Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 11. forduló

2018.11.11 - 09:00

Budapest, Láng SK Sporttelep

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
CSÉKEI ANDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÁNYAY CSONGOR, BARTUS OLIVÉR
BAK RESPECT
ISSIMO SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

STAMPF ARMAND
VARGA MÁRTON

27'

1 - 1

 

 

1 - 2

90'

TEMESVÁRI MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 11 10 1 0 40 9 31 31 7.4
2 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 11 9 1 1 53 12 41 28 8.1
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 11 7 2 2 52 10 42 23 7.5
4 DUNA SK DUNA SK 11 7 1 3 53 36 17 22 7.6
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 11 6 4 1 50 21 29 22 7.6
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  11 4 3 4 30 21 9 15 6.9
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 11 4 3 4 19 28 -9 15 7.4
8 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 11 4 2 5 16 23 -7 14 7.5
9 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 11 3 3 5 23 30 -7 12 8.2
10 BEAC BEAC 11 3 1 7 24 35 -11 10 7.8
11 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 11 2 4 5 25 34 -9 10 6.8
12 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 11 3 0 8 25 47 -22 9 7.6
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 11 2 1 8 23 42 -19 7 7.3
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 11 0 0 11 5 90 -85 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 7 6 1 0 16 4 12 19 4 3 1 0 9 1 8 10 11 9 2 0 25 5 20 29
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 5 3 1 1 12 2 10 10 6 5 1 0 15 1 14 16 11 8 2 1 27 3 24 26
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 5 4 1 0 14 1 13 13 6 3 1 2 11 5 6 10 11 7 2 2 25 6 19 23
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 5 4 0 1 15 3 12 12 6 3 0 3 12 14 -2 9 11 7 0 4 27 17 10 21
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 6 3 2 1 11 4 7 11 5 3 1 1 10 6 4 10 11 6 3 2 21 10 11 21
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 6 3 2 1 12 3 9 11 5 1 2 2 1 2 -1 5 11 4 4 3 13 5 8 16
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 6 1 2 3 4 9 -5 5 5 2 2 1 10 8 2 8 11 3 4 4 14 17 -3 13
8 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 6 2 2 2 8 9 -1 8 5 0 4 1 1 4 -3 4 11 2 6 3 9 13 -4 12
9 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 6 1 2 3 2 8 -6 5 5 1 3 1 3 3 0 6 11 2 5 4 5 11 -6 11
10 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 4 0 3 1 3 5 -2 3 7 2 2 3 5 10 -5 8 11 2 5 4 8 15 -7 11
11 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 5 0 3 2 2 7 -5 3 6 2 2 2 3 8 -5 8 11 2 5 4 5 15 -10 11
12 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 5 1 1 3 4 9 -5 4 6 1 1 4 5 9 -4 4 11 2 2 7 9 18 -9 8
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 6 2 1 3 7 11 -4 7 5 0 1 4 3 12 -9 1 11 2 2 7 10 23 -13 8
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 5 0 0 5 1 13 -12 0 6 0 0 6 0 28 -28 0 11 0 0 11 1 41 -40 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 7 7 0 0 28 8 20 21 4 3 1 0 12 1 11 10 11 10 1 0 40 9 31 31
2 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 5 4 0 1 19 6 13 12 6 5 1 0 34 6 28 16 11 9 1 1 53 12 41 28
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 5 3 1 1 32 4 28 10 6 4 1 1 20 6 14 13 11 7 2 2 52 10 42 23
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 5 4 0 1 33 14 19 12 6 3 1 2 20 22 -2 10 11 7 1 3 53 36 17 22
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 6 2 4 0 23 11 12 10 5 4 0 1 27 10 17 12 11 6 4 1 50 21 29 22
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 6 3 0 3 19 9 10 9 5 1 3 1 11 12 -1 6 11 4 3 4 30 21 9 15
7 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 4 2 2 0 10 8 2 8 7 2 1 4 9 20 -11 7 11 4 3 4 19 28 -9 15
8 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 6 2 1 3 7 15 -8 7 5 2 1 2 9 8 1 7 11 4 2 5 16 23 -7 14
9 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 6 2 2 2 19 17 2 8 5 1 1 3 4 13 -9 4 11 3 3 5 23 30 -7 12
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 5 2 0 3 9 18 -9 6 6 1 1 4 15 17 -2 4 11 3 1 7 24 35 -11 10
11 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 6 0 3 3 7 19 -12 3 5 2 1 2 18 15 3 7 11 2 4 5 25 34 -9 10
12 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 5 1 0 4 11 22 -11 3 6 2 0 4 14 25 -11 6 11 3 0 8 25 47 -22 9
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 6 2 0 4 16 20 -4 6 5 0 1 4 7 22 -15 1 11 2 1 8 23 42 -19 7
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 5 0 0 5 2 32 -30 0 6 0 0 6 3 58 -55 0 11 0 0 11 5 90 -85 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 3--1 - 2-1 - 2----3 - 1
BEAC
----2 - 11 - 7-0 - 54 - 2---2 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
-0 - 7----0 - 70 - 10-0 - 2-2 - 6-
DUNA SK
-3 - 213 - 13 - 10--11 - 1----3 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0---1 - 1---2 - 2-5 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 2-9 - 1-2 - 6-3 - 0-2 - 2-1 - 6--
ISSIMO SE
--14 - 12 - 3-8 - 0--8 - 0-0 - 0--
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 2--1 - 2--3 - 9-0 - 3-3 - 6-
NIMRÓD SE
---10 - 2--2 - 1-5 - 1-0 - 1-2 - 1
PIRAMIS SE
2 - 3-8 - 01 - 62 - 8--0 - 2-3 - 1---
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 2----2 - 00 - 3-0 - 6--2 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 1--8 - 2--3 - 1-3 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
-3 - 3---0 - 21 - 6-2 - 2--0 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
---3 - 3-1 - 1-3 - 2-3 - 2---

Meccsek

BAK RESPECT

2018. 09. 02. 19:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 02. 19:30
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
BAK RESPECT
2018. 09. 09. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 09. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 16. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
BEAC
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BAK RESPECT
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 30. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DUNA SK
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 19:00
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
BAK RESPECT
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
NIMRÓD SE
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
2018. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BAK RESPECT
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
BAK RESPECT
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ISSIMO SE
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 17. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
BAK RESPECT
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 24. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 09. 15:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 09. 15:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
PIRAMIS SE
2019. 03. 17. 19:00
Kelen SC
2019. 03. 17. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
BAK RESPECT
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 23. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
BAK RESPECT
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BAK RESPECT
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BAK RESPECT
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
2019. 05. 23. 20:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
INFO
BAK RESPECT
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
ISSIMO SE
BAK RESPECT
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
05. 25. 10:00
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 06. 01.
Panoráma Sportközpont
2019. 06. 01.
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
06. 01.
BAK RESPECT

ISSIMO SE

2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ISSIMO SE
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FUTBALFÉRIA SC
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 15:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ISSIMO SE
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 29. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
ISSIMO SE
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 07. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
PIRAMIS SE
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 14. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
ISSIMO SE
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 19. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DUNA SK
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ISSIMO SE
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 04. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 11. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
ISSIMO SE
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
ISSIMO SE
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 21. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
FUTBALFÉRIA SC
ISSIMO SE
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 23. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 16:30
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE II
ISSIMO SE
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 06. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 14. 16:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
ISSIMO SE
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 18. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE
BEAC
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
ISSIMO SE
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
NIMRÓD SE
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 15. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
ISSIMO SE
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 18. 16:00
Budai II. László Stadion
ISSIMO SE
BAK RESPECT
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 25. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
INFO
MTK BARÁTI KÖR
2019. 06. 02. 19:00
Kelen SC
2019. 06. 02. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
06. 02. 19:00
ISSIMO SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol