Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B. 13. forduló

2018.11.17 - 12:00

Budapest, REAC Vasgolyó utcai Sporttelep

Budapest

MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.

Játékvezető
NAGY RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KALOCSAI JÓZSEF, NAGY JÓZSEF
REAC SI SE
PÉNZÜGYŐR SE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

6'

MAJERCSIK BENCE

 

0 - 2

9'

LÉVAI DÁNIEL MÁRK

 

0 - 3

69'

KÓKAI BENCE KRISTÓF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJBUDA FC KFT ÚJBUDA FC KFT 13 11 2 0 47 8 39 35 8.9
2 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 13 9 4 0 53 11 42 31 8.9
3 DOROGI FC DOROGI FC 13 9 2 2 58 12 46 29 9.1
4 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 13 8 2 3 52 23 29 26 9.6
5 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 13 7 3 3 34 18 16 24 8.6
6 KISE KISE 13 6 3 4 54 21 33 21 8.8
7 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 13 6 3 4 40 22 18 21 8.3
8 GRUND FC GRUND FC 13 6 2 5 51 29 22 20 7.8
9 REAC SI SE REAC SI SE 13 5 2 6 24 31 -7 17 7.7
10 CsHC 94 SE CsHC 94 SE 13 5 2 6 29 39 -10 17 7.7
11 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 13 5 1 7 39 30 9 16 8.5
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 13 5 0 8 35 32 3 15 8.4
13 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 13 4 2 7 28 27 1 14 8.6
14 II. KER. UFC II. KER. UFC 13 2 1 10 29 55 -26 7 8
15 ESMTK ESMTK 13 1 1 11 21 62 -41 4 9.1
16 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 13 0 0 13 9 183 -174 0 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC CSEPEL FC SE 6 5 1 0 11 1 10 16 7 4 2 1 6 4 2 14 13 9 3 1 17 5 12 30
2 BKV ELŐRE SC DOROGI FC 8 5 1 2 9 3 6 16 5 4 1 0 19 1 18 13 13 9 2 2 28 4 24 29
3 BKV ELŐRE SC ÚJBUDA FC KFT 5 4 1 0 16 0 16 13 8 4 4 0 9 2 7 16 13 8 5 0 25 2 23 29
4 BKV ELŐRE SC KOMÁROM VSE 8 6 1 1 12 2 10 19 5 2 1 2 14 5 9 7 13 8 2 3 26 7 19 26
5 BKV ELŐRE SC GRUND FC 7 5 1 1 20 6 14 16 6 2 1 3 6 7 -1 7 13 7 2 4 26 13 13 23
6 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 6 4 0 2 19 5 14 12 7 3 1 3 9 7 2 10 13 7 1 5 28 12 16 22
7 BKV ELŐRE SC BVSC-ZUGLÓ 7 2 3 2 12 9 3 9 6 3 3 0 5 1 4 12 13 5 6 2 17 10 7 21
8 BKV ELŐRE SC KISE 6 3 1 2 9 5 4 10 7 3 1 3 12 7 5 10 13 6 2 5 21 12 9 20
9 BKV ELŐRE SC REAC SI SE 5 2 0 3 4 9 -5 6 8 4 1 3 9 10 -1 13 13 6 1 6 13 19 -6 19
10 BKV ELŐRE SC FC ESZTERGOM 7 2 3 2 7 7 0 9 6 3 0 3 13 7 6 9 13 5 3 5 20 14 6 18
11 BKV ELŐRE SC DUNAHARASZTI MTK 6 3 1 2 7 7 0 10 7 2 1 4 7 11 -4 7 13 5 2 6 14 18 -4 17
12 BKV ELŐRE SC RÁKOSMENTI KSK 7 2 2 3 7 5 2 8 6 1 3 2 8 7 1 6 13 3 5 5 15 12 3 14
13 BKV ELŐRE SC CsHC 94 SE 7 2 3 2 8 7 1 9 6 1 0 5 6 10 -4 3 13 3 3 7 14 17 -3 12
14 BKV ELŐRE SC ESMTK 6 1 1 4 4 12 -8 4 7 1 0 6 8 18 -10 3 13 2 1 10 12 30 -18 7
15 BKV ELŐRE SC II. KER. UFC 6 1 0 5 6 13 -7 3 7 1 0 6 10 12 -2 3 13 2 0 11 16 25 -9 6
16 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 7 0 0 7 0 51 -51 0 6 0 0 6 1 42 -41 0 13 0 0 13 1 93 -92 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC ÚJBUDA FC KFT 5 5 0 0 30 1 29 15 8 6 2 0 17 7 10 20 13 11 2 0 47 8 39 35
2 BKV ELŐRE SC KOMÁROM VSE 8 6 2 0 24 4 20 20 5 3 2 0 29 7 22 11 13 9 4 0 53 11 42 31
3 BKV ELŐRE SC DOROGI FC 8 4 2 2 26 7 19 14 5 5 0 0 32 5 27 15 13 9 2 2 58 12 46 29
4 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 6 5 0 1 35 8 27 15 7 3 2 2 17 15 2 11 13 8 2 3 52 23 29 26
5 BKV ELŐRE SC BVSC-ZUGLÓ 7 3 2 2 22 16 6 11 6 4 1 1 12 2 10 13 13 7 3 3 34 18 16 24
6 BKV ELŐRE SC KISE 6 4 0 2 20 8 12 12 7 2 3 2 34 13 21 9 13 6 3 4 54 21 33 21
7 BKV ELŐRE SC CSEPEL FC SE 6 5 1 0 27 6 21 16 7 1 2 4 13 16 -3 5 13 6 3 4 40 22 18 21
8 BKV ELŐRE SC GRUND FC 7 4 1 2 42 12 30 13 6 2 1 3 9 17 -8 7 13 6 2 5 51 29 22 20
9 BKV ELŐRE SC REAC SI SE 5 2 0 3 11 14 -3 6 8 3 2 3 13 17 -4 11 13 5 2 6 24 31 -7 17
10 BKV ELŐRE SC CsHC 94 SE 7 3 2 2 14 15 -1 11 6 2 0 4 15 24 -9 6 13 5 2 6 29 39 -10 17
11 BKV ELŐRE SC FC ESZTERGOM 7 2 1 4 12 16 -4 7 6 3 0 3 27 14 13 9 13 5 1 7 39 30 9 16
12 BKV ELŐRE SC DUNAHARASZTI MTK 6 3 0 3 20 13 7 9 7 2 0 5 15 19 -4 6 13 5 0 8 35 32 3 15
13 BKV ELŐRE SC RÁKOSMENTI KSK 7 1 2 4 12 15 -3 5 6 3 0 3 16 12 4 9 13 4 2 7 28 27 1 14
14 BKV ELŐRE SC II. KER. UFC 6 1 1 4 11 23 -12 4 7 1 0 6 18 32 -14 3 13 2 1 10 29 55 -26 7
15 BKV ELŐRE SC ESMTK 6 0 1 5 6 25 -19 1 7 1 0 6 15 37 -22 3 13 1 1 11 21 62 -41 4
16 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 7 0 0 7 6 102 -96 0 6 0 0 6 3 81 -78 0 13 0 0 13 9 183 -174 0
 
BKV ELŐRE SC
--2 - 80 - 14-1 - 92 - 17-1 - 160 - 200 - 18----
BVSC-ZUGLÓ
12 - 2------3 - 1--2 - 52 - 62 - 10 - 01 - 1
CSEPEL FC SE
----3 - 08 - 13 - 18 - 0-3 - 3--2 - 1--
CsHC 94 SE
-0 - 04 - 21 - 2-4 - 23 - 1--0 - 6---2 - 2-
DOROGI FC
-0 - 11 - 1--6 - 04 - 15 - 18 - 01 - 1----1 - 2
DUNAHARASZTI MTK
10 - 0---1 - 8---6 - 0--1 - 0-1 - 31 - 2
ESMTK
-1 - 5---0 - 61 - 40 - 0----2 - 42 - 6-
FC ESZTERGOM
-1 - 0---2 - 1-1 - 3--2 - 22 - 42 - 3-2 - 3
GRUND FC
19 - 0--9 - 1-6 - 4----2 - 32 - 2-3 - 01 - 2
II. KER. UFC
-0 - 32 - 5---3 - 21 - 3-4 - 4--1 - 6--
KISE
-0 - 3---4 - 08 - 0-0 - 4---3 - 15 - 0-
KOMÁROM VSE
--1 - 12 - 1-4 - 1---4 - 13 - 06 - 0-4 - 00 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
14 - 0-3 - 24 - 12 - 4-7 - 1--5 - 0-----
RÁKOSMENTI KSK
6 - 1--2 - 3-0 - 3-----1 - 12 - 20 - 21 - 3
REAC SI SE
--4 - 2-1 - 4----6 - 1--0 - 3-0 - 4
ÚJBUDA FC KFT
20 - 0-1 - 05 - 1-----2 - 02 - 0----

Meccsek

REAC SI SE

2018. 09. 12. 18:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 12. 18:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
REAC SI SE
2018. 08. 30. 17:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 08. 30. 17:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
REAC SI SE
2018. 09. 08. 13:00
Grund 1986 FC
2018. 09. 08. 13:00
Grund 1986 FC
GRUND FC
REAC SI SE
2018. 09. 15. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
DOROGI FC
2018. 09. 23. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 23. 09:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
REAC SI SE
2018. 09. 29. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
II. KER. UFC
2018. 10. 07. 12:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 10. 07. 12:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
REAC SI SE
2018. 10. 14. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 14. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
CSEPEL FC SE
2018. 10. 20. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
KOMÁROM VSE
REAC SI SE
2018. 10. 27. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2018. 10. 27. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
REAC SI SE
2018. 11. 03. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
ÚJBUDA FC KFT
2018. 11. 11. 12:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 11. 12:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
REAC SI SE
2018. 11. 17. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 24. 10:00
Futball Club Esztergom
2018. 11. 24. 10:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
REAC SI SE
2018. 12. 02. 12:00
Budai II. László Stadion
2018. 12. 02. 12:00
Budai II. László Stadion
REAC SI SE
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 02. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
BVSC-ZUGLÓ
2019. 03. 10. 10:00
Budai II. László Stadion
2019. 03. 10. 10:00
Budai II. László Stadion
REAC SI SE
CsHC 94 SE
2019. 03. 16. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 16. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
GRUND FC
2019. 03. 23. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
2019. 03. 23. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
DOROGI FC
03. 23. 15:00
REAC SI SE
2019. 03. 30. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 30. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
03. 30. 12:00
RÁKOSMENTI KSK
2019. 04. 07. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 07. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC
04. 07. 13:00
REAC SI SE
2019. 04. 13. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 13. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
04. 13. 12:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 18. 14:30
Csepel Stadion
2019. 04. 18. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
04. 18. 14:30
REAC SI SE
2019. 04. 27. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 27. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
04. 27. 12:00
KOMÁROM VSE
2019. 05. 04. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 04. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
05. 04. 12:00
KISE
2019. 05. 11. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 11. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC KFT
05. 11. 13:00
REAC SI SE
2019. 05. 18. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 18. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
05. 18. 12:00
ESMTK
2019. 05. 25. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 25. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
05. 25. 10:00
REAC SI SE
2019. 06. 01. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 06. 01. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SI SE
06. 01. 12:00
FC ESZTERGOM
2019. 05. 22. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 22. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
05. 22. 17:00
REAC SI SE

PÉNZÜGYŐR SE

2018. 09. 19. 16:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 19. 16:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
ESMTK
2018. 09. 01. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 09. 10:00
Futball Club Esztergom
2018. 09. 09. 10:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 15. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 15. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE SC
2018. 09. 23. 15:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 23. 15:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 29. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 09. 29. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
CsHC 94 SE
2018. 10. 06. 12:30
Grund 1986 FC
2018. 10. 06. 12:30
Grund 1986 FC
GRUND FC
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 13. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 13. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
DOROGI FC
2018. 10. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 10. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
II. KER. UFC
2018. 11. 04. 12:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 10. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 10. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC SE
2018. 11. 17. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SI SE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 24. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 24. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
KISE
2018. 11. 30. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 30. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC KFT
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 02. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 09. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 09. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 16. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 16. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
FC ESZTERGOM
2019. 03. 20. 17:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 20. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
INFO
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 30. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 30. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
03. 30. 10:00
BVSC-ZUGLÓ
2019. 04. 06. 10:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 06. 10:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CsHC 94 SE
04. 06. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 13. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 13. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
04. 13. 10:00
GRUND FC
2019. 04. 20. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
2019. 04. 20. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
DOROGI FC
04. 20. 16:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 27. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
04. 27. 10:00
RÁKOSMENTI KSK
2019. 05. 04. 12:00
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 04. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
05. 04. 12:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
05. 11. 10:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 18. 12:00
Csepel Stadion
2019. 05. 18. 12:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
05. 18. 12:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 25. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 25. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
05. 25. 10:00
REAC SI SE
2019. 06. 01. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 06. 01. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
06. 01. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 22. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 22. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
05. 22. 15:00
ÚJBUDA FC KFT
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol