Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 2. forduló

2018.09.08 - 11:00

Budapest, ASR Gázgyár Sporttelep

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
TÓTH CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HAJNAL PÉTER
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
90'
45'

Gólok

TÓTH BARNABÁS

15'

1 - 0

 

DORNAI NORBERT

36'

2 - 0

 

TÓTH BARNABÁS

44'

3 - 0

 

ZSITNYÁNYI BENCE

60'

4 - 0

 

DORNAI NORBERT

61'

5 - 0

 

DORNAI NORBERT

66'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 `33` FC `33` FC 2 2 0 0 12 1 11 6 10
2 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 2 2 0 0 10 1 9 6 9.5
3 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 2 2 0 0 10 3 7 6 11
4 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 2 2 0 0 9 2 7 6 12
5 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 2 1 1 0 6 3 3 4 12
6 INTER CDF SE INTER CDF SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 4.5
7 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 2 1 0 1 6 8 -2 3 6.5
8 ESMTK II. ESMTK II. 2 1 0 1 5 8 -3 3 9
9 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 2 0 1 1 6 8 -2 1 6.5
10 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 2 0 1 1 5 7 -2 1 6.5
11 BÜSKE BÜSKE 2 0 1 1 3 7 -4 1 6
12 LURKÓ SE LURKÓ SE 2 0 0 2 3 7 -4 0 5
13 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 2 0 0 2 3 11 -8 0 4
14 MERKAPT SE MERKAPT SE 2 0 0 2 2 13 -11 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MERKAPT SE ASR GÁZGYÁR II. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 6 0 6 6
2 MERKAPT SE BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 7 2 5 6
3 MERKAPT SE `33` FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 6 1 5 6
4 MERKAPT SE BUDATÉTÉNY SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
5 MERKAPT SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
6 MERKAPT SE MFC FAVORIT SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 3 1 3
7 MERKAPT SE ESMTK II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
8 MERKAPT SE MARGITSZIGET 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
9 MERKAPT SE INTER CDF SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
10 MERKAPT SE VÁROSGAZDA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 MERKAPT SE BÜSKE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
12 MERKAPT SE KÖZGÁZ DSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
13 MERKAPT SE LURKÓ SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
14 MERKAPT SE MERKAPT SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MERKAPT SE `33` FC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 12 1 11 6
2 MERKAPT SE ASR GÁZGYÁR II. 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 10 1 9 6
3 MERKAPT SE BUDATÉTÉNY SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 6 1 5 3 2 2 0 0 10 3 7 6
4 MERKAPT SE BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 9 2 7 6
5 MERKAPT SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 6 3 3 4
6 MERKAPT SE INTER CDF SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
7 MERKAPT SE MFC FAVORIT SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 1 0 1 6 8 -2 3
8 MERKAPT SE ESMTK II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 5 8 -3 3
9 MERKAPT SE KÖZGÁZ DSE 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 6 8 -2 1
10 MERKAPT SE MARGITSZIGET 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 5 7 -2 1
11 MERKAPT SE BÜSKE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 1 1 3 7 -4 1
12 MERKAPT SE LURKÓ SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
13 MERKAPT SE VÁROSGAZDA 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 3 11 -8 0
14 MERKAPT SE MERKAPT SE 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 2 13 -11 0
 
`33` FC
-----5 - 0-------
ASR GÁZGYÁR II.
----------6 - 0--
BP. ERDÉRT SE
---------6 - 1---
BUDATÉTÉNY SE
------4 - 2------
BÜSKE
-----------1 - 1-
ESMTK II.
-------3 - 2-----
INTER CDF SE
-----6 - 2-------
KÖZGÁZ DSE
--------4 - 4----
LURKÓ SE
-1 - 4-----------
MARGITSZIGET
--1 - 3----------
MERKAPT SE
1 - 7------------
MFC FAVORIT SE
----6 - 2--------
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
------------5 - 2
VÁROSGAZDA
---1 - 6---------

Meccsek

ASR GÁZGYÁR II.

2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MERKAPT SE
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BÜSKE
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
ASR GÁZGYÁR II.
LURKÓ SE
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MARGITSZIGET
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
VÁROSGAZDA
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
`33` FC
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ESMTK II.
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE

MFC FAVORIT SE

2018. 09. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
BÜSKE
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ESMTK II.
2018. 09. 23. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 29. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 29. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
LURKÓ SE
2018. 10. 06. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 06. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
`33` FC
2018. 10. 13. 18:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 13. 18:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
MFC FAVORIT SE
2018. 10. 18. 19:00
Budatétény Sporttelep
2018. 10. 18. 19:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
MFC FAVORIT SE
2018. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
MFC FAVORIT SE
2018. 11. 03. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 03. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
MERKAPT SE
2018. 11. 10. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 10. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
MFC FAVORIT SE
2018. 11. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
KÖZGÁZ DSE
2018. 11. 24. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2018. 11. 24. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
MFC FAVORIT SE
2019. 03. 10. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 03. 10. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BÜSKE
MFC FAVORIT SE
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 24. 15:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 03. 24. 15:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
MFC FAVORIT SE
2019. 03. 30. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
INTER CDF SE
2019. 04. 06. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 04. 06. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
MFC FAVORIT SE
2019. 04. 14. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
MFC FAVORIT SE
2019. 04. 20.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 20.
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 04. 27. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 05. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
MARGITSZIGET
2019. 05. 11. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 05. 11. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
MFC FAVORIT SE
2019. 05. 18.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 18.
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
BP. ERDÉRT SE
2019. 05. 26. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 05. 26. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
MFC FAVORIT SE
2019. 06. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
VÁROSGAZDA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->