Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 4. forduló

2018.09.22 - 14:00

Budapest, ASR Gázgyár Sporttelep

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
SZUHODOVSZKI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH BÉLA, SELMECZI BÁNK
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
90'
45'

Gólok

BRAND KRISZTIÁN

32'

1 - 0

 

NÉMETHY KRISTÓF

68'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 4 4 0 0 18 4 14 12 8.5
2 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 4 4 0 0 14 2 12 12 8
3 `33` FC `33` FC 4 3 0 1 21 6 15 9 7.3
4 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 4 2 1 1 15 7 8 7 8.3
5 INTER CDF SE INTER CDF SE 4 2 1 1 12 9 3 7 8.5
6 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 4 2 1 1 12 11 1 7 6.3
7 BÜSKE BÜSKE 4 2 1 1 8 10 -2 7 7
8 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 4 2 0 2 11 7 4 6 8.5
9 MERKAPT SE MERKAPT SE 4 2 0 2 9 14 -5 6 7.3
10 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 4 1 1 2 16 12 4 4 8.3
11 ESMTK II. ESMTK II. 4 1 0 3 9 21 -12 3 7.3
12 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 4 0 1 3 8 18 -10 1 7
13 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 4 0 0 4 5 21 -16 0 7.8
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 4 0 0 4 4 20 -16 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 0 4 6 4 4 0 0 8 0 8 12
2 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 5 1 4 3 3 2 1 0 4 2 2 7 4 3 1 0 9 3 6 10
3 LURKÓ SE `33` FC 2 1 0 1 3 1 2 3 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 0 1 10 2 8 9
4 LURKÓ SE MARGITSZIGET 2 1 0 1 7 2 5 3 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 10 3 7 9
5 LURKÓ SE INTER CDF SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 3 0 1 5 4 1 9
6 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 4 3 1 4 4 2 1 1 5 4 1 7
7 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 2 0 2 7 5 2 6
8 LURKÓ SE MERKAPT SE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 2 0 2 6 9 -3 6
9 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 2 1 1 0 4 2 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 5 4 1 5
10 LURKÓ SE ESMTK II. 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 1 0 3 6 8 -2 3
11 LURKÓ SE BÜSKE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
12 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 1 3 3 8 -5 1
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 1 3 1 9 -8 1
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 0 0 3 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 0 0 4 0 11 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 1 1 0 0 6 1 5 3 3 3 0 0 12 3 9 9 4 4 0 0 18 4 14 12
2 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 2 2 0 0 8 0 8 6 2 2 0 0 6 2 4 6 4 4 0 0 14 2 12 12
3 LURKÓ SE `33` FC 2 1 0 1 6 5 1 3 2 2 0 0 15 1 14 6 4 3 0 1 21 6 15 9
4 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 2 1 0 1 6 4 2 3 2 1 1 0 9 3 6 4 4 2 1 1 15 7 8 7
5 LURKÓ SE INTER CDF SE 2 1 1 0 7 3 4 4 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 2 1 1 12 9 3 7
6 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 2 2 0 0 11 4 7 6 2 0 1 1 1 7 -6 1 4 2 1 1 12 11 1 7
7 LURKÓ SE BÜSKE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 4 7 -3 3 4 2 1 1 8 10 -2 7
8 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 6 3 3 3 4 2 0 2 11 7 4 6
9 LURKÓ SE MERKAPT SE 2 1 0 1 7 8 -1 3 2 1 0 1 2 6 -4 3 4 2 0 2 9 14 -5 6
10 LURKÓ SE MARGITSZIGET 2 1 0 1 10 5 5 3 2 0 1 1 6 7 -1 1 4 1 1 2 16 12 4 4
11 LURKÓ SE ESMTK II. 2 1 0 1 5 10 -5 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 4 1 0 3 9 21 -12 3
12 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 2 0 1 1 5 8 -3 1 2 0 0 2 3 10 -7 0 4 0 1 3 8 18 -10 1
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 4 14 -10 0 4 0 0 4 5 21 -16 0
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 0 0 3 2 17 -15 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 0 0 4 4 20 -16 0
 
`33` FC
-1 - 5---5 - 0-------
ASR GÁZGYÁR II.
--2 - 0-------6 - 0--
BP. ERDÉRT SE
---------6 - 1---
BUDATÉTÉNY SE
---1 - 2--4 - 2------
BÜSKE
--------3 - 2--1 - 1-
ESMTK II.
-------3 - 2---2 - 8-
INTER CDF SE
-----6 - 2----1 - 1--
KÖZGÁZ DSE
--1 - 4-----4 - 4----
LURKÓ SE
0 - 81 - 4----1 - 5------
MARGITSZIGET
--1 - 3---------9 - 2
MERKAPT SE
1 - 7------6 - 1-----
MFC FAVORIT SE
----6 - 25 - 2-------
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
-1 - 2----------5 - 2
VÁROSGAZDA
---1 - 6------0 - 1--

Meccsek

ASR GÁZGYÁR II.

2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MERKAPT SE
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BÜSKE
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
ASR GÁZGYÁR II.
LURKÓ SE
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MARGITSZIGET
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
VÁROSGAZDA
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
`33` FC
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ESMTK II.
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE

BUDATÉTÉNY SE

2018. 11. 21. 19:00
Budatétény Sporttelep
2018. 11. 21. 19:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
KÖZGÁZ DSE
2018. 09. 08. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 08. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 15. 17:30
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 15. 17:30
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
BÜSKE
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 29. 17:30
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 29. 17:30
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ESMTK II.
2018. 10. 07. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 10. 07. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
BUDATÉTÉNY SE
2018. 10. 14. 16:30
Budatétény Sporttelep
2018. 10. 14. 16:30
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
LURKÓ SE
2018. 10. 18. 19:00
Budatétény Sporttelep
2018. 10. 18. 19:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
MFC FAVORIT SE
2018. 10. 27. 15:00
Budatétény Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 11. 03. 15:00
Budatétény Sporttelep
2018. 11. 03. 15:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
`33` FC
2018. 11. 11. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
BUDATÉTÉNY SE
2018. 11. 18. 19:00
Budatétény Sporttelep
2018. 11. 18. 19:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
MERKAPT SE
2018. 11. 24. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 24. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 03. 10. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 03. 10. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE
2019. 05. 29. 18:15
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 05. 29. 18:15
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 03. 14. 19:00
Budatétény Sporttelep
2019. 03. 14. 19:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
VÁROSGAZDA
2019. 03. 24. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 03. 24. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BÜSKE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 07. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 04. 07. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
BUDATÉTÉNY SE
2019. 04. 13. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
INTER CDF SE
2019. 04. 17. 19:00
Budatétény Sporttelep
2019. 04. 17. 19:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 04. 27. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 05. 04. 17:00
Nagytétényi SE
2019. 05. 04. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BUDATÉTÉNY SE
2019. 05. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
BUDATÉTÉNY SE
2019. 05. 18. 17:00
Budatétény Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
MARGITSZIGET
2019. 05. 25. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
MERKAPT SE
BUDATÉTÉNY SE
2019. 06. 01. 17:00
Budatétény Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
BP. ERDÉRT SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->