Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 21. forduló

2019.03.30 - 15:00

Pétervására, Pétervására Bocsi Attila Sporttelep (Bocsi Attila Sporttelep)

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOROKNAI ÁGNES, RÉZMŰVES FERENC
PÉTERVÁSÁRA SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
90'
45'

Gólok

CZIGLER BENETT ÁBRIS

18'

1 - 0

 

CZIGLER BENETT ÁBRIS

56'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC HATVAN FC HATVAN 21 19 2 0 84 14 70 59 9.4
2 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 21 13 6 2 51 25 26 45 9.5
3 LŐRINCI VSC LŐRINCI VSC 21 13 3 5 52 31 21 42 8.1
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 21 12 2 7 49 26 23 38 9.4
5 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 21 10 5 6 37 32 5 35 9.5
6 Marshall-ASE Marshall-ASE 21 9 6 6 40 33 7 33 8.4
7 FELSŐTÁRKÁNY SC FELSŐTÁRKÁNY SC 21 10 2 9 30 27 3 32 9.3
8 BESENYŐTELEK SC BESENYŐTELEK SC 21 9 4 8 27 33 -6 31 8.3
9 HEVESI LSC HEVESI LSC 21 9 3 9 38 52 -14 30 8.7
10 HERÉD LC HERÉD LC 21 8 3 10 35 44 -9 27 7.8
11 MAKLÁR SE MAKLÁR SE 21 6 5 10 34 46 -12 23 8
12 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 21 6 5 10 25 38 -13 23 8.6
13 FÜZESABONY SC FÜZESABONY SC 21 5 3 13 31 47 -16 18 7.9
14 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 21 3 6 12 19 44 -25 15 7.7
15 BORSODNÁDASDI LASE BORSODNÁDASDI LASE 21 3 3 15 27 65 -38 12 7.6
16 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 21 2 4 15 25 47 -22 10 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERG SYSTEM EGER SE II. FC HATVAN 11 9 2 0 23 2 21 29 10 8 2 0 16 2 14 26 21 17 4 0 39 4 35 55
2 BERG SYSTEM EGER SE II. ENERGIA SC GYÖNGYÖS 11 5 6 0 9 2 7 21 10 7 2 1 12 4 8 23 21 12 8 1 21 6 15 44
3 BERG SYSTEM EGER SE II. PÉTERVÁSÁRA SE 11 5 5 1 13 7 6 20 10 4 5 1 12 5 7 17 21 9 10 2 25 12 13 37
4 BERG SYSTEM EGER SE II. GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 11 6 3 2 9 5 4 21 10 3 5 2 8 5 3 14 21 9 8 4 17 10 7 35
5 BERG SYSTEM EGER SE II. MAKLÁR SE 12 6 4 2 11 6 5 22 9 3 3 3 5 8 -3 12 21 9 7 5 16 14 2 34
6 BERG SYSTEM EGER SE II. HEVESI LSC 11 5 3 3 10 7 3 18 10 4 3 3 14 11 3 15 21 9 6 6 24 18 6 33
7 BERG SYSTEM EGER SE II. FELSŐTÁRKÁNY SC 10 4 3 3 6 4 2 15 11 3 4 4 5 7 -2 13 21 7 7 7 11 11 0 28
8 BERG SYSTEM EGER SE II. BESENYŐTELEK SC 10 3 4 3 4 9 -5 13 11 3 4 4 7 8 -1 13 21 6 8 7 11 17 -6 26
9 BERG SYSTEM EGER SE II. Marshall-ASE 11 3 6 2 8 7 1 15 10 2 5 3 8 9 -1 11 21 5 11 5 16 16 0 26
10 BERG SYSTEM EGER SE II. HERÉD LC 10 4 4 2 8 4 4 16 11 2 2 7 4 12 -8 8 21 6 6 9 12 16 -4 24
11 BERG SYSTEM EGER SE II. LŐRINCI VSC 11 4 4 3 8 5 3 16 10 0 5 5 5 12 -7 5 21 4 9 8 13 17 -4 21
12 BERG SYSTEM EGER SE II. BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 11 2 3 6 5 11 -6 9 10 1 5 4 5 11 -6 8 21 3 8 10 10 22 -12 17
13 BERG SYSTEM EGER SE II. EGERSZALÓK SE 9 2 3 4 4 7 -3 9 12 0 8 4 4 9 -5 8 21 2 11 8 8 16 -8 17
14 BERG SYSTEM EGER SE II. BORSODNÁDASDI LASE 10 2 4 4 8 13 -5 10 11 2 0 9 3 16 -13 6 21 4 4 13 11 29 -18 16
15 BERG SYSTEM EGER SE II. FÜZESABONY SC 10 1 3 6 6 13 -7 6 11 1 5 5 3 14 -11 8 21 2 8 11 9 27 -18 14
16 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 9 0 6 3 7 10 -3 6 12 1 5 6 1 6 -5 8 21 1 11 9 8 16 -8 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERG SYSTEM EGER SE II. FC HATVAN 11 11 0 0 50 4 46 33 10 8 2 0 34 10 24 26 21 19 2 0 84 14 70 59
2 BERG SYSTEM EGER SE II. ENERGIA SC GYÖNGYÖS 11 6 4 1 27 11 16 22 10 7 2 1 24 14 10 23 21 13 6 2 51 25 26 45
3 BERG SYSTEM EGER SE II. LŐRINCI VSC 11 8 1 2 30 10 20 25 10 5 2 3 22 21 1 17 21 13 3 5 52 31 21 42
4 BERG SYSTEM EGER SE II. PÉTERVÁSÁRA SE 11 7 0 4 26 15 11 21 10 5 2 3 23 11 12 17 21 12 2 7 49 26 23 38
5 BERG SYSTEM EGER SE II. GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 11 4 5 2 17 16 1 17 10 6 0 4 20 16 4 18 21 10 5 6 37 32 5 35
6 BERG SYSTEM EGER SE II. Marshall-ASE 11 6 4 1 21 14 7 22 10 3 2 5 19 19 0 11 21 9 6 6 40 33 7 33
7 BERG SYSTEM EGER SE II. FELSŐTÁRKÁNY SC 10 5 1 4 15 12 3 16 11 5 1 5 15 15 0 16 21 10 2 9 30 27 3 32
8 BERG SYSTEM EGER SE II. BESENYŐTELEK SC 10 6 0 4 14 16 -2 18 11 3 4 4 13 17 -4 13 21 9 4 8 27 33 -6 31
9 BERG SYSTEM EGER SE II. HEVESI LSC 11 6 1 4 22 22 0 19 10 3 2 5 16 30 -14 11 21 9 3 9 38 52 -14 30
10 BERG SYSTEM EGER SE II. HERÉD LC 10 5 3 2 22 12 10 18 11 3 0 8 13 32 -19 9 21 8 3 10 35 44 -9 27
11 BERG SYSTEM EGER SE II. MAKLÁR SE 12 6 1 5 26 22 4 19 9 0 4 5 8 24 -16 4 21 6 5 10 34 46 -12 23
12 BERG SYSTEM EGER SE II. EGERSZALÓK SE 9 5 2 2 16 13 3 17 12 1 3 8 9 25 -16 6 21 6 5 10 25 38 -13 23
13 BERG SYSTEM EGER SE II. FÜZESABONY SC 10 2 2 6 16 20 -4 8 11 3 1 7 15 27 -12 10 21 5 3 13 31 47 -16 18
14 BERG SYSTEM EGER SE II. BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 11 1 5 5 11 24 -13 8 10 2 1 7 8 20 -12 7 21 3 6 12 19 44 -25 15
15 BERG SYSTEM EGER SE II. BORSODNÁDASDI LASE 10 3 0 7 15 27 -12 9 11 0 3 8 12 38 -26 3 21 3 3 15 27 65 -38 12
16 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 9 1 2 6 13 25 -12 5 12 1 2 9 12 22 -10 5 21 2 4 15 25 47 -22 10
 
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
2 - 01 - 1--2 - 20 - 31 - 60 - 0--1 - 21 - 31 - 12 - 20 - 4
BESENYŐTELEK SC
1 - 0-3 - 22 - 02 - 0---2 - 11 - 21 - 3-2 - 00 - 10 - 7
BORSODNÁDASDI LASE
-0 - 1-0 - 23 - 54 - 2-0 - 50 - 23 - 22 - 4--3 - 20 - 2
BERG SYSTEM EGER SE II.
0 - 1-3 - 34 - 30 - 50 - 0-0 - 12 - 4--3 - 5--1 - 3
EGERSZALÓK SE
3 - 1-4 - 11 - 1-2 - 10 - 30 - 32 - 0---2 - 2-2 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-2 - 22 - 02 - 23 - 1-2 - 24 - 03 - 14 - 04 - 11 - 2-0 - 0-
FELSŐTÁRKÁNY SC
-0 - 13 - 11 - 01 - 10 - 10 - 23 - 0-1 - 54 - 0--2 - 1-
FC HATVAN
5 - 12 - 07 - 02 - 02 - 0-4 - 07 - 2-6 - 0-7 - 06 - 02 - 1-
FÜZESABONY SC
-3 - 3-1 - 04 - 01 - 21 - 23 - 41 - 40 - 11 - 1--1 - 3-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2 - 2-1 - 02 - 11 - 1-1 - 21 - 73 - 14 - 0-0 - 01 - 1-1 - 1
HERÉD LC
2 - 0--3 - 14 - 02 - 20 - 2--2 - 33 - 01 - 12 - 2-3 - 1
HEVESI LSC
2 - 12 - 04 - 32 - 12 - 1--0 - 1-1 - 23 - 21 - 4-3 - 52 - 2
LŐRINCI VSC
-2 - 28 - 1-2 - 00 - 11 - 0-2 - 10 - 2-5 - 05 - 03 - 22 - 1
MAKLÁR SE
3 - 00 - 12 - 21 - 3-2 - 31 - 30 - 43 - 1-3 - 05 - 13 - 23 - 2-
Marshall-ASE
1 - 03 - 3-2 - 10 - 0--1 - 1-3 - 12 - 14 - 42 - 13 - 10 - 1
PÉTERVÁSÁRA SE
1 - 21 - 03 - 02 - 0-2 - 31 - 02 - 45 - 1-5 - 0-2 - 42 - 1-

Meccsek

PÉTERVÁSÁRA SE

2018. 08. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
2018. 08. 26. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
BESENYŐTELEK SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2018. 09. 01. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
LŐRINCI VSC
2018. 09. 09. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
HERÉD LC
PÉTERVÁSÁRA SE
2018. 09. 15. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 09. 22. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
PÉTERVÁSÁRA SE
2018. 09. 29. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
FÜZESABONY SC
2018. 10. 07. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
PÉTERVÁSÁRA SE
2018. 10. 13. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 10. 13. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
FELSŐTÁRKÁNY SC
2018. 10. 21. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
PÉTERVÁSÁRA SE
2018. 10. 27. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 10. 27. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 03. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
FC HATVAN
2018. 11. 10. 13:30
Heves Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Heves Sportpálya
HEVESI LSC
PÉTERVÁSÁRA SE
2018. 11. 17. 13:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
MAKLÁR SE
2018. 11. 24. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 02. 23. 14:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2019. 02. 23. 14:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 03. 02. 14:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 03. 02. 14:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
BESENYŐTELEK SC
2019. 03. 09. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 03. 16. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
HERÉD LC
2019. 03. 23. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 03. 30. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 04. 06. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 04. 13. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
EGERSZALÓK SE
2019. 04. 20. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 04. 27. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 05. 04. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 05. 11. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 11. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 05. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
HEVESI LSC
2019. 05. 25. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 05. 25. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
MAKLÁR SE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 06. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Marshall-ASE

BERG SYSTEM EGER SE II.

2018. 08. 18. 17:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 08. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
EGERSZALÓK SE
2018. 09. 01. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 09. 08. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2018. 09. 15. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 09. 22. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
PÉTERVÁSÁRA SE
2018. 09. 29. 16:00
Heves Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Heves Sportpálya
HEVESI LSC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 10. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2018. 10. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
MAKLÁR SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 10. 13. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 10. 13. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 10. 20. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 10. 20. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
2018. 10. 27. 14:00
Besenyőtelki Sportpálya
2018. 10. 27. 14:00
Besenyőtelki Sportpálya
BESENYŐTELEK SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 11. 03. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 11. 03. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
LŐRINCI VSC
2018. 11. 11. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
HERÉD LC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 11. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 11. 24. 13:15
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 24. 13:15
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 02. 23. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 02. 23. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
BERG SYSTEM EGER SE II.
FÜZESABONY SC
2019. 03. 03. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 03. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGERSZALÓK SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 03. 09. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 03. 09. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
FELSŐTÁRKÁNY SC
2019. 03. 17. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 03. 23. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 30. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 06. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
HEVESI LSC
2019. 04. 13. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 13. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
MAKLÁR SE
2019. 04. 20. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 20. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall-ASE
2019. 04. 27. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 05. 04. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 05. 04. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
BESENYŐTELEK SC
2019. 05. 11. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 05. 18. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 05. 18. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
HERÉD LC
2019. 05. 25. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 06. 01. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 06. 01. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
FC HATVAN
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple