Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 6. forduló

2018.09.22 - 16:00

Budapest, Vasas Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
GELB TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEKETE LÁSZLÓ, TÓTH ATTILA
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

21'

FÖLDI DÁNIEL

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 6 5 0 1 17 5 12 15 9.2
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 6 3 3 0 19 7 12 12 9.5
3 REAC REAC 6 3 2 1 13 3 10 11 10.2
4 UNIONE FC UNIONE FC 6 3 2 1 16 8 8 11 7.3
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 6 3 1 2 11 7 4 10 7.8
6 RAFC RAFC 6 3 1 2 7 8 -1 10 8.7
7 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 6 2 2 2 11 10 1 8 8.8
8 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 6 2 2 2 10 13 -3 8 6.8
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  6 2 2 2 8 12 -4 8 11.5
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 2 1 3 7 8 -1 7 9.8
11 BMTE II. BMTE II. 6 2 1 3 10 17 -7 7 6.8
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 1 4 1 9 13 -4 7 8.5
13 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 6 1 3 2 10 9 1 6 9
14 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 6 1 2 3 4 9 -5 5 7.2
15 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 6 1 1 4 6 16 -10 4 5.7
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 6 0 1 5 3 16 -13 1 9.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 3 2 0 1 5 1 4 6 3 3 0 0 4 1 3 9 6 5 0 1 9 2 7 15
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 2 1 0 1 3 3 0 3 4 3 1 0 6 2 4 10 6 4 1 1 9 5 4 13
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 3 0 0 6 1 5 9 3 1 0 2 1 4 -3 3 6 4 0 2 7 5 2 12
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 3 2 1 0 5 0 5 7 3 1 1 1 2 2 0 4 6 3 2 1 7 2 5 11
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 3 2 0 1 9 2 7 6 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 3 1 2 12 6 6 10
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 3 2 0 1 3 1 2 6 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 3 1 2 7 6 1 10
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 3 1 0 2 3 4 -1 3 3 2 0 1 2 4 -2 6 6 3 0 3 5 8 -3 9
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 3 0 3 0 3 3 0 3 3 2 0 1 6 2 4 6 6 2 3 1 9 5 4 9
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 4 2 1 1 4 2 2 7 2 0 2 0 0 0 0 2 6 2 3 1 4 2 2 9
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 4 1 1 2 1 2 -1 4 2 1 1 0 3 1 2 4 6 2 2 2 4 3 1 8
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 2 1 1 2 1 1 7 6 2 1 3 2 3 -1 7
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 3 1 1 1 4 3 1 4 3 1 0 2 1 7 -6 3 6 2 1 3 5 10 -5 7
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 4 1 1 2 1 5 -4 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 1 1 4 1 9 -8 4
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 1 0 3 2 8 -6 3 6 1 0 5 2 10 -8 3
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 3 0 1 2 3 5 -2 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 0 3 3 4 7 -3 3
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 0 3 3 1 5 -4 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 3 2 0 1 7 2 5 6 3 3 0 0 10 3 7 9 6 5 0 1 17 5 12 15
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 3 2 1 0 12 2 10 7 3 1 2 0 7 5 2 5 6 3 3 0 19 7 12 12
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 3 2 1 0 7 0 7 7 3 1 1 1 6 3 3 4 6 3 2 1 13 3 10 11
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 2 1 0 1 7 4 3 3 4 2 2 0 9 4 5 8 6 3 2 1 16 8 8 11
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 4 2 0 2 5 5 0 6 2 1 1 0 6 2 4 4 6 3 1 2 11 7 4 10
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 4 3 0 1 7 5 2 9 2 0 1 1 0 3 -3 1 6 3 1 2 7 8 -1 10
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 3 1 1 1 5 4 1 4 3 1 1 1 6 6 0 4 6 2 2 2 11 10 1 8
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 3 2 1 0 9 5 4 7 3 0 1 2 1 8 -7 1 6 2 2 2 10 13 -3 8
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 2 1 0 6 3 3 7 3 0 1 2 2 9 -7 1 6 2 2 2 8 12 -4 8
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 0 2 6 6 0 6 6 2 1 3 7 8 -1 7
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 3 1 0 2 7 9 -2 3 3 1 1 1 3 8 -5 4 6 2 1 3 10 17 -7 7
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 1 1 7 11 -4 4 3 0 3 0 2 2 0 3 6 1 4 1 9 13 -4 7
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 3 0 3 0 4 4 0 3 3 1 0 2 6 5 1 3 6 1 3 2 10 9 1 6
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 3 0 2 1 0 4 -4 2 3 1 0 2 4 5 -1 3 6 1 2 3 4 9 -5 5
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 1 0 3 4 12 -8 3 6 1 1 4 6 16 -10 4
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 4 0 1 3 2 9 -7 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 6 0 1 5 3 16 -13 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 2--------1 - 6--3 - 3--
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--0 - 1-------1 - 1----
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0---0 - 2------2 - 2--
BMTE II.
------2 - 5------0 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 0---0 - 4----0 - 0-----
FŐV. VÍZMŰVEK SK
-0 - 3----0 - 2-3 - 02 - 0-----
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
---2 - 2--------0 - 2--
KELEN SC
----2 - 0-5 - 1------0 - 1-
PESTSZENTIMREI SK
1 - 1-1 - 1--2 - 2---------
RAFC
----2 - 1--1 - 31 - 0--3 - 1---
REAC
---------0 - 03 - 04 - 0---
TESTVÉRISÉG SE
--------4 - 2----2 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1--1 - 3---0 - 4-----1 - 1
ÚJPEST FC. II.
---6 - 0-------4 - 0-2 - 2-
UNIONE FC
--2 - 3---5 - 1--------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2---2 - 0--------

Meccsek

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

2018. 08. 17. 17:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2018. 08. 17. 17:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 09. 01. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 09. 08. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 08. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 15. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 15. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 09. 30. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 10. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2018. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 10. 19. 19:15
Vasas Sporttelep
2018. 10. 19. 19:15
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 03. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 11. 15:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 15:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC
2018. 11. 17. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2019. 02. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 02. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 03. 14. 19:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 14. 19:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 03. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR GÁZGYÁR
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 04. 13. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2019. 04. 13. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 17. 19:15
Vasas Sporttelep
2019. 04. 17. 19:15
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJPEST FC. II.
2019. 04. 26. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 26. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2019. 05. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SK
2019. 05. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 05. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC SE
2019. 06. 01. 17:00
RTK Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
RTK Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK

BMTE II.

2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
BMTE II.
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
BMTE II.
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR GÁZGYÁR
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BMTE II.
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 09. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
BMTE II.
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BMTE II.
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2019. 04. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
REAC
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
BMTE II.
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BMTE II.
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BMTE II.
2019. 06. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BMTE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->