Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 8. forduló

2018.10.06 - 17:00

Budapest, Budatétény SE

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
SCHLICHTER ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARTKÓ JÓZSEF, CZIRJÁK BÁLINT
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
90'
45'

Gólok

ÉRSEK TAMÁS

2'

1 - 0

 

MOLNÁR PÉTER

20'

2 - 0

 

 

2 - 1

53'

LAKATOS ZSOLT

 

2 - 2

61'

SZEITL ATTILA

 

2 - 3

66'

FÖLDES GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 8 7 1 0 28 4 24 22 10
2 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 7 6 1 0 32 9 23 19 7.6
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 8 5 1 2 42 14 28 16 10
4 KÜLKER SC KÜLKER SC 8 5 1 2 25 15 10 16 10.1
5 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 7 4 3 0 27 15 12 15 8.9
6 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 8 3 2 3 17 11 6 11 8.4
7 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 7 3 2 2 21 18 3 11 7.1
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 7 3 1 3 11 8 3 10 6.9
9 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 8 3 0 5 11 28 -17 9 8.9
10 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 8 2 2 4 21 25 -4 8 9.5
11 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 7 2 0 5 23 29 -6 6 6.7
12 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 7 1 2 4 14 32 -18 5 6.1
13 HENGER VL FC HENGER VL FC 7 1 1 5 9 21 -12 4 5.4
14 MUN SE II. MUN SE II. 7 1 1 5 14 34 -20 4 6.3
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 8 1 0 7 13 45 -32 3 6
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 4 2 1 1 5 4 1 7 4 4 0 0 11 4 7 12 8 6 1 1 16 8 8 19
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 2 1 1 0 5 2 3 4 5 4 0 1 14 1 13 12 7 5 1 1 19 3 16 16
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 3 2 1 0 6 2 4 7 4 2 1 1 5 6 -1 7 7 4 2 1 11 8 3 14
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 5 1 4 0 7 1 6 7 3 2 0 1 3 2 1 6 8 3 4 1 10 3 7 13
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 4 2 1 1 2 1 1 7 4 1 2 1 3 1 2 5 8 3 3 2 5 2 3 12
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 3 1 1 1 5 5 0 4 5 2 2 1 5 4 1 8 8 3 3 2 10 9 1 12
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 4 2 0 2 6 7 -1 6 3 1 1 1 5 4 1 4 7 3 1 3 11 11 0 10
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 5 3 1 1 6 5 1 10 3 0 0 3 0 4 -4 0 8 3 1 4 6 9 -3 10
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 3 1 1 1 2 2 0 4 4 1 2 1 3 1 2 5 7 2 3 2 5 3 2 9
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 3 2 0 1 4 1 3 6 4 0 3 1 3 5 -2 3 7 2 3 2 7 6 1 9
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 4 1 1 2 6 5 1 4 3 1 0 2 3 7 -4 3 7 2 1 4 9 12 -3 7
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 4 0 1 3 1 4 -3 1 3 1 1 1 3 4 -1 4 7 1 2 4 4 8 -4 5
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 4 1 1 2 7 10 -3 4 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 1 2 4 8 15 -7 5
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 4 0 1 3 2 10 -8 1 4 1 1 2 5 8 -3 4 8 1 2 5 7 18 -11 5
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 4 0 2 2 0 7 -7 2 4 0 3 1 2 8 -6 3 8 0 5 3 2 15 -13 5
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 5 4 1 0 16 2 14 13 3 3 0 0 12 2 10 9 8 7 1 0 28 4 24 22
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 2 2 0 0 9 4 5 6 5 4 1 0 23 5 18 13 7 6 1 0 32 9 23 19
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 4 2 1 1 19 4 15 7 4 3 0 1 23 10 13 9 8 5 1 2 42 14 28 16
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 3 2 1 0 14 5 9 7 5 3 0 2 11 10 1 9 8 5 1 2 25 15 10 16
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 3 1 2 0 12 8 4 5 4 3 1 0 15 7 8 10 7 4 3 0 27 15 12 15
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 4 2 0 2 9 7 2 6 4 1 2 1 8 4 4 5 8 3 2 3 17 11 6 11
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 4 2 1 1 13 10 3 7 3 1 1 1 8 8 0 4 7 3 2 2 21 18 3 11
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 3 1 1 1 5 3 2 4 4 2 0 2 6 5 1 6 7 3 1 3 11 8 3 10
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 4 0 0 4 3 16 -13 0 4 3 0 1 8 12 -4 9 8 3 0 5 11 28 -17 9
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 5 2 1 2 16 13 3 7 3 0 1 2 5 12 -7 1 8 2 2 4 21 25 -4 8
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 4 1 0 3 14 15 -1 3 3 1 0 2 9 14 -5 3 7 2 0 5 23 29 -6 6
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 3 0 1 2 6 10 -4 1 4 1 1 2 8 22 -14 4 7 1 2 4 14 32 -18 5
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 4 0 0 4 3 15 -12 0 3 1 1 1 6 6 0 4 7 1 1 5 9 21 -12 4
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 4 1 0 3 11 22 -11 3 3 0 1 2 3 12 -9 1 7 1 1 5 14 34 -20 4
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 4 0 0 4 3 21 -18 0 4 1 0 3 10 24 -14 3 8 1 0 7 13 45 -32 3
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 0---
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 2----2 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 0-----1 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
------3 - 3---1 - 4---2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3---1 - 5---1 - 6---
GB Hegyalja 2050
---4 - 4---2 - 2-6 - 2-----
HENGER VL FC
--0 - 3-2 - 30 - 4--1 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 5--2 - 2--
II. KER. UFC II.
----------2 - 1---7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1--1 - 2------
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3------0 - 3--1 - 1--5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 3----2 - 2-----4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0---
MUN SE II.
----2 - 34 - 5--1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-----2 - 5---3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

BUDATÉTÉNY SE II.

2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
CSABAGYÖNGYE SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÜLKER SC
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAKESZI SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 16. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 16. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MUN SE II.
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 03. 23. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 23. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
ISSIMO SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HENGER VL FC
2019. 05. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
AMATŐR SE
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
BUDATÉTÉNY SE II.

UNIONE FC II.

2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
UNIONE FC II.
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
UNIONE FC II.
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MUN SE II.
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HENGER VL FC
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
UNIONE FC II.
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
AMATŐR SE
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
UNIONE FC II.
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDAKESZI SC
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
UNIONE FC II.
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
UNIONE FC II.
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
UNIONE FC II.
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
UNIONE FC II.
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
KÜLKER SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MAHATMA GANDI
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
UNIONE FC II.
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
UNIONE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom