Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 2. forduló

2018.08.29 - 19:00

Budapest, SPORT11 Sport és Szabadidőközpont

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SOMOGYI SÁRA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSETE CSONGOR, BUSAI ATTILA
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

92'

GERHARDT ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 2 2 0 0 7 2 5 6 13.5
2 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 2 0 0 4 0 4 6 13.5
3 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 2 1 1 0 7 3 4 4 11.5
4 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 1 1 0 4 2 2 4 10
5 RAFC RAFC 2 1 1 0 1 0 1 4 10
6 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 2 1 0 1 3 4 -1 3 7
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 2 0 4 4 0 2 5.5
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  2 0 2 0 2 2 0 2 9.5
9 REAC REAC 2 0 2 0 0 0 0 2 9
10 UNIONE FC UNIONE FC 2 0 1 1 4 5 -1 1 11
11 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 2 0 1 1 2 3 -1 1 10
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 2 0 1 1 1 2 -1 1 5
13 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 5
14 BMTE II. BMTE II. 2 0 1 1 4 7 -3 1 2.5
15 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 2 0 1 1 2 5 -3 1 6.5
16 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 2 0 1 1 2 6 -4 1 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TESTVÉRISÉG SE KELEN SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
2 TESTVÉRISÉG SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
3 TESTVÉRISÉG SE ÚJPEST FC. II. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 2 4 4
4 TESTVÉRISÉG SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 1 0 1 4
5 TESTVÉRISÉG SE RAFC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 TESTVÉRISÉG SE ASR GÁZGYÁR 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
7 TESTVÉRISÉG SE BMTE II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
8 TESTVÉRISÉG SE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
9 TESTVÉRISÉG SE REAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
10 TESTVÉRISÉG SE 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 TESTVÉRISÉG SE UNIONE FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 TESTVÉRISÉG SE FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 TESTVÉRISÉG SE PESTSZENTIMREI SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 TESTVÉRISÉG SE CSEP-GÓL FC SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
15 TESTVÉRISÉG SE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 2 0 1 1 0 1 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
16 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TESTVÉRISÉG SE KELEN SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 7 2 5 6
2 TESTVÉRISÉG SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 0 4 6
3 TESTVÉRISÉG SE ÚJPEST FC. II. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 7 3 4 4
4 TESTVÉRISÉG SE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
5 TESTVÉRISÉG SE RAFC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 TESTVÉRISÉG SE ASR GÁZGYÁR 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
7 TESTVÉRISÉG SE 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
8 TESTVÉRISÉG SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
9 TESTVÉRISÉG SE REAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
10 TESTVÉRISÉG SE UNIONE FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 4 5 -1 1
11 TESTVÉRISÉG SE PESTSZENTIMREI SK 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 TESTVÉRISÉG SE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 2 0 1 1 1 2 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 TESTVÉRISÉG SE CSEP-GÓL FC SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
14 TESTVÉRISÉG SE BMTE II. 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 4 7 -3 1
15 TESTVÉRISÉG SE FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
16 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 2 6 -4 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
------------3 - 3--
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
---------------
ASR GÁZGYÁR
-----0 - 2---------
BMTE II.
------2 - 5--------
CSEP-GÓL FC SE
---------0 - 0-----
FŐV. VÍZMŰVEK SK
-0 - 3-------------
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
---2 - 2-----------
KELEN SC
----2 - 0----------
PESTSZENTIMREI SK
-----2 - 2---------
RAFC
--------1 - 0------
REAC
---------0 - 0-----
TESTVÉRISÉG SE
-------------2 - 2-
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1------------1 - 1
ÚJPEST FC. II.
-----------4 - 0---
UNIONE FC
--2 - 3------------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1--------------

Meccsek

ÚJBUDAI FC-VOYAGE

2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 08. 18:00
Budai II. László Stadion
2018. 09. 08. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
UNIONE FC
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 14. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 14. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
INFO
REAC
2019. 03. 20. 15:00
Csep-Gól FC
2019. 03. 20. 15:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
INFO
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 29. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 29. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
03. 29. 20:00
RAFC
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
04. 06. 14:00
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 04. 10. 20:00
Kelen SC
2019. 04. 10. 20:00
Kelen SC
KELEN SC
04. 10. 20:00
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 04. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
04. 17. 20:00
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 04. 27. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
04. 27. 17:00
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 03. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 03. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
05. 03. 20:00
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
05. 11. 15:00
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
05. 17. 20:00
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 05. 25. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
05. 25. 11:00
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 06. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 06. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
06. 01. 17:00
ÚJPEST FC. II.

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

2018. 08. 17. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 08. 17. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 09. 01. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 09. 08. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 08. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 15. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 15. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 09. 30. 16:00
Ikarus BSE
2018. 09. 30. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 10. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2018. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 10. 19. 19:15
Vasas Sporttelep
2018. 10. 19. 19:15
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 03. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 11. 15:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 15:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC
2018. 11. 17. 13:00
Csep-Gól FC
2018. 11. 17. 13:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2019. 02. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 02. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 03. 14. 19:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 14. 19:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 03. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
INFO
ASR GÁZGYÁR
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
03. 30. 15:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
04. 06. 17:00
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 04. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
04. 13. 11:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 18. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 18. 19:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
04. 18. 19:00
ÚJPEST FC. II.
2019. 04. 26. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 26. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
04. 26. 20:30
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
05. 05. 17:00
KELEN SC
2019. 05. 11. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
05. 11. 17:00
PESTSZENTIMREI SK
2019. 05. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 18. 19:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 05. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
05. 25. 17:00
CSEP-GÓL FC SE
2019. 06. 01. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
06. 01. 17:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol