Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 12. forduló

2018.11.18 - 10:00

Budapest, ESMTK Utánpótlás Létesítmény (ESMTK Utánpótlás Sporttelep)

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
RÓKA MÁRTON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZEKERES MÁTYÁS, ELEK PATRIK JÁNOS
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

DORNAI NORBERT

 

0 - 2

31'

KOVÁCS TIBOR

 

0 - 3

45'

TÓTH BARNABÁS

 

0 - 4

52'

FODOR RICHÁRD

 

0 - 5

58'

TÓTH BARNABÁS

 

0 - 6

65'

FODOR RICHÁRD

 

0 - 7

80'

KOVÁCS TIBOR

 

0 - 8

83'

DORNAI NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 12 10 1 1 42 9 33 31 8.2
2 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 12 9 3 0 45 19 26 29 7.8 Büntetőpont: -1
3 `33` FC `33` FC 12 8 2 2 43 19 24 26 7.7
4 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 12 7 2 3 38 20 18 23 7.8
5 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 12 6 3 3 35 17 18 21 7.2
6 INTER CDF SE INTER CDF SE 12 6 4 2 35 20 15 21 8.2 Büntetőpont: -1
7 MERKAPT SE MERKAPT SE 12 6 0 6 35 31 4 18 7.8
8 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 12 5 1 6 27 27 0 16 7.1
9 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 12 4 4 4 30 33 -3 16 7.8
10 ESMTK II. ESMTK II. 12 4 0 8 28 58 -30 11 7.7 Büntetőpont: -1
11 BÜSKE BÜSKE 12 3 1 8 21 37 -16 10 6.8
12 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 12 3 1 8 25 51 -26 10 7.1
13 LURKÓ SE LURKÓ SE 12 1 1 10 15 51 -36 4 6.8
14 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 12 0 1 11 16 43 -27 1 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZGÁZ DSE ASR GÁZGYÁR II. 5 5 0 0 11 0 11 15 7 4 3 0 10 2 8 15 12 9 3 0 21 2 19 30
2 KÖZGÁZ DSE MARGITSZIGET 7 4 1 2 14 3 11 13 5 4 0 1 7 2 5 12 12 8 1 3 21 5 16 25
3 KÖZGÁZ DSE BP. ERDÉRT SE 5 3 2 0 9 3 6 10 7 4 3 0 10 6 4 15 12 7 5 0 19 9 10 25
4 KÖZGÁZ DSE INTER CDF SE 6 5 0 1 12 4 8 15 6 2 1 3 4 6 -2 6 12 7 1 4 16 10 6 21
5 KÖZGÁZ DSE `33` FC 6 3 2 1 7 2 5 11 6 3 1 2 10 6 4 10 12 6 3 3 17 8 9 21
6 KÖZGÁZ DSE BUDATÉTÉNY SE 8 5 2 1 14 9 5 17 4 1 1 2 3 6 -3 4 12 6 3 3 17 15 2 21
7 KÖZGÁZ DSE MERKAPT SE 6 4 1 1 13 6 7 13 6 2 0 4 6 12 -6 6 12 6 1 5 19 18 1 19
8 KÖZGÁZ DSE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 7 3 1 3 6 5 1 10 5 2 3 0 11 5 6 9 12 5 4 3 17 10 7 19
9 KÖZGÁZ DSE MFC FAVORIT SE 6 5 0 1 12 3 9 15 6 0 1 5 1 10 -9 1 12 5 1 6 13 13 0 16
10 KÖZGÁZ DSE ESMTK II. 6 2 0 4 8 12 -4 6 6 1 1 4 6 13 -7 3 12 3 1 8 14 25 -11 9
11 KÖZGÁZ DSE VÁROSGAZDA 5 0 3 2 2 4 -2 3 7 2 0 5 5 15 -10 6 12 2 3 7 7 19 -12 9
12 KÖZGÁZ DSE LURKÓ SE 7 1 1 5 3 17 -14 4 5 1 0 4 2 7 -5 3 12 2 1 9 5 24 -19 7
13 KÖZGÁZ DSE BÜSKE 5 0 3 2 6 8 -2 3 7 0 2 5 3 16 -13 2 12 0 5 7 9 24 -15 5
14 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 5 0 2 3 1 5 -4 2 7 0 2 5 3 12 -9 2 12 0 4 8 4 17 -13 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZGÁZ DSE ASR GÁZGYÁR II. 5 5 0 0 20 3 17 15 7 5 1 1 22 6 16 16 12 10 1 1 42 9 33 31
2 KÖZGÁZ DSE BP. ERDÉRT SE 5 2 3 0 15 9 6 8 7 7 0 0 30 10 20 21 12 9 3 0 45 19 26 29
3 KÖZGÁZ DSE `33` FC 6 5 0 1 18 8 10 15 6 3 2 1 25 11 14 11 12 8 2 2 43 19 24 26
4 KÖZGÁZ DSE MARGITSZIGET 7 4 1 2 22 10 12 13 5 3 1 1 16 10 6 10 12 7 2 3 38 20 18 23
5 KÖZGÁZ DSE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 7 3 1 3 14 9 5 10 5 3 2 0 21 8 13 11 12 6 3 3 35 17 18 21
6 KÖZGÁZ DSE INTER CDF SE 6 4 2 0 25 9 16 14 6 2 2 2 10 11 -1 7 12 6 4 2 35 20 15 21
7 KÖZGÁZ DSE MERKAPT SE 6 4 0 2 22 13 9 12 6 2 0 4 13 18 -5 6 12 6 0 6 35 31 4 18
8 KÖZGÁZ DSE MFC FAVORIT SE 6 5 0 1 21 9 12 15 6 0 1 5 6 18 -12 1 12 5 1 6 27 27 0 16
9 KÖZGÁZ DSE BUDATÉTÉNY SE 8 3 3 2 21 22 -1 12 4 1 1 2 9 11 -2 4 12 4 4 4 30 33 -3 16
10 KÖZGÁZ DSE ESMTK II. 6 2 0 4 14 31 -17 6 6 2 0 4 14 27 -13 5 12 4 0 8 28 58 -30 11
11 KÖZGÁZ DSE BÜSKE 5 1 1 3 12 16 -4 4 7 2 0 5 9 21 -12 6 12 3 1 8 21 37 -16 10
12 KÖZGÁZ DSE VÁROSGAZDA 5 1 0 4 4 16 -12 3 7 2 1 4 21 35 -14 7 12 3 1 8 25 51 -26 10
13 KÖZGÁZ DSE LURKÓ SE 7 0 0 7 8 39 -31 0 5 1 1 3 7 12 -5 4 12 1 1 10 15 51 -36 4
14 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 5 0 1 4 9 16 -7 1 7 0 0 7 7 27 -20 0 12 0 1 11 16 43 -27 1
 
`33` FC
2 - 11 - 5-1 - 0-5 - 02 - 0-----7 - 2
ASR GÁZGYÁR II.
--2 - 04 - 1--6 - 1--2 - 16 - 0--
BP. ERDÉRT SE
-2 - 2---0 - 0---6 - 14 - 3-3 - 3
BUDATÉTÉNY SE
5 - 5--1 - 23 - 2-4 - 22 - 2-3 - 72 - 11 - 1-
BÜSKE
--3 - 4-2 - 4---3 - 2--1 - 13 - 5
ESMTK II.
-0 - 82 - 5----3 - 20 - 5--2 - 87 - 3
INTER CDF SE
---3 - 36 - 16 - 25 - 1--4 - 11 - 1--
KÖZGÁZ DSE
--1 - 4-1 - 22 - 4-1 - 24 - 4----
LURKÓ SE
0 - 81 - 41 - 7---1 - 5-2 - 3--2 - 81 - 4
MARGITSZIGET
3 - 20 - 11 - 35 - 0--1 - 1---3 - 1-9 - 2
MERKAPT SE
1 - 7---2 - 19 - 0-6 - 12 - 1--2 - 3-
MFC FAVORIT SE
2 - 3---6 - 25 - 2-1 - 04 - 0-3 - 2--
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
0 - 01 - 21 - 2---4 - 1--1 - 2-2 - 05 - 2
VÁROSGAZDA
-0 - 4-1 - 6--0 - 33 - 2--0 - 1--

Meccsek

ESMTK II.

2018. 09. 01. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ESMTK II.
2018. 09. 09. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 09. 09. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
LURKÓ SE
2018. 09. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ESMTK II.
2018. 09. 23. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 09. 23. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2018. 09. 29. 17:30
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 29. 17:30
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ESMTK II.
2018. 10. 07. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 10. 07. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
MARGITSZIGET
2018. 10. 14. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2018. 10. 14. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
ESMTK II.
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
BP. ERDÉRT SE
2018. 10. 28. 12:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 10. 28. 12:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ESMTK II.
2018. 11. 21. 18:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 11. 21. 18:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
VÁROSGAZDA
2018. 11. 11. 20:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2018. 11. 11. 20:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ESMTK II.
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 25. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ESMTK II.
2019. 03. 10. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 03. 10. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
INTER CDF SE
2019. 03. 17. 12:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 03. 17. 12:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
ESMTK II.
2019. 03. 24. 15:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 03. 24. 15:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
MFC FAVORIT SE
2019. 03. 30. 16:00
Nagytétényi SE
2019. 03. 30. 16:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ESMTK II.
2019. 04. 07. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 04. 07. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
BUDATÉTÉNY SE
2019. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ESMTK II.
2019. 04. 20. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 04. 20. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
MERKAPT SE
2019. 04. 27. 17:00
Goldball Park
2019. 04. 27. 17:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE
ESMTK II.
2019. 05. 05. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 05. 05. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
KÖZGÁZ DSE
2019. 05. 11. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 05. 11. 17:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
ESMTK II.
2019. 05. 19. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 05. 19. 14:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
BÜSKE
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ESMTK II.
2019. 06. 01. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 06. 01. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
`33` FC

ASR GÁZGYÁR II.

2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MERKAPT SE
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BÜSKE
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
ASR GÁZGYÁR II.
LURKÓ SE
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MARGITSZIGET
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
VÁROSGAZDA
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
`33` FC
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ESMTK II.
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->