Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 2. forduló

2018.08.19 - 17:30

Böhönye, Böhönye Községi Sportegyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
SZAKÁCS GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOLESÁNSZKY ZOLTÁN TIBOR, PÁJER LÁSZLÓ
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
90'
45'

Gólok

PROKLI GÁBOR

13'

1 - 0

 

CSIZMADIA TAMÁS

20'

2 - 0

 

TÓTH TAMÁS

43'

3 - 0

 

TÓTH TAMÁS

80'

4 - 0

 

BÓDIS GÁBOR

83'

5 - 0

 

BAKOS MARTIN

87'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 2 2 0 0 7 2 5 6 11.5
2 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 2 2 0 0 4 1 3 6 11.5
3 JUTA SE JUTA SE 2 1 1 0 9 2 7 4 12
4 FC BARCS FC BARCS 2 1 1 0 3 2 1 4 8.5
5 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 13.5
6 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 2 1 0 1 7 2 5 3 10
7 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 2 1 0 1 6 2 4 3 5.5
8 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 1 0 1 3 5 -2 3 7
9 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2 1 0 1 3 6 -3 3 10.5
10 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 2 1 0 1 5 11 -6 3 7.5
11 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 0 2 0 2 2 0 2 8.5
12 KARÁD SC KARÁD SC 2 0 1 1 5 6 -1 1 7.5
13 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 2 0 1 1 3 4 -1 1 9.5
14 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 6
15 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 2 0 0 2 2 5 -3 0 3
16 BERZENCE SE BERZENCE SE 2 0 0 2 1 9 -8 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERZENCE SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
2 BERZENCE SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
3 BERZENCE SE BALATONBERÉNYI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
4 BERZENCE SE FC BARCS 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
5 BERZENCE SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 BERZENCE SE BALATONSZABADI LE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 BERZENCE SE KISKORPÁDI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
8 BERZENCE SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 2 2 3
9 BERZENCE SE JUTA SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 2 2 3
10 BERZENCE SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
11 BERZENCE SE KARÁD SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 BERZENCE SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 1 1 2 5 -3 1
13 BERZENCE SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
14 BERZENCE SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
15 BERZENCE SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
16 BERZENCE SE BERZENCE SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERZENCE SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 7 2 5 6
2 BERZENCE SE BALATONSZABADI LE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 BERZENCE SE JUTA SE 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 9 2 7 4
4 BERZENCE SE FC BARCS 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
5 BERZENCE SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
6 BERZENCE SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 7 2 5 3
7 BERZENCE SE BALATONBERÉNYI SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 6 2 4 3
8 BERZENCE SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 5 -2 3
9 BERZENCE SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 3 6 -3 3
10 BERZENCE SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 1 0 1 5 11 -6 3
11 BERZENCE SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
12 BERZENCE SE KARÁD SC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 1 1 5 6 -1 1
13 BERZENCE SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
14 BERZENCE SE KISKORPÁDI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
15 BERZENCE SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
16 BERZENCE SE BERZENCE SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
 
BALATONBERÉNYI SE
------------6 - 1--
BALATONSZABADI LE
1 - 0--------------
BERZENCE SE
-1 - 3-------------
BÖHÖNYE KSE
--6 - 0------------
CSÖKÖLY Ö.SE
--------4 - 3------
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
-----1 - 1---------
FC BARCS
---2 - 1-----------
FONYÓDI PETŐFI SE
-----------2 - 4---
JUTA SE
----8 - 1----------
KARÁD SC
----------2 - 2----
KISKORPÁDI SE
--------1 - 1------
LENGYELTÓTI VSE
-------1 - 0-------
MEZŐCSOKONYA SE
-------------3 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
----------2 - 0----
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
--------------3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-----1 - 1---------

Meccsek

BÖHÖNYE KSE

2018. 08. 12. 18:00
Barcsi Sport Club
2018. 08. 12. 18:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BÖHÖNYE KSE
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 02. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
KISKORPÁDI SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 29. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 29. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BÖHÖNYE KSE
2018. 10. 07. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 10. 14. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 10. 21. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
KARÁD SC
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 04. 13:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 02. 24. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 02. 24. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
FC BARCS
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 17. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 03. 17. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BÖHÖNYE KSE
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 04. 14. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 04. 21. 16:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 04. 28. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 05. 05. 17:00
Karád Sport Club
2019. 05. 05. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BÖHÖNYE KSE
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BÖHÖNYE KSE
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BÖHÖNYE KSE

BERZENCE SE

2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONSZABADI LE
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 02. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BERZENCE SE
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BERZENCE SE
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BERZENCE SE
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BERZENCE SE
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FC BARCS
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
JUTA SE
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2018. 11. 11. 13:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KISKORPÁDI SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BERZENCE SE
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BERZENCE SE
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BERZENCE SE
2019. 03. 17. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 17. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BERZENCE SE
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KARÁD SC
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BERZENCE SE
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BERZENCE SE
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BERZENCE SE
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BERZENCE SE
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom