Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 13. forduló

2018.11.24 - 17:00

Budapest, BKV Előre Sporttelep (BKV Előre Stadion)

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
KURTEJ JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÓRÉ BALÁZS, GENDUR ÁKOS KÁROLY
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

Gólok

TANYI BLECK LOBE

10'

1 - 0

 

 

1 - 1

24'

BRAND KRISZTIÁN

 

1 - 2

44'

KOVÁCS TIBOR
IGWILO SOMTO KINGSLEY

53'

2 - 2

 

 

2 - 3

82'

BRAND KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 13 11 1 1 45 11 34 34 8
2 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 13 10 3 0 49 21 28 32 7.9 Büntetőpont: -1
3 `33` FC `33` FC 13 9 2 2 47 20 27 29 7.8
4 MARGITSZIGET MARGITSZIGET 13 8 2 3 44 22 22 26 7.8
5 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 13 7 3 3 36 17 19 24 7.7
6 INTER CDF SE INTER CDF SE 13 6 4 3 37 23 14 21 7.6 Büntetőpont: -1
7 MERKAPT SE MERKAPT SE 13 6 0 7 37 37 0 18 7.5
8 MFC FAVORIT SE MFC FAVORIT SE 13 5 1 7 29 30 -1 16 7.5
9 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 13 4 4 5 32 37 -5 16 7.4
10 BÜSKE BÜSKE 13 4 1 8 24 39 -15 13 7.3
11 VÁROSGAZDA VÁROSGAZDA 13 4 1 8 28 53 -25 13 7.2
12 ESMTK II. ESMTK II. 13 4 0 9 29 62 -33 11 7.2 Büntetőpont: -1
13 LURKÓ SE LURKÓ SE 13 1 1 11 17 54 -37 4 7.1
14 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 13 0 1 12 16 44 -28 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZGÁZ DSE ASR GÁZGYÁR II. 5 5 0 0 11 0 11 15 8 5 3 0 12 3 9 18 13 10 3 0 23 3 20 33
2 KÖZGÁZ DSE MARGITSZIGET 7 4 1 2 14 3 11 13 6 5 0 1 10 3 7 15 13 9 1 3 24 6 18 28
3 KÖZGÁZ DSE BP. ERDÉRT SE 6 4 2 0 10 3 7 13 7 4 3 0 10 6 4 15 13 8 5 0 20 9 11 28
4 KÖZGÁZ DSE `33` FC 7 4 2 1 9 2 7 14 6 3 1 2 10 6 4 10 13 7 3 3 19 8 11 24
5 KÖZGÁZ DSE INTER CDF SE 7 5 0 2 13 6 7 15 6 2 1 3 4 6 -2 6 13 7 1 5 17 12 5 21
6 KÖZGÁZ DSE BUDATÉTÉNY SE 8 5 2 1 14 9 5 17 5 1 1 3 3 7 -4 4 13 6 3 4 17 16 1 21
7 KÖZGÁZ DSE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 7 3 1 3 6 5 1 10 6 2 4 0 11 5 6 10 13 5 5 3 17 10 7 20
8 KÖZGÁZ DSE MFC FAVORIT SE 6 5 0 1 12 3 9 15 7 1 1 5 2 10 -8 4 13 6 1 6 14 13 1 19
9 KÖZGÁZ DSE MERKAPT SE 7 4 1 2 14 9 5 13 6 2 0 4 6 12 -6 6 13 6 1 6 20 21 -1 19
10 KÖZGÁZ DSE ESMTK II. 6 2 0 4 8 12 -4 6 7 1 1 5 6 15 -9 3 13 3 1 9 14 27 -13 9
11 KÖZGÁZ DSE VÁROSGAZDA 6 0 3 3 2 5 -3 3 7 2 0 5 5 15 -10 6 13 2 3 8 7 20 -13 9
12 KÖZGÁZ DSE BÜSKE 6 1 3 2 8 9 -1 6 7 0 2 5 3 16 -13 2 13 1 5 7 11 25 -14 8
13 KÖZGÁZ DSE LURKÓ SE 7 1 1 5 3 17 -14 4 6 1 0 5 3 9 -6 3 13 2 1 10 6 26 -20 7
14 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 6 0 3 3 1 5 -4 3 7 0 2 5 3 12 -9 2 13 0 5 8 4 17 -13 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZGÁZ DSE ASR GÁZGYÁR II. 5 5 0 0 20 3 17 15 8 6 1 1 25 8 17 19 13 11 1 1 45 11 34 34
2 KÖZGÁZ DSE BP. ERDÉRT SE 6 3 3 0 19 11 8 11 7 7 0 0 30 10 20 21 13 10 3 0 49 21 28 32
3 KÖZGÁZ DSE `33` FC 7 6 0 1 22 9 13 18 6 3 2 1 25 11 14 11 13 9 2 2 47 20 27 29
4 KÖZGÁZ DSE MARGITSZIGET 7 4 1 2 22 10 12 13 6 4 1 1 22 12 10 13 13 8 2 3 44 22 22 26
5 KÖZGÁZ DSE NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 7 3 1 3 14 9 5 10 6 4 2 0 22 8 14 14 13 7 3 3 36 17 19 24
6 KÖZGÁZ DSE INTER CDF SE 7 4 2 1 27 12 15 14 6 2 2 2 10 11 -1 7 13 6 4 3 37 23 14 21
7 KÖZGÁZ DSE MERKAPT SE 7 4 0 3 24 19 5 12 6 2 0 4 13 18 -5 6 13 6 0 7 37 37 0 18
8 KÖZGÁZ DSE MFC FAVORIT SE 6 5 0 1 21 9 12 15 7 0 1 6 8 21 -13 1 13 5 1 7 29 30 -1 16
9 KÖZGÁZ DSE BUDATÉTÉNY SE 8 3 3 2 21 22 -1 12 5 1 1 3 11 15 -4 4 13 4 4 5 32 37 -5 16
10 KÖZGÁZ DSE BÜSKE 6 2 1 3 15 18 -3 7 7 2 0 5 9 21 -12 6 13 4 1 8 24 39 -15 13
11 KÖZGÁZ DSE VÁROSGAZDA 6 2 0 4 7 18 -11 6 7 2 1 4 21 35 -14 7 13 4 1 8 28 53 -25 13
12 KÖZGÁZ DSE ESMTK II. 6 2 0 4 14 31 -17 6 7 2 0 5 15 31 -16 5 13 4 0 9 29 62 -33 11
13 KÖZGÁZ DSE LURKÓ SE 7 0 0 7 8 39 -31 0 6 1 1 4 9 15 -6 4 13 1 1 11 17 54 -37 4
14 KÖZGÁZ DSE KÖZGÁZ DSE 6 0 1 5 9 17 -8 1 7 0 0 7 7 27 -20 0 13 0 1 12 16 44 -28 1
 
`33` FC
2 - 11 - 5-1 - 04 - 15 - 02 - 0-----7 - 2
ASR GÁZGYÁR II.
--2 - 04 - 1--6 - 1--2 - 16 - 0--
BP. ERDÉRT SE
-2 - 24 - 2--0 - 0---6 - 14 - 3-3 - 3
BUDATÉTÉNY SE
5 - 5--1 - 23 - 2-4 - 22 - 2-3 - 72 - 11 - 1-
BÜSKE
--3 - 4-2 - 4--3 - 23 - 2--1 - 13 - 5
ESMTK II.
-0 - 82 - 5----3 - 20 - 5--2 - 87 - 3
INTER CDF SE
-2 - 3-3 - 36 - 16 - 25 - 1--4 - 11 - 1--
KÖZGÁZ DSE
--1 - 4-1 - 22 - 4-1 - 24 - 4--0 - 1-
LURKÓ SE
0 - 81 - 41 - 7---1 - 5-2 - 3--2 - 81 - 4
MARGITSZIGET
3 - 20 - 11 - 35 - 0--1 - 1---3 - 1-9 - 2
MERKAPT SE
1 - 7---2 - 19 - 0-6 - 12 - 12 - 6-2 - 3-
MFC FAVORIT SE
2 - 3---6 - 25 - 2-1 - 04 - 0-3 - 2--
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
0 - 01 - 21 - 2---4 - 1--1 - 2-2 - 05 - 2
VÁROSGAZDA
-0 - 4-1 - 6--0 - 33 - 2--0 - 13 - 2-

Meccsek

INTER CDF SE

2018. 09. 01. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 09. 01. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ESMTK II.
2018. 09. 09. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
INTER CDF SE
2018. 09. 16. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
INTER CDF SE
2018. 09. 23. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 29. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 29. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
INTER CDF SE
2018. 10. 07. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 10. 07. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
BUDATÉTÉNY SE
2018. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
INTER CDF SE
2018. 10. 21. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 10. 21. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
MERKAPT SE
2018. 10. 27. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 27. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
INTER CDF SE
2018. 11. 04. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 04. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
KÖZGÁZ DSE
2018. 11. 10. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2018. 11. 10. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA
INTER CDF SE
2018. 11. 18. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 18. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
BÜSKE
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 10. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2019. 03. 10. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
INTER CDF SE
2019. 03. 16. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 03. 16. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
`33` FC
2019. 03. 24. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 03. 24. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
LURKÓ SE
2019. 03. 30. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
INTER CDF SE
2019. 04. 06. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 04. 13. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
INTER CDF SE
2019. 04. 20. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
MARGITSZIGET
2019. 04. 27. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
MERKAPT SE
INTER CDF SE
2019. 05. 04. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
INTER CDF SE
BP. ERDÉRT SE
2019. 05. 12. 16:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 05. 12. 16:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
INTER CDF SE
2019. 05. 18. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 05. 18. 18:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
VÁROSGAZDA
2019. 05. 26. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 26. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
INTER CDF SE
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE

ASR GÁZGYÁR II.

2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Budatétény Sporttelep
LURKÓ SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MFC FAVORIT SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
MARGITSZIGET
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 06. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MERKAPT SE
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
KÖZGÁZ DSE
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
VÁROSGAZDA
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BÜSKE
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
`33` FC
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2018. 11. 18. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK II.
ASR GÁZGYÁR II.
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2018. 11. 24. 17:00
BKV Előre Sporttelep
INTER CDF SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
2019. 03. 10. 20:00
Goldball Park
ASR GÁZGYÁR II.
LURKÓ SE
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MFC FAVORIT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
2019. 03. 30. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
MARGITSZIGET
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
2019. 04. 13. 10:00
Merkapt Maraton Sportközpont
MERKAPT SE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BP. ERDÉRT SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 27. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ DSE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 16. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
VÁROSGAZDA
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
BÜSKE
ASR GÁZGYÁR II.
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
`33` FC
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ESMTK II.
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
INTER CDF SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->