Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

FÜRGE NYUSZI FOCIVILÁG Megyei III. o. férfi felnőtt Tamási csoport 6. forduló

2018.09.29 - 15:00

Borjád (Borjádi Labdarúgó pálya)

Baranya

FÜRGE NYUSZI FOCIVILÁG Megyei III. o. férfi felnőtt Tamási csoport

Játékvezető
NAGY II. ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TATAI ATILA, TATAI ROLAND
BORJÁDI SE
KÖLKEDI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

BALÁZS ZOLTÁN

 

0 - 2

29'

BICSKEI GÁBOR
MARKOVICS MILÁN

53'

1 - 2

 

 

1 - 3

57'

BICSKEI GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BEREMEND SPORT KFT BEREMEND SPORT KFT 6 5 1 0 24 5 19 16 7
2 BABARCI SE BABARCI SE 5 5 0 0 30 4 26 15 10.2
3 DUNASZEKCSŐ SE DUNASZEKCSŐ SE 5 4 1 0 19 5 14 13 10.6
4 KÖLKEDI SE KÖLKEDI SE 5 4 1 0 13 4 9 13 7.8
5 EGERÁG SE EGERÁG SE 5 3 1 1 9 7 2 10 9
6 BORJÁDI SE BORJÁDI SE 6 2 1 3 17 16 1 7 7.5
7 HIDAS ESE HIDAS ESE 5 2 1 2 9 16 -7 7 7.6
8 GÖRCSÖNYDOBOKA SC GÖRCSÖNYDOBOKA SC 6 2 0 4 14 20 -6 6 4.5
9 ORFŰ KSE ORFŰ KSE 6 1 1 4 12 19 -7 4 8.2
10 SÁTORHELYI SE SÁTORHELYI SE 6 1 1 4 7 18 -11 4 6.3
11 SZALÁNTA HUNYADI SE SZALÁNTA HUNYADI SE 6 1 0 5 6 18 -12 3 5
12 ÚJPETRE KSE ÚJPETRE KSE 5 1 0 4 6 21 -15 3 5.4
13 SZAJKI SE SZAJKI SE 6 0 2 4 5 18 -13 2 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZAJKI SE BABARCI SE 3 3 0 0 9 1 8 9 2 2 0 0 6 0 6 6 5 5 0 0 15 1 14 15
2 SZAJKI SE BEREMEND SPORT KFT 3 1 2 0 4 2 2 5 3 2 1 0 4 0 4 7 6 3 3 0 8 2 6 12
3 SZAJKI SE DUNASZEKCSŐ SE 3 2 0 1 8 3 5 6 2 1 1 0 3 1 2 4 5 3 1 1 11 4 7 10
4 SZAJKI SE KÖLKEDI SE 2 1 1 0 2 0 2 4 3 2 0 1 5 1 4 6 5 3 1 1 7 1 6 10
5 SZAJKI SE SÁTORHELYI SE 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 2 1 0 3 0 3 7 6 2 3 1 4 3 1 9
6 SZAJKI SE SZALÁNTA HUNYADI SE 3 2 0 1 2 3 -1 6 3 0 2 1 2 6 -4 2 6 2 2 2 4 9 -5 8
7 SZAJKI SE EGERÁG SE 3 1 2 0 3 1 2 5 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 4 0 4 2 2 7
8 SZAJKI SE ORFŰ KSE 4 1 2 1 4 6 -2 5 2 0 2 0 0 0 0 2 6 1 4 1 4 6 -2 7
9 SZAJKI SE BORJÁDI SE 4 1 0 3 3 6 -3 3 2 1 0 1 5 3 2 3 6 2 0 4 8 9 -1 6
10 SZAJKI SE HIDAS ESE 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 1 2 3 8 -5 4 5 1 2 2 4 9 -5 5
11 SZAJKI SE GÖRCSÖNYDOBOKA SC 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 0 0 4 2 9 -7 0 6 1 0 5 4 13 -9 3
12 SZAJKI SE ÚJPETRE KSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 2 1 2 4 -2 2 5 0 2 3 3 9 -6 2
13 SZAJKI SE SZAJKI SE 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 0 0 3 1 7 -6 0 6 0 2 4 1 9 -8 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZAJKI SE BEREMEND SPORT KFT 3 3 0 0 14 4 10 9 3 2 1 0 10 1 9 7 6 5 1 0 24 5 19 16
2 SZAJKI SE BABARCI SE 3 3 0 0 18 3 15 9 2 2 0 0 12 1 11 6 5 5 0 0 30 4 26 15
3 SZAJKI SE DUNASZEKCSŐ SE 3 3 0 0 14 3 11 9 2 1 1 0 5 2 3 4 5 4 1 0 19 5 14 13
4 SZAJKI SE KÖLKEDI SE 2 1 1 0 3 1 2 4 3 3 0 0 10 3 7 9 5 4 1 0 13 4 9 13
5 SZAJKI SE EGERÁG SE 3 3 0 0 8 3 5 9 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 3 1 1 9 7 2 10
6 SZAJKI SE BORJÁDI SE 4 1 1 2 10 10 0 4 2 1 0 1 7 6 1 3 6 2 1 3 17 16 1 7
7 SZAJKI SE HIDAS ESE 1 0 1 0 1 1 0 1 4 2 0 2 8 15 -7 6 5 2 1 2 9 16 -7 7
8 SZAJKI SE GÖRCSÖNYDOBOKA SC 2 1 0 1 5 7 -2 3 4 1 0 3 9 13 -4 3 6 2 0 4 14 20 -6 6
9 SZAJKI SE ORFŰ KSE 4 1 0 3 11 12 -1 3 2 0 1 1 1 7 -6 1 6 1 1 4 12 19 -7 4
10 SZAJKI SE SÁTORHELYI SE 3 1 0 2 4 8 -4 3 3 0 1 2 3 10 -7 1 6 1 1 4 7 18 -11 4
11 SZAJKI SE SZALÁNTA HUNYADI SE 3 0 0 3 2 8 -6 0 3 1 0 2 4 10 -6 3 6 1 0 5 6 18 -12 3
12 SZAJKI SE ÚJPETRE KSE 2 0 0 2 2 12 -10 0 3 1 0 2 4 9 -5 3 5 1 0 4 6 21 -15 3
13 SZAJKI SE SZAJKI SE 3 0 2 1 2 5 -3 2 3 0 0 3 3 13 -10 0 6 0 2 4 5 18 -13 2
 
BABARCI SE
----4 - 010 - 1----4 - 2--
BEREMEND SPORT KFT
---4 - 14 - 3---6 - 0----
BORJÁDI SE
-0 - 4----1 - 3--2 - 27 - 1--
DUNASZEKCSŐ SE
---------3 - 1-5 - 16 - 1
EGERÁG SE
----2 - 1------4 - 12 - 1
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
--4 - 2---1 - 5------
HIDAS ESE
---1 - 1---------
KÖLKEDI SE
-1 - 1--------2 - 0--
MÁROKI SE
-------------
ORFŰ KSE
--2 - 5--3 - 5---5 - 0-1 - 2-
SÁTORHELYI SE
-0 - 5----3 - 1-----1 - 2
SZAJKI SE
---1 - 40 - 0----1 - 1---
SZALÁNTA HUNYADI SE
0 - 4-----1 - 21 - 2-----
ÚJPETRE KSE
1 - 8-----1 - 4------

Meccsek

BORJÁDI SE

2018. 08. 25. 17:30
Borjád
2018. 08. 25. 17:30
Borjád
BORJÁDI SE
SZAJKI SE
2018. 09. 02. 17:00
Görcsönydoboka
2018. 09. 02. 17:00
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
BORJÁDI SE
2018. 09. 08. 16:30
Borjád
2018. 09. 08. 16:30
Borjád
BORJÁDI SE
BEREMEND SPORT KFT
2018. 09. 15. 16:00
Borjád
2018. 09. 15. 16:00
Borjád
BORJÁDI SE
SÁTORHELYI SE
2018. 09. 23. 16:00
Orfű KSE
2018. 09. 23. 16:00
Orfű KSE
ORFŰ KSE
BORJÁDI SE
2018. 09. 29. 15:00
Borjád
2018. 09. 29. 15:00
Borjád
BORJÁDI SE
KÖLKEDI SE
2018. 10. 07. 15:00
Egerág Se
2018. 10. 07. 15:00
Egerág Se
EGERÁG SE
BORJÁDI SE
2018. 10. 14. 14:30
Borjád
2018. 10. 14. 14:30
Borjád
BORJÁDI SE
BABARCI SE
2018. 10. 21. 14:30
Dunaszekcső
2018. 10. 21. 14:30
Dunaszekcső
DUNASZEKCSŐ SE
BORJÁDI SE
2018. 10. 27. 13:30
Borjád
2018. 10. 27. 13:30
Borjád
BORJÁDI SE
HIDAS ESE
2018. 11. 04. 13:30
Újpetre KSE
2018. 11. 04. 13:30
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
BORJÁDI SE
2018. 11. 18. 13:00
Szalánta
2018. 11. 18. 13:00
Szalánta
SZALÁNTA HUNYADI SE
BORJÁDI SE
2019. 03. 03. 14:30
Szajk
2019. 03. 03. 14:30
Szajk
SZAJKI SE
BORJÁDI SE
2019. 03. 09. 14:30
Borjád
2019. 03. 09. 14:30
Borjád
BORJÁDI SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2019. 03. 16. 15:00
Beremend
2019. 03. 16. 15:00
Beremend
BEREMEND SPORT KFT
BORJÁDI SE
2019. 03. 24. 15:00
Sátorhely
2019. 03. 24. 15:00
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
BORJÁDI SE
2019. 03. 30. 15:30
Borjád
2019. 03. 30. 15:30
Borjád
BORJÁDI SE
ORFŰ KSE
2019. 04. 07. 15:30
Kölked
2019. 04. 07. 15:30
Kölked
KÖLKEDI SE
BORJÁDI SE
2019. 04. 13. 16:00
Borjád
2019. 04. 13. 16:00
Borjád
BORJÁDI SE
EGERÁG SE
2019. 04. 20. 16:30
Babarci SE
2019. 04. 20. 16:30
Babarci SE
BABARCI SE
BORJÁDI SE
2019. 04. 27. 17:00
Borjád
2019. 04. 27. 17:00
Borjád
BORJÁDI SE
DUNASZEKCSŐ SE
2019. 05. 04. 17:00
Hidas SE
2019. 05. 04. 17:00
Hidas SE
HIDAS ESE
BORJÁDI SE
2019. 05. 11. 17:30
Borjád
2019. 05. 11. 17:30
Borjád
BORJÁDI SE
ÚJPETRE KSE
2019. 05. 26. 17:30
Borjád
2019. 05. 26. 17:30
Borjád
BORJÁDI SE
SZALÁNTA HUNYADI SE

KÖLKEDI SE

2018. 09. 02. 17:00
Szalánta
2018. 09. 02. 17:00
Szalánta
SZALÁNTA HUNYADI SE
KÖLKEDI SE
2018. 09. 09. 16:30
Kölked
2018. 09. 09. 16:30
Kölked
KÖLKEDI SE
SZAJKI SE
2018. 09. 16. 16:00
Görcsönydoboka
2018. 09. 16. 16:00
Görcsönydoboka
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
KÖLKEDI SE
2018. 09. 23. 16:00
Kölked
2018. 09. 23. 16:00
Kölked
KÖLKEDI SE
BEREMEND SPORT KFT
2018. 09. 29. 15:00
Borjád
2018. 09. 29. 15:00
Borjád
BORJÁDI SE
KÖLKEDI SE
2018. 10. 07. 15:00
Kölked
2018. 10. 07. 15:00
Kölked
KÖLKEDI SE
ORFŰ KSE
2018. 10. 14. 14:30
Kölked
2018. 10. 14. 14:30
Kölked
KÖLKEDI SE
SÁTORHELYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Egerág Se
2018. 10. 21. 14:30
Egerág Se
EGERÁG SE
KÖLKEDI SE
2018. 10. 28. 13:30
Kölked
2018. 10. 28. 13:30
Kölked
KÖLKEDI SE
BABARCI SE
2018. 11. 04. 13:30
Dunaszekcső
2018. 11. 04. 13:30
Dunaszekcső
DUNASZEKCSŐ SE
KÖLKEDI SE
2018. 11. 11. 13:30
Kölked
2018. 11. 11. 13:30
Kölked
KÖLKEDI SE
HIDAS ESE
2018. 11. 18. 13:00
Újpetre KSE
2018. 11. 18. 13:00
Újpetre KSE
ÚJPETRE KSE
KÖLKEDI SE
2019. 03. 10. 14:30
Kölked
2019. 03. 10. 14:30
Kölked
KÖLKEDI SE
SZALÁNTA HUNYADI SE
2019. 03. 17. 15:00
Szajk
2019. 03. 17. 15:00
Szajk
SZAJKI SE
KÖLKEDI SE
2019. 03. 24. 15:00
Kölked
2019. 03. 24. 15:00
Kölked
KÖLKEDI SE
GÖRCSÖNYDOBOKA SC
2019. 03. 30. 15:30
Beremend
2019. 03. 30. 15:30
Beremend
BEREMEND SPORT KFT
KÖLKEDI SE
2019. 04. 07. 15:30
Kölked
2019. 04. 07. 15:30
Kölked
KÖLKEDI SE
BORJÁDI SE
2019. 04. 14. 16:00
Orfű KSE
2019. 04. 14. 16:00
Orfű KSE
ORFŰ KSE
KÖLKEDI SE
2019. 04. 21. 16:30
Sátorhely
2019. 04. 21. 16:30
Sátorhely
SÁTORHELYI SE
KÖLKEDI SE
2019. 04. 28. 17:00
Kölked
2019. 04. 28. 17:00
Kölked
KÖLKEDI SE
EGERÁG SE
2019. 05. 05. 17:00
Babarci SE
2019. 05. 05. 17:00
Babarci SE
BABARCI SE
KÖLKEDI SE
2019. 05. 12. 17:30
Kölked
2019. 05. 12. 17:30
Kölked
KÖLKEDI SE
DUNASZEKCSŐ SE
2019. 05. 18. 17:30
Hidas SE
2019. 05. 18. 17:30
Hidas SE
HIDAS ESE
KÖLKEDI SE
2019. 05. 26. 17:30
Kölked
2019. 05. 26. 17:30
Kölked
KÖLKEDI SE
ÚJPETRE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom