Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 8. forduló

2018.10.06 - 16:00

Budapest, Nagytétényi SE

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
WEIGL ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS GYÖRGY, ÁGOSTON MÁRTON
MUN SE II.
II. KER. UFC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

GAZDIK BALÁZS

 

0 - 2

20'

TÓTH MÁTÉ

 

0 - 3

22'

NYITRAI TAMÁS MÁTÉ

 

0 - 4

30'

GAZDIK BALÁZS

 

0 - 5

39'

DOLGENER FLÓRIÁN

 

0 - 6

49'

TÓTH MÁTÉ

 

0 - 7

57'

TÓTH MÁTÉ

 

0 - 8

65'

RÁSKAI-KISS KEVE
BORHI MIHÁLY MIKLÓS

67'

1 - 8

 

 

1 - 9

70'

GAZDIK BALÁZS

 

1 - 10

71'

GAZDIK BALÁZS

 

1 - 11

90'

GAZDIK BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 8 7 1 0 28 4 24 22 10
2 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 7 6 1 0 32 9 23 19 7.6
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 8 5 1 2 42 14 28 16 10
4 KÜLKER SC KÜLKER SC 8 5 1 2 25 15 10 16 10.1
5 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 7 4 3 0 27 15 12 15 8.9
6 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 8 3 2 3 17 11 6 11 8.4
7 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 7 3 2 2 21 18 3 11 7.1
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 7 3 1 3 11 8 3 10 6.9
9 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 8 3 0 5 11 28 -17 9 8.9
10 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 8 2 2 4 21 25 -4 8 9.5
11 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 7 2 0 5 23 29 -6 6 6.7
12 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 7 1 2 4 14 32 -18 5 6.1
13 HENGER VL FC HENGER VL FC 7 1 1 5 9 21 -12 4 5.4
14 MUN SE II. MUN SE II. 7 1 1 5 14 34 -20 4 6.3
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 8 1 0 7 13 45 -32 3 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 4 2 1 1 5 4 1 7 4 4 0 0 11 4 7 12 8 6 1 1 16 8 8 19
2 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 2 1 1 0 5 2 3 4 5 4 0 1 14 1 13 12 7 5 1 1 19 3 16 16
3 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 3 2 1 0 6 2 4 7 4 2 1 1 5 6 -1 7 7 4 2 1 11 8 3 14
4 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 5 1 4 0 7 1 6 7 3 2 0 1 3 2 1 6 8 3 4 1 10 3 7 13
5 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 4 2 1 1 2 1 1 7 4 1 2 1 3 1 2 5 8 3 3 2 5 2 3 12
6 AMATŐR SE KÜLKER SC 3 1 1 1 5 5 0 4 5 2 2 1 5 4 1 8 8 3 3 2 10 9 1 12
7 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 4 2 0 2 6 7 -1 6 3 1 1 1 5 4 1 4 7 3 1 3 11 11 0 10
8 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 5 3 1 1 6 5 1 10 3 0 0 3 0 4 -4 0 8 3 1 4 6 9 -3 10
9 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 3 1 1 1 2 2 0 4 4 1 2 1 3 1 2 5 7 2 3 2 5 3 2 9
10 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 3 2 0 1 4 1 3 6 4 0 3 1 3 5 -2 3 7 2 3 2 7 6 1 9
11 AMATŐR SE UNIONE FC II. 4 1 1 2 6 5 1 4 3 1 0 2 3 7 -4 3 7 2 1 4 9 12 -3 7
12 AMATŐR SE HENGER VL FC 4 0 1 3 1 4 -3 1 3 1 1 1 3 4 -1 4 7 1 2 4 4 8 -4 5
13 AMATŐR SE MUN SE II. 4 1 1 2 7 10 -3 4 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 1 2 4 8 15 -7 5
14 AMATŐR SE AMATŐR SE 4 0 1 3 2 10 -8 1 4 1 1 2 5 8 -3 4 8 1 2 5 7 18 -11 5
15 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 4 0 2 2 0 7 -7 2 4 0 3 1 2 8 -6 3 8 0 5 3 2 15 -13 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 5 4 1 0 16 2 14 13 3 3 0 0 12 2 10 9 8 7 1 0 28 4 24 22
2 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 2 2 0 0 9 4 5 6 5 4 1 0 23 5 18 13 7 6 1 0 32 9 23 19
3 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 4 2 1 1 19 4 15 7 4 3 0 1 23 10 13 9 8 5 1 2 42 14 28 16
4 AMATŐR SE KÜLKER SC 3 2 1 0 14 5 9 7 5 3 0 2 11 10 1 9 8 5 1 2 25 15 10 16
5 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 3 1 2 0 12 8 4 5 4 3 1 0 15 7 8 10 7 4 3 0 27 15 12 15
6 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 4 2 0 2 9 7 2 6 4 1 2 1 8 4 4 5 8 3 2 3 17 11 6 11
7 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 4 2 1 1 13 10 3 7 3 1 1 1 8 8 0 4 7 3 2 2 21 18 3 11
8 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 3 1 1 1 5 3 2 4 4 2 0 2 6 5 1 6 7 3 1 3 11 8 3 10
9 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 4 0 0 4 3 16 -13 0 4 3 0 1 8 12 -4 9 8 3 0 5 11 28 -17 9
10 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 5 2 1 2 16 13 3 7 3 0 1 2 5 12 -7 1 8 2 2 4 21 25 -4 8
11 AMATŐR SE UNIONE FC II. 4 1 0 3 14 15 -1 3 3 1 0 2 9 14 -5 3 7 2 0 5 23 29 -6 6
12 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 3 0 1 2 6 10 -4 1 4 1 1 2 8 22 -14 4 7 1 2 4 14 32 -18 5
13 AMATŐR SE HENGER VL FC 4 0 0 4 3 15 -12 0 3 1 1 1 6 6 0 4 7 1 1 5 9 21 -12 4
14 AMATŐR SE MUN SE II. 4 1 0 3 11 22 -11 3 3 0 1 2 3 12 -9 1 7 1 1 5 14 34 -20 4
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 4 0 0 4 3 21 -18 0 4 1 0 3 10 24 -14 3 8 1 0 7 13 45 -32 3
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 0---
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 2----2 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 0-----1 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
------3 - 3---1 - 4---2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3---1 - 5---1 - 6---
GB Hegyalja 2050
---4 - 4---2 - 2-6 - 2-----
HENGER VL FC
--0 - 3-2 - 30 - 4--1 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 5--2 - 2--
II. KER. UFC II.
----------2 - 1---7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1--1 - 2------
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3------0 - 3--1 - 1--5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 3----2 - 2-----4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0---
MUN SE II.
----2 - 34 - 5--1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-----2 - 5---3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

MUN SE II.

2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
MUN SE II.
2018. 09. 08. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 08. 17:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MUN SE II.
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MUN SE II.
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
II. KER. UFC II.
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MUN SE II.
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MUN SE II.
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
HENGER VL FC
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MUN SE II.
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
AMATŐR SE
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
MUN SE II.
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
KÜLKER SC
2019. 03. 16. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 16. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
MUN SE II.
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MUN SE II.
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
UNIONE FC II.
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
MUN SE II.
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MUN SE II.
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 11. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
MUN SE II.
2019. 05. 22. 19:00
Budatétény SE
2019. 05. 22. 19:00
Budatétény SE
CSABAGYÖNGYE SE
INFO
MUN SE II.
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
INFO
MAHATMA GANDI
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
06. 01. 17:00
MUN SE II.

II. KER. UFC II.

2018. 09. 02. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 02. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
II. KER. UFC II.
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
II. KER. UFC II.
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
II. KER. UFC II.
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
UNIONE FC II.
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
II. KER. UFC II.
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
II. KER. UFC II.
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
MAHATMA GANDI
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
II. KER. UFC II.
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 10. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
ISSIMO SE II.
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
MUN SE II.
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
HENGER VL FC
2019. 05. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
II. KER. UFC II.
2019. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
INFO
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
II. KER. UFC II.
AMATŐR SE
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
II. KER. UFC II.
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
KÜLKER SC
INFO
II. KER. UFC II.
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
INFO
BUDAKESZI SC
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
05. 31. 19:15
II. KER. UFC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol