Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 4. forduló

2018.10.03 - 19:45

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KOVÁCS MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ, LOVÁSZ LÁSZLÓ
UNIONE FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 4 4 0 0 15 4 11 12 12.3
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 4 2 2 0 15 5 10 8 11.5
3 UNIONE FC UNIONE FC 4 2 1 1 13 6 7 7 13
4 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 4 2 1 1 8 5 3 7 9
5 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 1 1 7 4 3 7 9.3
6 RAFC RAFC 4 2 1 1 4 4 0 7 8
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 4 1 3 0 8 7 1 6 6.3
8 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 4 1 2 1 7 4 3 5 8
9 REAC REAC 4 1 2 1 4 2 2 5 9.8
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  4 1 2 1 6 7 -1 5 11.3
11 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 4 1 2 1 6 8 -2 5 5
12 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 4 1 1 2 7 9 -2 4 7
13 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 4 1 1 2 6 12 -6 4 8
14 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 4 0 1 3 1 8 -7 1 5
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 4 0 1 3 1 10 -9 1 8
16 BMTE II. BMTE II. 4 0 1 3 4 17 -13 1 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BMTE II. KELEN SC 2 2 0 0 5 0 5 6 2 2 0 0 3 1 2 6 4 4 0 0 8 1 7 12
2 BMTE II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 3 0 1 5 3 2 9
3 BMTE II. ÚJPEST FC. II. 2 2 0 0 8 0 8 6 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 2 1 1 10 4 6 7
4 BMTE II. UNIONE FC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 6 4 2 7
5 BMTE II. FŐV. VÍZMŰVEK SK 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 4 2 2 7
6 BMTE II. 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 1 0 2 0 2 7 4 2 1 1 2 1 1 7
7 BMTE II. TESTVÉRISÉG SE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 0 1 1 4 -3 3 4 2 1 1 4 5 -1 7
8 BMTE II. ASR GÁZGYÁR 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 0 2 5 5 0 6
9 BMTE II. PESTSZENTIMREI SK 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 0 1 4 1 3 3 4 1 2 1 6 3 3 5
10 BMTE II. REAC 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 1 1 5
11 BMTE II. RAFC 3 1 1 1 2 2 0 4 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 2 1 2 2 0 5
12 BMTE II. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 2 6 -4 3 4 1 0 3 2 7 -5 3
13 BMTE II. BMTE II. 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 0 1 1 4 -3 3 4 1 0 3 2 8 -6 3
14 BMTE II. 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 3 5 -2 2
15 BMTE II. CSEP-GÓL FC SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 1 4 -3 2
16 BMTE II. ÚJBUDAI FC-VOYAGE 3 0 1 2 0 5 -5 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 0 1 3 0 7 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BMTE II. KELEN SC 2 2 0 0 7 1 6 6 2 2 0 0 8 3 5 6 4 4 0 0 15 4 11 12
2 BMTE II. ÚJPEST FC. II. 2 2 0 0 10 0 10 6 2 0 2 0 5 5 0 2 4 2 2 0 15 5 10 8
3 BMTE II. UNIONE FC 2 1 0 1 7 4 3 3 2 1 1 0 6 2 4 4 4 2 1 1 13 6 7 7
4 BMTE II. FŐV. VÍZMŰVEK SK 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 1 0 6 2 4 4 4 2 1 1 8 5 3 7
5 BMTE II. 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 0 1 6 3 3 6 4 2 1 1 7 4 3 7
6 BMTE II. RAFC 3 2 0 1 4 4 0 6 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 1 1 4 4 0 7
7 BMTE II. 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 1 0 6 5 1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 8 7 1 6
8 BMTE II. PESTSZENTIMREI SK 2 0 2 0 3 3 0 2 2 1 0 1 4 1 3 3 4 1 2 1 7 4 3 5
9 BMTE II. REAC 2 1 1 0 4 0 4 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 2 1 4 2 2 5
10 BMTE II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 1 2 1 6 7 -1 5
11 BMTE II. TESTVÉRISÉG SE 2 1 1 0 5 3 2 4 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 1 2 1 6 8 -2 5
12 BMTE II. ASR GÁZGYÁR 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 0 1 5 5 0 3 4 1 1 2 7 9 -2 4
13 BMTE II. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 0 2 4 10 -6 3 4 1 1 2 6 12 -6 4
14 BMTE II. CSEP-GÓL FC SE 2 0 1 1 0 4 -4 1 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 1 3 1 8 -7 1
15 BMTE II. ÚJBUDAI FC-VOYAGE 3 0 1 2 1 6 -5 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 4 0 1 3 1 10 -9 1
16 BMTE II. BMTE II. 2 0 0 2 2 9 -7 0 2 0 1 1 2 8 -6 1 4 0 1 3 4 17 -13 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 2-----------3 - 3--
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
----------1 - 1----
ASR GÁZGYÁR
-----0 - 2------2 - 2--
BMTE II.
------2 - 5------0 - 4-
CSEP-GÓL FC SE
----0 - 4----0 - 0-----
FŐV. VÍZMŰVEK SK
-0 - 3-------2 - 0-----
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
---2 - 2-----------
KELEN SC
----2 - 0-5 - 1--------
PESTSZENTIMREI SK
1 - 1----2 - 2---------
RAFC
----2 - 1--1 - 31 - 0------
REAC
---------0 - 0-4 - 0---
TESTVÉRISÉG SE
-------------2 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1------0 - 4-----1 - 1
ÚJPEST FC. II.
---6 - 0-------4 - 0---
UNIONE FC
--2 - 3---5 - 1--------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2------------

Meccsek

UNIONE FC

2018. 08. 17. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 08. 17. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UNIONE FC
2018. 08. 24. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 24. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 10. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC
KELEN SC
UNIONE FC
2018. 09. 22. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 22. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
UNIONE FC
2018. 09. 28. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 28. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2018. 10. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 19. 19:30
Budai II. László Stadion
2018. 10. 19. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2018. 10. 27. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 27. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 31. 19:30
Ikarus BSE
2018. 10. 31. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
UNIONE FC
2018. 11. 10. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 10. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
UNIONE FC
2018. 11. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 02. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
UNIONE FC
2019. 03. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BMTE II.
2019. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
2019. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
UNIONE FC
2019. 03. 23. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
INFO
KELEN SC
2019. 03. 30. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
03. 30. 11:00
ÚJPEST FC. II.
2019. 04. 05. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
04. 05. 20:30
UNIONE FC
2019. 04. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
04. 13. 11:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 20. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
04. 20. 16:00
UNIONE FC
2019. 04. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
04. 27. 11:00
REAC
2019. 05. 04. 16:30
Csep-Gól FC
2019. 05. 04. 16:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
05. 04. 16:30
UNIONE FC
2019. 05. 11. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 11. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
05. 11. 11:00
RAFC
2019. 05. 18. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 18. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
05. 18. 14:00
UNIONE FC
2019. 05. 25. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
05. 25. 11:00
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 06. 01. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 01. 17:00
UNIONE FC

IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.

2018. 08. 18. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 08. 18. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC
KELEN SC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 10. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 15. 10:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 10:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJPEST FC. II.
2018. 09. 22. 11:00
Goldball Park
2018. 09. 22. 11:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 30. 16:00
Ikarus BSE
2018. 09. 30. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 10. 06. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 10. 14. 16:00
Ikarus BSE
2018. 10. 14. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
REAC
2018. 10. 20. 14:30
Csep-Gól FC
2018. 10. 20. 14:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 10. 27. 15:00
Ikarus BSE
2018. 10. 27. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
RAFC
2018. 11. 03. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 03. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 11. 17. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 11. 24. 14:00
Ikarus BSE
2018. 11. 24. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 02. 23. 14:00
Ikarus BSE
2019. 02. 23. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ASR GÁZGYÁR
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
KELEN SC
2019. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
2019. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
UNIONE FC
2019. 03. 23. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 23. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
INFO
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 30. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
03. 30. 14:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 04. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
04. 06. 17:00
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
04. 14. 16:30
PESTSZENTIMREI SK
2019. 04. 19. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 04. 19. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
04. 19. 19:00
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 04. 27. 11:00
Ikarus BSE
2019. 04. 27. 11:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
04. 27. 11:00
CSEP-GÓL FC SE
2019. 05. 04. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
05. 04. 16:30
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 05. 12. 16:30
Ikarus BSE
2019. 05. 12. 16:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
05. 12. 16:30
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
05. 17. 20:00
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 05. 25. 17:00
Ikarus BSE
2019. 05. 25. 17:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
05. 25. 17:00
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 06. 01. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 01. 17:00
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol