Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 3. forduló

2018.09.15 - 17:00

Budapest, Nagytétényi SE

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
HORVÁTH BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÓRÉ BALÁZS, KIS PATRIK
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

NÉMETHY KRISTÓF

 

0 - 2

49'

TÓTH BARNABÁS
TÓTH PÉTER

64'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 3 3 0 0 14 3 11 9 6.7
2 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 3 3 0 0 12 2 10 9 9
3 `33` FC `33` FC 3 2 0 1 13 6 7 6 5.3
4 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 3 2 0 1 11 5 6 6 11.7
5 INTER CDF SE INTER CDF SE 3 2 0 1 11 8 3 6 9
6 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 3 2 0 1 11 10 1 6 7.3
7 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 3 1 1 1 14 9 5 4 9
8 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 3 1 1 1 7 5 2 4 8.3
9 BÜSKE BÜSKE 3 1 1 1 5 8 -3 4 6
10 MERKAPT SE MERKAPT SE 3 1 0 2 8 14 -6 3 5.3
11 ESMTK II. ESMTK II. 3 1 0 2 7 13 -6 3 8
12 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 3 0 1 2 7 14 -7 1 7
13 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 0 0 3 4 12 -8 0 6
14 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 3 0 0 3 5 20 -15 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁROSGAZDA ASR GÁZGYÁR II. 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 7 0 7 9
2 VÁROSGAZDA BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 3 1 2 6 3 3 0 0 8 2 6 9
3 VÁROSGAZDA MARGITSZIGET 2 1 0 1 7 2 5 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 8 2 6 6
4 VÁROSGAZDA `33` FC 2 1 0 1 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 3 2 0 1 6 2 4 6
5 VÁROSGAZDA MFC FAVORIT SE 2 2 0 0 7 1 6 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 7 4 3 6
6 VÁROSGAZDA INTER CDF SE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 2 0 1 4 4 0 6
7 VÁROSGAZDA BUDATÉTÉNY SE 2 1 1 0 4 2 2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 5 3 2 5
8 VÁROSGAZDA NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 2 2 0 4
9 VÁROSGAZDA ESMTK II. 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 1 0 2 4 5 -1 3
10 VÁROSGAZDA MERKAPT SE 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 1 0 2 5 9 -4 3
11 VÁROSGAZDA BÜSKE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 5 -4 1 3 0 2 1 2 6 -4 2
12 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 0 1 2 1 8 -7 1
13 VÁROSGAZDA KÖZGÁZ DSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 2 6 -4 0 3 0 0 3 2 7 -5 0
14 VÁROSGAZDA LURKÓ SE 2 0 0 2 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁROSGAZDA BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 6 1 5 3 2 2 0 0 8 2 6 6 3 3 0 0 14 3 11 9
2 VÁROSGAZDA ASR GÁZGYÁR II. 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 6 2 4 6 3 3 0 0 12 2 10 9
3 VÁROSGAZDA `33` FC 2 1 0 1 6 5 1 3 1 1 0 0 7 1 6 3 3 2 0 1 13 6 7 6
4 VÁROSGAZDA BUDATÉTÉNY SE 2 1 0 1 5 4 1 3 1 1 0 0 6 1 5 3 3 2 0 1 11 5 6 6
5 VÁROSGAZDA INTER CDF SE 1 1 0 0 6 2 4 3 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 2 0 1 11 8 3 6
6 VÁROSGAZDA MFC FAVORIT SE 2 2 0 0 11 4 7 6 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 2 0 1 11 10 1 6
7 VÁROSGAZDA MARGITSZIGET 2 1 0 1 10 5 5 3 1 0 1 0 4 4 0 1 3 1 1 1 14 9 5 4
8 VÁROSGAZDA NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 2 1 0 1 6 4 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 7 5 2 4
9 VÁROSGAZDA BÜSKE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 4 7 -3 3 3 1 1 1 5 8 -3 4
10 VÁROSGAZDA MERKAPT SE 2 1 0 1 7 8 -1 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 1 0 2 8 14 -6 3
11 VÁROSGAZDA ESMTK II. 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 3 1 0 2 7 13 -6 3
12 VÁROSGAZDA KÖZGÁZ DSE 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 0 2 3 10 -7 0 3 0 1 2 7 14 -7 1
13 VÁROSGAZDA LURKÓ SE 2 0 0 2 2 9 -7 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 0 3 4 12 -8 0
14 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 4 14 -10 0 3 0 0 3 5 20 -15 0
 
`33` FC
-1 - 5---5 - 0-------
ASR GÁZGYÁR II.
----------6 - 0--
BP. ERDÉRT SE
---------6 - 1---
BUDATÉTÉNY SE
---1 - 2--4 - 2------
BÜSKE
-----------1 - 1-
ESMTK II.
-------3 - 2-----
INTER CDF SE
-----6 - 2-------
KÖZGÁZ DSE
--------4 - 4----
LURKÓ SE
-1 - 4----1 - 5------
MARGITSZIGET
--1 - 3---------9 - 2
MERKAPT SE
1 - 7------6 - 1-----
MFC FAVORIT SE
----6 - 25 - 2-------
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
-1 - 2----------5 - 2
VÁROSGAZDA
---1 - 6---------

Meccsek

NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ

2018. 09. 01. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 01. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
VÁROSGAZDA
2018. 09. 09. 16:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
ASR Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 23. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 09. 23. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 09. 29. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 29. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
INTER CDF SE
2018. 10. 07. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 10. 07. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 10. 13. 18:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 13. 18:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
MFC FAVORIT SE
2018. 10. 20. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 20. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
`33` FC
2018. 10. 27. 15:00
Budatétény Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 12. 02. 14:00
Nagytétényi SE
2018. 12. 02. 14:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
MARGITSZIGET
2018. 11. 11. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2018. 11. 11. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 11. 17. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 11. 17. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BP. ERDÉRT SE
2018. 11. 25. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 11. 25. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 09. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 09. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 16. 16:00
Nagytétényi SE
2019. 03. 16. 16:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BÜSKE
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 30. 16:00
Nagytétényi SE
2019. 03. 30. 16:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ESMTK II.
2019. 04. 06. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 04. 13.
Nagytétényi SE
2019. 04. 13.
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
LURKÓ SE
2019. 04. 20.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 20.
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 04. 25. 19:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 25. 19:00
Nagytétényi SE
`33` FC
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 05. 04. 17:00
Nagytétényi SE
2019. 05. 04. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BUDATÉTÉNY SE
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 05. 18. 17:00
Nagytétényi SE
2019. 05. 18. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
MERKAPT SE
2019. 05. 25. 19:00
Goldball Park
2019. 05. 25. 19:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 06. 01. 17:00
Nagytétényi SE
2019. 06. 01. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
KÖZGÁZ DSE

ASR GÁZGYÁR II.

2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MERKAPT SE
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BÜSKE
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
ASR GÁZGYÁR II.
LURKÓ SE
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MARGITSZIGET
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
VÁROSGAZDA
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
`33` FC
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ESMTK II.
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->