Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 10. forduló

2018.11.04 - 10:30

Budapest, Fővárosi Vízművek SK (Főv. Vízművek SK)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
ZÁM LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁLMÁN ZOLTÁN, BARDI KLAUDIA BARBARA
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BEAC
90'
45'

Gólok

MOLNÁR GERGELY

4'

1 - 0

 

MOLNÁR GERGELY

15'

2 - 0

 

MOLNÁR GERGELY

73'

3 - 0

 

MOLNÁR GERGELY

81'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 10 9 1 0 35 9 26 28 7
2 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 10 8 1 1 51 11 40 25 8.2
3 DUNA SK DUNA SK 10 7 1 2 50 26 24 22 8
4 ISSIMO SE ISSIMO SE 10 6 2 2 50 9 41 20 7.6
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 10 5 4 1 40 18 22 19 8.1
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  10 4 3 3 29 19 10 15 7.3
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 10 4 3 3 18 26 -8 15 7.8
8 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 10 4 2 4 15 20 -5 14 7
9 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 10 3 3 4 22 28 -6 12 8
10 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 10 2 4 4 25 29 -4 10 7.5
11 BEAC BEAC 10 2 1 7 22 34 -12 7 7.6
12 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 10 2 0 8 18 47 -29 6 6.9
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 10 1 1 8 20 41 -21 4 7.3
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 10 0 0 10 5 83 -78 0 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 7 6 1 0 16 4 12 19 3 2 1 0 6 1 5 7 10 8 2 0 22 5 17 26
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 4 3 0 1 12 2 10 9 6 5 1 0 15 1 14 16 10 8 1 1 27 3 24 25
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 5 4 1 0 14 1 13 13 5 3 0 2 10 4 6 9 10 7 1 2 24 5 19 22
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 4 4 0 0 13 0 13 12 6 3 0 3 12 14 -2 9 10 7 0 3 25 14 11 21
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 6 3 2 1 11 4 7 11 4 2 1 1 7 4 3 7 10 5 3 2 18 8 10 18
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 5 3 1 1 11 2 9 10 5 1 2 2 1 2 -1 5 10 4 3 3 12 4 8 15
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 5 1 2 2 4 6 -2 5 5 2 2 1 10 8 2 8 10 3 4 3 14 14 0 13
8 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 6 2 2 2 8 9 -1 8 4 0 3 1 0 3 -3 3 10 2 5 3 8 12 -4 11
9 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 6 1 2 3 2 8 -6 5 4 1 2 1 2 2 0 5 10 2 4 4 4 10 -6 10
10 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 4 0 3 1 3 5 -2 3 6 2 1 3 5 10 -5 7 10 2 4 4 8 15 -7 10
11 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 5 0 3 2 2 7 -5 3 5 1 2 2 2 8 -6 5 10 1 5 4 4 15 -11 8
12 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 4 1 0 3 3 8 -5 3 6 1 1 4 5 9 -4 4 10 2 1 7 8 17 -9 7
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 5 2 0 3 6 10 -4 6 5 0 1 4 3 12 -9 1 10 2 1 7 9 22 -13 7
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 4 0 0 4 1 12 -11 0 6 0 0 6 0 28 -28 0 10 0 0 10 1 40 -39 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 7 7 0 0 28 8 20 21 3 2 1 0 7 1 6 7 10 9 1 0 35 9 26 28
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 4 3 0 1 17 5 12 9 6 5 1 0 34 6 28 16 10 8 1 1 51 11 40 25
3 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 4 4 0 0 30 4 26 12 6 3 1 2 20 22 -2 10 10 7 1 2 50 26 24 22
4 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 5 3 1 1 32 4 28 10 5 3 1 1 18 5 13 10 10 6 2 2 50 9 41 20
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 6 2 4 0 23 11 12 10 4 3 0 1 17 7 10 9 10 5 4 1 40 18 22 19
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 5 3 0 2 18 7 11 9 5 1 3 1 11 12 -1 6 10 4 3 3 29 19 10 15
7 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 4 2 2 0 10 8 2 8 6 2 1 3 8 18 -10 7 10 4 3 3 18 26 -8 15
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 6 2 1 3 7 15 -8 7 4 2 1 1 8 5 3 7 10 4 2 4 15 20 -5 14
9 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 6 2 2 2 19 17 2 8 4 1 1 2 3 11 -8 4 10 3 3 4 22 28 -6 12
10 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 5 0 3 2 7 14 -7 3 5 2 1 2 18 15 3 7 10 2 4 4 25 29 -4 10
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 4 1 0 3 7 17 -10 3 6 1 1 4 15 17 -2 4 10 2 1 7 22 34 -12 7
12 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 5 1 0 4 11 22 -11 3 5 1 0 4 7 25 -18 3 10 2 0 8 18 47 -29 6
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 5 1 0 4 13 19 -6 3 5 0 1 4 7 22 -15 1 10 1 1 8 20 41 -21 4
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 4 0 0 4 2 25 -23 0 6 0 0 6 3 58 -55 0 10 0 0 10 5 83 -78 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 3----1 - 2----3 - 1
BEAC
-----1 - 7-0 - 54 - 2---2 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 7-----0 - 10-0 - 2-2 - 6-
DUNA SK
-3 - 213 - 1---11 - 1----3 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0---1 - 1---2 - 2-5 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 1-2 - 6-3 - 0-2 - 2-1 - 6--
ISSIMO SE
--14 - 12 - 3-8 - 0--8 - 0-0 - 0--
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2--1 - 2--3 - 9-0 - 3-3 - 6-
NIMRÓD SE
---10 - 2--2 - 1-5 - 1-0 - 1--
PIRAMIS SE
2 - 3-8 - 01 - 62 - 8--0 - 2-----
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 2----2 - 00 - 3-0 - 6--2 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 1--8 - 2--3 - 1-3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
-3 - 3---0 - 21 - 6-2 - 2---1 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
---3 - 3-1 - 1-3 - 2-3 - 2---

Meccsek

FŐV. VÍZMŰVEK SK II.

2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ISSIMO SE
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BAK RESPECT
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BEAC
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
NIMRÓD SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 24. 17:00
Kelen SC
2019. 03. 24. 17:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ELMARDT
PIRAMIS SE
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
INFO
PIRAMIS SE
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DUNA SK
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
NIMRÓD SE
05. 26. 20:00
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
06. 02. 11:00
DINAMO TORPEDO KSE

BEAC

2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 01. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BEAC
2018. 09. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
PIRAMIS SE
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
BEAC
2018. 09. 22. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 22. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BEAC
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
NIMRÓD SE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
2018. 10. 06. 16:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ISSIMO SE
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
2018. 11. 28. 20:00
BKV Előre Stadion
MTK BARÁTI KÖR
BEAC
2018. 10. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BEAC
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FUTBALFÉRIA SC
2018. 11. 17. 17:30
Ikarus BSE
2018. 11. 17. 17:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BEAC
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 11. 24. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 09. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 17. 18:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 17. 18:30
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
BEAC
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
BAK RESPECT
2019. 03. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DUNA SK
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BEAC
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 13. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE
BEAC
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 27. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 05. 19:00
Kelen SC
2019. 05. 05. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
BEAC
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 18. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
BEAC
2019. 05. 25. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 25. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
05. 25. 15:00
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 06. 01. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
06. 01. 15:00
BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol