Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 3. forduló

2018.08.26 - 17:30

Balatonberény, Balatonberényi Községi Sportegyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
MEGGYESI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS JÁNOS, KOCSMÁROS VIVIEN
BALATONBERÉNYI SE
BÖHÖNYE KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

14'

TÓTH TAMÁS

 

0 - 2

32'

CSIZMADIA TAMÁS

 

0 - 3

39'

TÓTH TAMÁS

 

0 - 4

51'

PROKLI GÁBOR

 

0 - 5

89'

TÓTH TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 3 3 0 0 13 3 10 9 11.7
2 JUTA SE JUTA SE 3 2 1 0 13 3 10 7 10.3
3 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 3 2 1 0 7 2 5 7 12.7
4 FC BARCS FC BARCS 3 2 1 0 8 4 4 7 9.7
5 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 3 2 0 1 12 2 10 6 8
6 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 3 2 0 1 6 4 2 6 9
7 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 3 1 1 1 4 5 -1 4 6.3
8 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 3 1 0 2 6 7 -1 3 7.3
9 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 3 1 0 2 3 5 -2 3 6.3
10 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 3 1 0 2 5 10 -5 3 6.7
11 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 3 1 0 2 4 10 -6 3 5.7
12 BERZENCE SE BERZENCE SE 3 1 0 2 3 9 -6 3 8.3
13 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 3 1 0 2 5 15 -10 3 7
14 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 0 2 1 2 4 -2 2 10.3
15 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 3 0 1 2 3 5 -2 1 11
16 KARÁD SC KARÁD SC 3 0 1 2 6 12 -6 1 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 2 2 0 0 3 0 3 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 5 1 4 9
2 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 3 0 3 9
3 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 2 2 0 0 3 0 3 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 3 0 3 7
4 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 2 2 3 3 2 0 1 7 2 5 6
5 KARÁD SC JUTA SE 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 5 2 3 6
6 KARÁD SC FC BARCS 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 4 3 1 5
7 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 3 3 0 4
8 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 2 2 0 4
9 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 1 1 1 2 -1 4
10 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3
11 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 0 2 2 3 -1 3
12 KARÁD SC BERZENCE SE 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 1 4 -3 3
13 KARÁD SC KARÁD SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
14 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 1 2 2 6 -4 1
16 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 1 2 0 4 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 2 2 0 0 9 1 8 6 1 1 0 0 4 2 2 3 3 3 0 0 13 3 10 9
2 KARÁD SC JUTA SE 2 2 0 0 12 2 10 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 13 3 10 7
3 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 2 2 0 0 5 0 5 6 1 0 1 0 2 2 0 1 3 2 1 0 7 2 5 7
4 KARÁD SC FC BARCS 2 2 0 0 7 3 4 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 8 4 4 7
5 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 6 0 6 3 2 1 0 1 6 2 4 3 3 2 0 1 12 2 10 6
6 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3 3 2 0 1 6 4 2 6
7 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 4 5 -1 4
8 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 2 1 0 1 6 6 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 6 7 -1 3
9 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 3 5 -2 3
10 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 0 2 2 8 -6 0 3 1 0 2 5 10 -5 3
11 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 2 10 -8 0 3 1 0 2 4 10 -6 3
12 KARÁD SC BERZENCE SE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 1 0 2 3 9 -6 3
13 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 1 1 0 0 4 3 1 3 2 0 0 2 1 12 -11 0 3 1 0 2 5 15 -10 3
14 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
15 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 1 2 3 5 -2 1
16 KARÁD SC KARÁD SC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 4 10 -6 0 3 0 1 2 6 12 -6 1
 
BALATONBERÉNYI SE
--0 - 5---------6 - 1--
BALATONSZABADI LE
1 - 0--------------
BERZENCE SE
-1 - 3--2 - 0----------
BÖHÖNYE KSE
--6 - 0------------
CSÖKÖLY Ö.SE
--------4 - 3------
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
-----1 - 1---------
FC BARCS
---2 - 1---------5 - 2-
FONYÓDI PETŐFI SE
-----------2 - 4---
JUTA SE
----8 - 1-------4 - 1--
KARÁD SC
----------2 - 2----
KISKORPÁDI SE
-3 - 2------1 - 1------
LENGYELTÓTI VSE
----4 - 0--1 - 0-------
MEZŐCSOKONYA SE
---------6 - 1---3 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
----------2 - 0----
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
--------------3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-----1 - 1-0 - 1-------

Meccsek

BALATONBERÉNYI SE

2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONBERÉNYI SE
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FC BARCS
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KISKORPÁDI SE

BÖHÖNYE KSE

2018. 08. 12. 18:00
Barcsi Sport Club
2018. 08. 12. 18:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BÖHÖNYE KSE
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 02. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
KISKORPÁDI SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 29. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 29. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BÖHÖNYE KSE
2018. 10. 07. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 10. 14. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 10. 21. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
KARÁD SC
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 04. 13:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 02. 24. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 02. 24. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
FC BARCS
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 17. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 03. 17. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BÖHÖNYE KSE
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 04. 14. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 04. 21. 16:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 04. 28. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 05. 05. 17:00
Karád Sport Club
2019. 05. 05. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BÖHÖNYE KSE
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BÖHÖNYE KSE
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BÖHÖNYE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom