Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 8. forduló

2018.09.30 - 16:00

Somogyjád, Szabadidő Sportegyesület Somogyjád (Szabadidő SE. Somogyjád)

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
HEGYI ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORTOBÁGYI ROLAND, BABOS CSABA
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
90'
45'

Gólok

FRANZI RICCARDO

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

16'

LÉVAI SZABOLCS
MÁTRAI LÁSZLÓ

28'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 8 6 1 1 25 10 15 19 8.9
2 FC BARCS FC BARCS 8 5 1 2 26 11 15 16 9.3
3 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 8 5 1 2 15 14 1 16 8.6
4 JUTA SE JUTA SE 8 4 1 3 20 9 11 13 8
5 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 8 4 1 3 18 12 6 13 8.1
6 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 8 4 1 3 15 15 0 13 8.9
7 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 8 4 0 4 26 20 6 12 10
8 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 8 4 0 4 18 18 0 12 7.4
9 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 8 4 0 4 15 15 0 12 6.9
10 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 8 4 0 4 11 13 -2 12 8.3
11 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 8 3 2 3 21 10 11 11 9.1
12 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 8 3 2 3 13 13 0 11 8.5
13 BERZENCE SE BERZENCE SE 8 3 0 5 10 24 -14 9 10.4
14 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 8 2 3 3 12 14 -2 9 7.9
15 KARÁD SC KARÁD SC 8 1 1 6 13 32 -19 4 8.5
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 8 1 0 7 10 38 -28 3 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 5 5 0 0 6 0 6 15 3 3 0 0 6 3 3 9 8 8 0 0 12 3 9 24
2 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 4 3 1 0 5 1 4 10 4 2 2 0 3 1 2 8 8 5 3 0 8 2 6 18
3 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 4 2 1 1 8 5 3 7 4 2 2 0 5 2 3 8 8 4 3 1 13 7 6 15
4 CSÖKÖLY Ö.SE FC BARCS 4 3 1 0 8 3 5 10 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 4 2 2 11 7 4 14
5 CSÖKÖLY Ö.SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 5 2 0 3 7 5 2 6 3 2 1 0 5 1 4 7 8 4 1 3 12 6 6 13
6 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 5 3 1 1 3 1 2 10 3 1 0 2 2 4 -2 3 8 4 1 3 5 5 0 13
7 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 3 1 2 0 4 1 3 5 5 2 2 1 6 3 3 8 8 3 4 1 10 4 6 13
8 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 4 2 1 1 5 2 3 7 4 1 0 3 2 4 -2 3 8 3 1 4 7 6 1 10
9 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 0 3 1 3 5 -2 3 4 2 1 1 3 2 1 7 8 2 4 2 6 7 -1 10
10 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 3 1 2 0 2 1 1 5 5 1 2 2 3 6 -3 5 8 2 4 2 5 7 -2 10
11 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 4 3 0 1 5 2 3 9 4 0 0 4 0 9 -9 0 8 3 0 5 5 11 -6 9
12 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 2 0 2 5 3 2 6 4 0 2 2 3 6 -3 2 8 2 2 4 8 9 -1 8
13 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 0 3 3 5 -2 3 8 2 2 4 6 8 -2 8
14 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONSZABADI LE 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 1 2 2 1 3 -2 5 8 1 3 4 2 6 -4 6
15 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 4 1 0 3 2 5 -3 3 4 0 1 3 1 7 -6 1 8 1 1 6 3 12 -9 4
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 0 1 3 4 7 -3 1 4 0 0 4 1 11 -10 0 8 0 1 7 5 18 -13 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 5 4 0 1 15 4 11 12 3 2 1 0 10 6 4 7 8 6 1 1 25 10 15 19
2 CSÖKÖLY Ö.SE FC BARCS 4 4 0 0 19 4 15 12 4 1 1 2 7 7 0 4 8 5 1 2 26 11 15 16
3 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 3 3 0 0 8 1 7 9 5 2 1 2 7 13 -6 7 8 5 1 2 15 14 1 16
4 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 4 2 0 2 13 5 8 6 4 2 1 1 7 4 3 7 8 4 1 3 20 9 11 13
5 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 3 2 1 0 9 1 8 7 5 2 0 3 9 11 -2 6 8 4 1 3 18 12 6 13
6 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 5 4 0 1 11 4 7 12 3 0 1 2 4 11 -7 1 8 4 1 3 15 15 0 13
7 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 4 2 0 2 14 12 2 6 4 2 0 2 12 8 4 6 8 4 0 4 26 20 6 12
8 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 3 0 1 12 6 6 9 4 1 0 3 6 12 -6 3 8 4 0 4 18 18 0 12
9 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 2 0 2 8 7 1 6 4 2 0 2 7 8 -1 6 8 4 0 4 15 15 0 12
10 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONSZABADI LE 3 2 0 1 5 4 1 6 5 2 0 3 6 9 -3 6 8 4 0 4 11 13 -2 12
11 CSÖKÖLY Ö.SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 5 2 2 1 11 5 6 8 3 1 0 2 10 5 5 3 8 3 2 3 21 10 11 11
12 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 4 1 1 2 7 8 -1 4 4 2 1 1 6 5 1 7 8 3 2 3 13 13 0 11
13 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 4 3 0 1 9 5 4 9 4 0 0 4 1 19 -18 0 8 3 0 5 10 24 -14 9
14 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 1 2 1 8 8 0 5 4 1 1 2 4 6 -2 4 8 2 3 3 12 14 -2 9
15 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 4 1 1 2 7 11 -4 4 4 0 0 4 6 21 -15 0 8 1 1 6 13 32 -19 4
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 1 0 3 9 18 -9 3 4 0 0 4 1 20 -19 0 8 1 0 7 10 38 -28 3
 
BALATONBERÉNYI SE
--0 - 5-----6 - 2---6 - 12 - 4-
BALATONSZABADI LE
1 - 0---3 - 2-------1 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 3-2 - 02 - 0-4 - 2--------
BÖHÖNYE KSE
-2 - 06 - 0------1 - 1-----
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6----1 - 5--4 - 3--2 - 4---
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6--4 - 0-1 - 1------1 - 1--
FC BARCS
---2 - 1----5 - 0-7 - 1--5 - 2-
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0-----2 - 1----2 - 41 - 2--
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 1-------4 - 1--
KARÁD SC
--4 - 0------0 - 12 - 2---1 - 8
KISKORPÁDI SE
-3 - 2---0 - 1-3 - 41 - 1------
LENGYELTÓTI VSE
--5 - 1-4 - 0--1 - 00 - 3-----1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
------3 - 0-1 - 26 - 1-2 - 1-3 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---4 - 1------2 - 0--2 - 0-
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
-3 - 04 - 0-------2 - 4---3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
----6 - 01 - 1-0 - 12 - 1---2 - 2--

Meccsek

SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD

2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 08. 19. 17:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BERZENCE SE
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 28. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 28. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KISKORPÁDI SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 03. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 03. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KARÁD SC
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FC BARCS
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 12. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
BALATONSZABADI LE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BÖHÖNYE KSE

JUTA SE

2018. 09. 21. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 09. 21. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
JUTA SE
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
JUTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
JUTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
JUTA SE
2018. 10. 21. 14:30
Sportegyesület Juta
2018. 10. 21. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
JUTA SE
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KARÁD SC
2019. 02. 24. 14:00
Sportegyesület Juta
2019. 02. 24. 14:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
JUTA SE
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
JUTA SE
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
JUTA SE
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FC BARCS
2019. 05. 05. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
JUTA SE
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
JUTA SE
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
JUTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom