 -3 2 5 1 0 4 3 12 -9 3 9 1 2 6 8 20 -12 5
 
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
-1 - 1--------1 - 21 - 3-2 - 2-
BESENYŐTELEK SC
1 - 0--------1 - 2--2 - 0-0 - 7
BORSODNÁDASDI LASE
----3 - 54 - 2----2 - 4--3 - 2-
BERG SYSTEM EGER SE II.
---4 - 3----2 - 4-----1 - 3
EGERSZALÓK SE
--4 - 1---0 - 30 - 32 - 0-----2 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-2 - 2-2 - 23 - 1---3 - 14 - 0-----
FELSŐTÁRKÁNY SC
---1 - 01 - 10 - 1---1 - 5-----
FC HATVAN
5 - 12 - 0----4 - 07 - 2---7 - 0-2 - 1-
FÜZESABONY SC
---1 - 0-1 - 21 - 2---1 - 1----
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--1 - 0---1 - 21 - 73 - 1--0 - 0---
HERÉD LC
2 - 0--------2 - 3--2 - 2-3 - 1
HEVESI LSC
-2 - 0-2 - 12 - 1-----3 - 2--3 - 5-
LŐRINCI VSC
-2 - 2---0 - 1-----5 - 0-3 - 2-
MAKLÁR SE
3 - 0-2 - 21 - 3---0 - 43 - 1---3 - 2--
Marshall-ASE
-3 - 3-2 - 1------2 - 1--3 - 1-
PÉTERVÁSÁRA SE
1 - 2-3 - 0---1 - 0-5 - 1---2 - 4--

Meccsek

Marshall-ASE

2018. 08. 18. 17:00
Heves Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Heves Sportpálya
HEVESI LSC
Marshall-ASE
2018. 08. 25. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
MAKLÁR SE
2018. 09. 01. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 01. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
Marshall-ASE
2018. 09. 08. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
Marshall-ASE
2018. 09. 15. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BESENYŐTELEK SC
2018. 09. 22. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
Marshall-ASE
2018. 09. 29. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
HERÉD LC
2018. 10. 06. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
Marshall-ASE
2018. 10. 13. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 10. 13. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 10. 20. 14:30
Füzesabony Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
Marshall-ASE
2018. 10. 27. 12:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 10. 27. 12:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
EGERSZALÓK SE
2018. 11. 03. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
Marshall-ASE
2018. 11. 10. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
2018. 11. 10. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
Marshall-ASE
2018. 11. 24. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 02. 23. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
HEVESI LSC
2019. 03. 02. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 03. 02. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
MAKLÁR SE
Marshall-ASE
2019. 03. 09. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
FC HATVAN
2019. 03. 16. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
2019. 03. 23. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
BESENYŐTELEK SC
Marshall-ASE
2019. 03. 30. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
LŐRINCI VSC
2019. 04. 07. 16:00
Heréd Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Heréd Sportpálya
HERÉD LC
Marshall-ASE
2019. 04. 13. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BORSODNÁDASDI LASE
2019. 04. 20. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 20. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall-ASE
2019. 04. 27. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
04. 27. 17:00
FÜZESABONY SC
2019. 05. 05. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 05. 17:00
Marshall-ASE
2019. 05. 11. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
05. 11. 17:00
FELSŐTÁRKÁNY SC
2019. 05. 19. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 19. 17:00
Marshall-ASE
2019. 05. 25. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
05. 25. 17:00
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
06. 01. 17:00
Marshall-ASE

BERG SYSTEM EGER SE II.

2018. 08. 18. 17:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 08. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
EGERSZALÓK SE
2018. 09. 01. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 09. 08. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2018. 09. 15. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 09. 22. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - füves pálya
2018. 09. 22. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - füves pálya
BERG SYSTEM EGER SE II.
PÉTERVÁSÁRA SE
2018. 09. 29. 16:00
Heves Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Heves Sportpálya
HEVESI LSC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 10. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2018. 10. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
MAKLÁR SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 10. 13. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 10. 13. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 10. 20. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 10. 20. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
2018. 10. 27. 14:00
Besenyőtelki Sportpálya
2018. 10. 27. 14:00
Besenyőtelki Sportpálya
BESENYŐTELEK SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 11. 03. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 11. 03. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
LŐRINCI VSC
2018. 11. 11. 13:30
Heréd Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Heréd Sportpálya
HERÉD LC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 11. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 11. 24. 13:15
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 24. 13:15
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 02. 23. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 02. 23. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
BERG SYSTEM EGER SE II.
FÜZESABONY SC
2019. 03. 03. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 03. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGERSZALÓK SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 03. 09. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 03. 09. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
FELSŐTÁRKÁNY SC
2019. 03. 17. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 03. 23. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 30. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 06. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
HEVESI LSC
2019. 04. 13. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 13. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
MAKLÁR SE
2019. 04. 20. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 20. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall-ASE
2019. 04. 27. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
04. 27. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 05. 04. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 05. 04. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 04. 17:00
BESENYŐTELEK SC
2019. 05. 11. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
05. 11. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 05. 18. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 05. 18. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 18. 17:00
HERÉD LC
2019. 05. 25. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
05. 25. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 06. 01. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 06. 01. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
06. 01. 17:00
FC HATVAN
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol