Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei II. osztály ifjúsági/U19 - nyugat 9. forduló

2018.10.14 - 13:00

Balassagyarmat, Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya (x)

Nógrád

Megyei II. osztály ifjúsági/U19 - nyugat

Játékvezető
SZEMESI ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS MÁTÉ
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
NÓGRÁDSÁP SE
90'
45'

Gólok

GILYEN MÁRTON ROLAND

3'

1 - 0

 

GILYEN MÁRTON ROLAND

5'

2 - 0

 

SZATHMÁRI GERGŐ

10'

3 - 0

 

GYURÓ DÁVID

26'

4 - 0

 

SZATHMÁRI CSABA

38'

5 - 0

 

SZATHMÁRI CSABA

69'

6 - 0

 

SZÉKESI MARCELL

77'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNICUM FC MOHORA UNICUM FC MOHORA 9 8 0 1 56 11 45 24 7.8
2 SZENDEHELY FC SZENDEHELY FC 9 7 0 2 54 11 43 21 6.6
3 SZÜGY SE SZÜGY SE 8 7 0 1 48 10 38 21 8.7
4 SZENT IMRE DSE BGYARMAT SZENT IMRE DSE BGYARMAT 8 6 0 2 41 7 34 18 8.2
5 DIÓSJENŐ SE DIÓSJENŐ SE 8 6 0 2 26 12 14 18 8.3
6 RÉTSÁG VSE RÉTSÁG VSE 8 4 1 3 27 17 10 13 7.3
7 BÁNK SE BÁNK SE 9 4 1 4 25 27 -2 13 6.8
8 NŐTINCS SE NŐTINCS SE 8 3 0 5 13 37 -24 8 7.2 Büntetőpont: -1
9 MAGYARGÉC SE MAGYARGÉC SE 9 3 0 6 20 48 -28 8 6.4 Büntetőpont: -1
10 ŐRHALOM SE ŐRHALOM SE 8 2 0 6 24 47 -23 6 7.3
11 NAGYOROSZI HBB SE NAGYOROSZI HBB SE 8 2 0 6 8 27 -19 5 7.6 Büntetőpont: -1
12 NÓGRÁDSÁP SE NÓGRÁDSÁP SE 8 1 0 7 9 53 -44 2 6.4 Büntetőpont: -1
13 VARSÁNY SE VARSÁNY SE 8 0 0 8 7 51 -44 0 7.6
14 BERCEL KSK (Kizárva) BERCEL KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERCEL KSK (Kizárva) UNICUM FC MOHORA 4 3 1 0 21 1 20 10 5 3 1 1 9 3 6 10 9 6 2 1 30 4 26 20
2 BERCEL KSK (Kizárva) RÉTSÁG VSE 5 3 1 1 8 6 2 10 3 3 0 0 5 0 5 9 8 6 1 1 13 6 7 19
3 BERCEL KSK (Kizárva) SZENDEHELY FC 5 4 0 1 16 1 15 12 4 1 2 1 3 4 -1 5 9 5 2 2 19 5 14 17
4 BERCEL KSK (Kizárva) SZÜGY SE 5 2 2 1 9 3 6 8 3 3 0 0 10 2 8 9 8 5 2 1 19 5 14 17
5 BERCEL KSK (Kizárva) SZENT IMRE DSE BGYARMAT 4 2 1 1 8 1 7 7 4 3 0 1 14 2 12 9 8 5 1 2 22 3 19 16
6 BERCEL KSK (Kizárva) BÁNK SE 3 3 0 0 10 4 6 9 6 1 1 4 4 9 -5 4 9 4 1 4 14 13 1 13
7 BERCEL KSK (Kizárva) MAGYARGÉC SE 4 1 1 2 3 8 -5 3 5 2 2 1 7 10 -3 8 9 3 3 3 10 18 -8 11
8 BERCEL KSK (Kizárva) NŐTINCS SE 4 2 1 1 4 3 1 6 4 1 1 2 5 10 -5 4 8 3 2 3 9 13 -4 10
9 BERCEL KSK (Kizárva) DIÓSJENŐ SE 5 1 2 2 6 4 2 5 3 1 1 1 3 2 1 4 8 2 3 3 9 6 3 9
10 BERCEL KSK (Kizárva) ŐRHALOM SE 5 1 0 4 5 16 -11 3 3 1 0 2 4 7 -3 3 8 2 0 6 9 23 -14 6
11 BERCEL KSK (Kizárva) NAGYOROSZI HBB SE 3 0 1 2 1 7 -6 1 5 1 2 2 3 6 -3 4 8 1 3 4 4 13 -9 5
12 BERCEL KSK (Kizárva) NÓGRÁDSÁP SE 3 0 1 2 2 9 -7 1 5 1 0 4 4 13 -9 2 8 1 1 6 6 22 -16 3
13 BERCEL KSK (Kizárva) VARSÁNY SE 4 0 0 4 0 12 -12 0 4 0 1 3 4 25 -21 1 8 0 1 7 4 37 -33 1
14 BERCEL KSK (Kizárva) BERCEL KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERCEL KSK (Kizárva) UNICUM FC MOHORA 4 4 0 0 40 3 37 12 5 4 0 1 16 8 8 12 9 8 0 1 56 11 45 24
2 BERCEL KSK (Kizárva) SZENDEHELY FC 5 4 0 1 42 3 39 12 4 3 0 1 12 8 4 9 9 7 0 2 54 11 43 21
3 BERCEL KSK (Kizárva) SZÜGY SE 5 4 0 1 25 6 19 12 3 3 0 0 23 4 19 9 8 7 0 1 48 10 38 21
4 BERCEL KSK (Kizárva) SZENT IMRE DSE BGYARMAT 4 3 0 1 15 2 13 9 4 3 0 1 26 5 21 9 8 6 0 2 41 7 34 18
5 BERCEL KSK (Kizárva) DIÓSJENŐ SE 5 5 0 0 20 6 14 15 3 1 0 2 6 6 0 3 8 6 0 2 26 12 14 18
6 BERCEL KSK (Kizárva) RÉTSÁG VSE 5 2 1 2 19 13 6 7 3 2 0 1 8 4 4 6 8 4 1 3 27 17 10 13
7 BERCEL KSK (Kizárva) BÁNK SE 3 3 0 0 15 5 10 9 6 1 1 4 10 22 -12 4 9 4 1 4 25 27 -2 13
8 BERCEL KSK (Kizárva) NŐTINCS SE 4 2 0 2 7 10 -3 5 4 1 0 3 6 27 -21 3 8 3 0 5 13 37 -24 8
9 BERCEL KSK (Kizárva) MAGYARGÉC SE 4 1 0 3 9 22 -13 2 5 2 0 3 11 26 -15 6 9 3 0 6 20 48 -28 8
10 BERCEL KSK (Kizárva) ŐRHALOM SE 5 1 0 4 13 32 -19 3 3 1 0 2 11 15 -4 3 8 2 0 6 24 47 -23 6
11 BERCEL KSK (Kizárva) NAGYOROSZI HBB SE 3 1 0 2 6 9 -3 3 5 1 0 4 2 18 -16 2 8 2 0 6 8 27 -19 5
12 BERCEL KSK (Kizárva) NÓGRÁDSÁP SE 3 1 0 2 5 15 -10 3 5 0 0 5 4 38 -34 -1 8 1 0 7 9 53 -44 2
13 BERCEL KSK (Kizárva) VARSÁNY SE 4 0 0 4 0 16 -16 0 4 0 0 4 7 35 -28 0 8 0 0 8 7 51 -44 0
14 BERCEL KSK (Kizárva) BERCEL KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BÁNK SE
-----3 - 05 - 2-----7 - 3
BERCEL KSK
-------------
DIÓSJENŐ SE
3 - 1-8 - 3----6 - 12 - 11 - 0---
NÓGRÁDSÁP SE
------1 - 4----0 - 84 - 3
MAGYARGÉC SE
----0 - 3--7 - 52 - 3-0 - 11--
UNICUM FC MOHORA
7 - 2----3 - 017 - 0-----13 - 1
NAGYOROSZI HBB SE
----2 - 0--2 - 5--2 - 4--
NŐTINCS SE
--2 - 0-0 - 5-3 - 0--2 - 5---
ŐRHALOM SE
2 - 5--9 - 1-1 - 7----0 - 101 - 9-
RÉTSÁG VSE
2 - 2--6 - 0-6 - 2---2 - 3-3 - 6-
SZENDEHELY FC
---8 - 021 - 01 - 29 - 0---3 - 1--
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
4 - 0--7 - 0-0 - 2-4 - 0-----
SZÜGY SE
4 - 0-4 - 2-3 - 0-----3 - 4-11 - 0
VARSÁNY SE
--0 - 4-0 - 6-0 - 2--0 - 4---

Meccsek

SZENT IMRE DSE BGYARMAT

2018. 11. 17. 11:00
Őrhalom SE sportpálya
2018. 11. 17. 11:00
Őrhalom SE sportpálya
ŐRHALOM SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2018. 08. 25. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2018. 08. 25. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
NŐTINCS SE
2018. 09. 02. 14:00
Szendehely FC sportpálya
2018. 09. 02. 14:00
Szendehely FC sportpálya
SZENDEHELY FC
ELMARDT
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2018. 10. 10. 15:00
Szendehely FC sportpálya
2018. 10. 10. 15:00
Szendehely FC sportpálya
SZENDEHELY FC
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2018. 09. 09. 14:00
Nagyoroszi SK sportpálya
2018. 09. 09. 14:00
Nagyoroszi SK sportpálya
NAGYOROSZI HBB SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2018. 09. 15. 14:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2018. 09. 15. 14:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
UNICUM FC MOHORA
2018. 09. 22. 14:00
Magyargéc SE sportpálya
2018. 09. 22. 14:00
Magyargéc SE sportpálya
MAGYARGÉC SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2018. 09. 29. 14:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2018. 09. 29. 14:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
BÁNK SE
2018. 10. 07. 13:00
Bercel KSK sportpálya
2018. 10. 07. 13:00
Bercel KSK sportpálya
BERCEL KSK
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2018. 10. 14. 13:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2018. 10. 14. 13:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 10. 20. 13:00
Diósjenői SE Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2018. 10. 27. 11:30
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2018. 10. 27. 11:30
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
SZÜGY SE
2018. 11. 03. 11:30
Rétság sportpálya
2018. 11. 03. 11:30
Rétság sportpálya
RÉTSÁG VSE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2018. 11. 11. 11:30
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2018. 11. 11. 11:30
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
VARSÁNY SE
2019. 05. 01. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2019. 05. 01. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
ŐRHALOM SE
2019. 03. 24. 13:00
Nőtincs SE sportpálya
2019. 03. 24. 13:00
Nőtincs SE sportpálya
NŐTINCS SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2019. 03. 30. 13:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2019. 03. 30. 13:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
SZENDEHELY FC
2019. 04. 06. 14:30
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2019. 04. 06. 14:30
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
NAGYOROSZI HBB SE
2019. 04. 13. 14:30
Mohora SE sportpálya
2019. 04. 13. 14:30
Mohora SE sportpálya
UNICUM FC MOHORA
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2019. 04. 20. 14:30
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2019. 04. 20. 14:30
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
MAGYARGÉC SE
2019. 04. 28. 14:30
Bánk SE Sporttelep
2019. 04. 28. 14:30
Bánk SE Sporttelep
BÁNK SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2019. 05. 04. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2019. 05. 04. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
BERCEL KSK
2019. 05. 12. 15:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2019. 05. 18. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2019. 05. 18. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
DIÓSJENŐ SE
2019. 05. 25. 15:00
Szügy SE sportpálya
2019. 05. 25. 15:00
Szügy SE sportpálya
SZÜGY SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2019. 06. 01. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2019. 06. 01. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
RÉTSÁG VSE
2019. 06. 09. 15:00
Varsány SE sportpálya
2019. 06. 09. 15:00
Varsány SE sportpálya
VARSÁNY SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT

NÓGRÁDSÁP SE

2018. 08. 26. 15:00
Szendehely FC sportpálya
2018. 08. 26. 15:00
Szendehely FC sportpálya
SZENDEHELY FC
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 09. 01. 14:00
Diósjenői SE Sporttelep
2018. 09. 01. 14:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 09. 09. 14:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 09. 09. 14:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
SZÜGY SE
2018. 11. 17. 11:00
Rétság sportpálya
2018. 11. 17. 11:00
Rétság sportpálya
RÉTSÁG VSE
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 09. 23. 14:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 09. 23. 14:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
VARSÁNY SE
2018. 09. 29. 14:00
Őrhalom SE sportpálya
2018. 09. 29. 14:00
Őrhalom SE sportpálya
ŐRHALOM SE
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 10. 07. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 10. 07. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
NŐTINCS SE
2018. 10. 14. 13:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2018. 10. 14. 13:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 10. 21. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 10. 21. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
NAGYOROSZI HBB SE
2018. 10. 27. 11:30
Mohora SE sportpálya
2018. 10. 27. 11:30
Mohora SE sportpálya
UNICUM FC MOHORA
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 11. 04. 11:30
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 11. 04. 11:30
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
MAGYARGÉC SE
2018. 11. 11. 11:30
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 11. 11. 11:30
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
BÁNK SE
2019. 03. 16. 13:00
Bercel KSK sportpálya
2019. 03. 16. 13:00
Bercel KSK sportpálya
BERCEL KSK
03. 16. 13:00
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 03. 24. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 03. 24. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
SZENDEHELY FC
2019. 03. 31. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 03. 31. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
DIÓSJENŐ SE
2019. 04. 06. 14:30
Szügy SE sportpálya
2019. 04. 06. 14:30
Szügy SE sportpálya
SZÜGY SE
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 05. 08. 16:00
Rétság sportpálya
2019. 05. 08. 16:00
Rétság sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
RÉTSÁG VSE
2019. 04. 20. 14:30
Varsány SE sportpálya
2019. 04. 20. 14:30
Varsány SE sportpálya
VARSÁNY SE
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 04. 28. 14:30
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 04. 28. 14:30
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
ŐRHALOM SE
2019. 05. 05. 15:00
Nőtincs SE sportpálya
2019. 05. 05. 15:00
Nőtincs SE sportpálya
NŐTINCS SE
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 05. 12. 15:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2019. 05. 19. 15:00
Nagyoroszi SK sportpálya
2019. 05. 19. 15:00
Nagyoroszi SK sportpálya
NAGYOROSZI HBB SE
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 05. 26. 15:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 05. 26. 15:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
UNICUM FC MOHORA
2019. 06. 01. 15:00
Magyargéc SE sportpálya
2019. 06. 01. 15:00
Magyargéc SE sportpálya
MAGYARGÉC SE
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 06. 09. 15:00
Bánk SE Sporttelep
2019. 06. 09. 15:00
Bánk SE Sporttelep
BÁNK SE
NÓGRÁDSÁP SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->