Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 6. forduló

2018.09.25 - 16:00

Budapest, Fővárosi Vízművek SK (Főv. Vízművek SK)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
LANDESZMANN LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYANA GERGELY, BUSAI ATTILA
FŐV. VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

BALOGH BENCE BÉLA

 

0 - 2

64'

KÁDÁR MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 6 5 0 1 17 5 12 15 9.2
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 6 3 3 0 19 7 12 12 9.5
3 REAC REAC 6 3 2 1 13 3 10 11 10.2
4 UNIONE FC UNIONE FC 6 3 2 1 16 8 8 11 7.3
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 6 3 1 2 11 7 4 10 7.8
6 RAFC RAFC 6 3 1 2 7 8 -1 10 8.7
7 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 6 2 2 2 11 10 1 8 8.8
8 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 6 2 2 2 10 13 -3 8 6.8
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  6 2 2 2 8 12 -4 8 11.5
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 2 1 3 7 8 -1 7 9.8
11 BMTE II. BMTE II. 6 2 1 3 10 17 -7 7 6.8
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 1 4 1 9 13 -4 7 8.5
13 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 6 1 3 2 10 9 1 6 9
14 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 6 1 2 3 4 9 -5 5 7.2
15 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 6 1 1 4 6 16 -10 4 5.7
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 6 0 1 5 3 16 -13 1 9.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 3 2 0 1 5 1 4 6 3 3 0 0 4 1 3 9 6 5 0 1 9 2 7 15
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 2 1 0 1 3 3 0 3 4 3 1 0 6 2 4 10 6 4 1 1 9 5 4 13
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 3 0 0 6 1 5 9 3 1 0 2 1 4 -3 3 6 4 0 2 7 5 2 12
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 3 2 1 0 5 0 5 7 3 1 1 1 2 2 0 4 6 3 2 1 7 2 5 11
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 3 2 0 1 9 2 7 6 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 3 1 2 12 6 6 10
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 3 2 0 1 3 1 2 6 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 3 1 2 7 6 1 10
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 3 1 0 2 3 4 -1 3 3 2 0 1 2 4 -2 6 6 3 0 3 5 8 -3 9
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 3 0 3 0 3 3 0 3 3 2 0 1 6 2 4 6 6 2 3 1 9 5 4 9
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 4 2 1 1 4 2 2 7 2 0 2 0 0 0 0 2 6 2 3 1 4 2 2 9
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 4 1 1 2 1 2 -1 4 2 1 1 0 3 1 2 4 6 2 2 2 4 3 1 8
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 2 1 1 2 1 1 7 6 2 1 3 2 3 -1 7
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 3 1 1 1 4 3 1 4 3 1 0 2 1 7 -6 3 6 2 1 3 5 10 -5 7
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 4 1 1 2 1 5 -4 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 1 1 4 1 9 -8 4
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 1 0 3 2 8 -6 3 6 1 0 5 2 10 -8 3
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 3 0 1 2 3 5 -2 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 0 3 3 4 7 -3 3
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 0 3 3 1 5 -4 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 3 2 0 1 7 2 5 6 3 3 0 0 10 3 7 9 6 5 0 1 17 5 12 15
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 3 2 1 0 12 2 10 7 3 1 2 0 7 5 2 5 6 3 3 0 19 7 12 12
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 3 2 1 0 7 0 7 7 3 1 1 1 6 3 3 4 6 3 2 1 13 3 10 11
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 2 1 0 1 7 4 3 3 4 2 2 0 9 4 5 8 6 3 2 1 16 8 8 11
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 4 2 0 2 5 5 0 6 2 1 1 0 6 2 4 4 6 3 1 2 11 7 4 10
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 4 3 0 1 7 5 2 9 2 0 1 1 0 3 -3 1 6 3 1 2 7 8 -1 10
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 3 1 1 1 5 4 1 4 3 1 1 1 6 6 0 4 6 2 2 2 11 10 1 8
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 3 2 1 0 9 5 4 7 3 0 1 2 1 8 -7 1 6 2 2 2 10 13 -3 8
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 2 1 0 6 3 3 7 3 0 1 2 2 9 -7 1 6 2 2 2 8 12 -4 8
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 0 2 6 6 0 6 6 2 1 3 7 8 -1 7
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 3 1 0 2 7 9 -2 3 3 1 1 1 3 8 -5 4 6 2 1 3 10 17 -7 7
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 1 1 7 11 -4 4 3 0 3 0 2 2 0 3 6 1 4 1 9 13 -4 7
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 3 0 3 0 4 4 0 3 3 1 0 2 6 5 1 3 6 1 3 2 10 9 1 6
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 3 0 2 1 0 4 -4 2 3 1 0 2 4 5 -1 3 6 1 2 3 4 9 -5 5
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 1 0 3 4 12 -8 3 6 1 1 4 6 16 -10 4
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 4 0 1 3 2 9 -7 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 6 0 1 5 3 16 -13 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 2--------1 - 6--3 - 3--
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--0 - 1-------1 - 1----
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0---0 - 2------2 - 2--
BMTE II.
------2 - 5------0 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 0---0 - 4----0 - 0-----
FŐV. VÍZMŰVEK SK
-0 - 3----0 - 2-3 - 02 - 0-----
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
---2 - 2--------0 - 2--
KELEN SC
----2 - 0-5 - 1------0 - 1-
PESTSZENTIMREI SK
1 - 1-1 - 1--2 - 2---------
RAFC
----2 - 1--1 - 31 - 0--3 - 1---
REAC
---------0 - 03 - 04 - 0---
TESTVÉRISÉG SE
--------4 - 2----2 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1--1 - 3---0 - 4-----1 - 1
ÚJPEST FC. II.
---6 - 0-------4 - 0-2 - 2-
UNIONE FC
--2 - 3---5 - 1--------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2---2 - 0--------

Meccsek

FŐV. VÍZMŰVEK SK

2018. 08. 17. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 08. 17. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 08. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 01. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 01. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
REAC
2018. 09. 06. 16:30
Csep-Gól FC
2018. 09. 06. 16:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 15. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 15. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
RAFC
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 06. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 06. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 10. 14. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 20. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 20. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 03. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 03. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 11. 10. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 10. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 17. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 17. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 11. 23. 20:30
Goldball Park
2018. 11. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 02. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 02. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 03. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
PESTSZENTIMREI SK
2019. 03. 09. 15:00
Budai II. László Stadion
2019. 03. 09. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 03. 16. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 16. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC SE
2019. 03. 23. 15:00
Ikarus BSE
2019. 03. 23. 15:00
Ikarus BSE
RAFC
INFO
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
03. 30. 13:00
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
04. 06. 14:00
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 04. 13. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 04. 13. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
04. 13. 15:30
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 20. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 20. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
04. 20. 14:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
04. 27. 11:00
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
05. 04. 14:00
BMTE II.
2019. 05. 12. 16:30
Ikarus BSE
2019. 05. 12. 16:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
05. 12. 16:30
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 18. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 18. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
05. 18. 14:00
UNIONE FC
2019. 05. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
05. 25. 10:00
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 06. 01. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 01. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
06. 01. 14:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

KELEN SC

2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2018. 08. 25. 17:30
Kelen SC
2018. 08. 25. 17:30
Kelen SC
KELEN SC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC
2018. 09. 01. 16:30
Kelen SC
KELEN SC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 08. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC
KELEN SC
UNIONE FC
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC
KELEN SC
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 20. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KELEN SC
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2018. 11. 24. 17:00
Kelen SC
2018. 11. 24. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
REAC
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC
KELEN SC
BMTE II.
2019. 03. 02. 14:30
Csep-Gól FC
2019. 03. 02. 14:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
KELEN SC
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE
2019. 03. 09. 11:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
KELEN SC
2019. 03. 16. 15:00
Kelen SC
2019. 03. 16. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
RAFC
2019. 03. 23. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
INFO
KELEN SC
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
03. 30. 13:00
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
04. 06. 10:00
KELEN SC
2019. 04. 10. 20:00
Kelen SC
2019. 04. 10. 20:00
Kelen SC
KELEN SC
04. 10. 20:00
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
04. 19. 20:30
KELEN SC
2019. 04. 27. 17:00
Kelen SC
2019. 04. 27. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
04. 27. 17:00
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
05. 05. 17:00
KELEN SC
2019. 05. 11. 17:00
Kelen SC
2019. 05. 11. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
05. 11. 17:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
05. 18. 17:00
KELEN SC
2019. 05. 25. 17:00
Kelen SC
2019. 05. 25. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
05. 25. 17:00
ASR GÁZGYÁR
2019. 06. 01. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 06. 01. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
06. 01. 19:00
KELEN SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol