Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 5. forduló

2018.09.30 - 17:00

Budapest, Vasas Sporttelep

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
ZELMAN PÁL RÁMIL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ŐSZ MÁTÉ, SEBESTYÉN ÁDÁM
MARGITSZIGET
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

BRAND KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 5 5 0 0 15 2 13 15 7.8
2 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 5 4 1 0 21 7 14 13 9
3 `33` FC `33` FC 5 4 0 1 23 6 17 12 8.6
4 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 5 3 1 1 19 8 11 10 8.4
5 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 5 3 1 1 16 11 5 10 8.6
6 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 5 3 0 2 14 9 5 9 9.2
7 MERKAPT SE MERKAPT SE 5 3 0 2 11 15 -4 9 7.8
8 INTER CDF SE INTER CDF SE 5 2 1 2 13 13 0 7 7.4
9 BÜSKE BÜSKE 5 2 1 2 9 12 -3 7 6.4
10 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 5 1 1 3 16 13 3 4 7.4
11 ESMTK II. ESMTK II. 5 1 0 4 11 24 -13 3 7.4
12 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 5 0 1 4 8 20 -12 1 5.6
13 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 5 0 1 4 8 24 -16 1 5.8
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 5 0 0 5 4 24 -20 0 5.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 5 0 5 9 5 5 0 0 9 0 9 15
2 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 2 2 0 0 7 2 5 6 3 2 1 0 4 2 2 7 5 4 1 0 11 4 7 13
3 LURKÓ SE `33` FC 3 1 1 1 3 1 2 4 2 2 0 0 7 1 6 6 5 3 1 1 10 2 8 10
4 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 3 2 0 1 3 2 1 6 2 1 1 0 4 3 1 4 5 3 1 1 7 5 2 10
5 LURKÓ SE MARGITSZIGET 3 1 0 2 7 3 4 3 2 2 0 0 3 1 2 6 5 3 0 2 10 4 6 9
6 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 3 3 0 0 9 1 8 9 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 3 0 2 9 5 4 9
7 LURKÓ SE INTER CDF SE 2 2 0 0 3 1 2 6 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 3 0 2 6 6 0 9
8 LURKÓ SE MERKAPT SE 3 2 0 1 6 5 1 6 2 1 0 1 2 5 -3 3 5 3 0 2 8 10 -2 9
9 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 3 2 1 0 6 3 3 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 2 1 7 5 2 8
10 LURKÓ SE ESMTK II. 2 1 0 1 4 3 1 3 3 0 0 3 3 7 -4 0 5 1 0 4 7 10 -3 3
11 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 6 -4 1 5 0 2 3 3 8 -5 2
12 LURKÓ SE BÜSKE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 2 7 -5 1 5 0 2 3 4 10 -6 2
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 0 3 1 9 -8 0 5 0 1 4 2 11 -9 1
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 0 0 3 0 9 -9 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 0 0 5 0 13 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LURKÓ SE ASR GÁZGYÁR II. 2 2 0 0 8 0 8 6 3 3 0 0 7 2 5 9 5 5 0 0 15 2 13 15
2 LURKÓ SE BP. ERDÉRT SE 2 1 1 0 9 4 5 4 3 3 0 0 12 3 9 9 5 4 1 0 21 7 14 13
3 LURKÓ SE `33` FC 3 2 0 1 8 5 3 6 2 2 0 0 15 1 14 6 5 4 0 1 23 6 17 12
4 LURKÓ SE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 3 2 0 1 10 5 5 6 2 1 1 0 9 3 6 4 5 3 1 1 19 8 11 10
5 LURKÓ SE MFC FAVORIT SE 3 3 0 0 15 4 11 9 2 0 1 1 1 7 -6 1 5 3 1 1 16 11 5 10
6 LURKÓ SE BUDATÉTÉNY SE 3 2 0 1 8 6 2 6 2 1 0 1 6 3 3 3 5 3 0 2 14 9 5 9
7 LURKÓ SE MERKAPT SE 3 2 0 1 9 9 0 6 2 1 0 1 2 6 -4 3 5 3 0 2 11 15 -4 9
8 LURKÓ SE INTER CDF SE 2 1 1 0 7 3 4 4 3 1 0 2 6 10 -4 3 5 2 1 2 13 13 0 7
9 LURKÓ SE BÜSKE 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 0 2 5 9 -4 3 5 2 1 2 9 12 -3 7
10 LURKÓ SE MARGITSZIGET 3 1 0 2 10 6 4 3 2 0 1 1 6 7 -1 1 5 1 1 3 16 13 3 4
11 LURKÓ SE ESMTK II. 2 1 0 1 5 10 -5 3 3 0 0 3 6 14 -8 0 5 1 0 4 11 24 -13 3
12 LURKÓ SE KÖZGÁZ DSE 2 0 1 1 5 8 -3 1 3 0 0 3 3 12 -9 0 5 0 1 4 8 20 -12 1
13 LURKÓ SE VÁROSGAZDA 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 1 2 7 17 -10 1 5 0 1 4 8 24 -16 1
14 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 0 0 3 2 17 -15 0 2 0 0 2 2 7 -5 0 5 0 0 5 4 24 -20 0
 
`33` FC
-1 - 5---5 - 02 - 0------
ASR GÁZGYÁR II.
--2 - 0-------6 - 0--
BP. ERDÉRT SE
---------6 - 1--3 - 3
BUDATÉTÉNY SE
---1 - 23 - 2-4 - 2------
BÜSKE
--------3 - 2--1 - 1-
ESMTK II.
-------3 - 2---2 - 8-
INTER CDF SE
-----6 - 2----1 - 1--
KÖZGÁZ DSE
--1 - 4-----4 - 4----
LURKÓ SE
0 - 81 - 4----1 - 5------
MARGITSZIGET
-0 - 11 - 3---------9 - 2
MERKAPT SE
1 - 7---2 - 1--6 - 1-----
MFC FAVORIT SE
----6 - 25 - 2--4 - 0----
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
-1 - 2----4 - 1-----5 - 2
VÁROSGAZDA
---1 - 6------0 - 1--

Meccsek

MARGITSZIGET

2018. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
BP. ERDÉRT SE
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 09. 09. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
MARGITSZIGET
2018. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
VÁROSGAZDA
2018. 09. 23. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
MARGITSZIGET
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 07. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 10. 07. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
MARGITSZIGET
2018. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
INTER CDF SE
2018. 10. 21. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 10. 21. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
MARGITSZIGET
2018. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
MFC FAVORIT SE
2018. 12. 02. 14:00
Nagytétényi SE
2018. 12. 02. 14:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
MARGITSZIGET
2018. 11. 11. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
BUDATÉTÉNY SE
2018. 11. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
`33` FC
2018. 11. 24. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2018. 11. 24. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
MARGITSZIGET
2019. 03. 09. 17:00
Goldball Park
2019. 03. 09. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
MARGITSZIGET
2019. 03. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 17. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
KÖZGÁZ DSE
2019. 03. 23. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 23. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
MARGITSZIGET
2019. 03. 31. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 31. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
BÜSKE
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MARGITSZIGET
2019. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ESMTK II.
2019. 04. 20. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
MARGITSZIGET
2019. 04. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
LURKÓ SE
2019. 05. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
MARGITSZIGET
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 05. 18. 17:00
Budatétény Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
MARGITSZIGET
2019. 05. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
MARGITSZIGET
2019. 06. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
MERKAPT SE

ASR GÁZGYÁR II.

2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MERKAPT SE
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BÜSKE
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
ASR GÁZGYÁR II.
LURKÓ SE
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MARGITSZIGET
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
VÁROSGAZDA
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
`33` FC
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ESMTK II.
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->