Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 9. forduló

2018.10.14 - 13:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
KNON MÁTÉ KÁROLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH II. TAMÁS, SEBESTYÉN ÁDÁM
UNIONE FC II.
HENGER VL FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

14'

PAPP RICHARD
LAKATOS ZSOLT

24'

1 - 1

 

 

1 - 2

30'

KINCSES TAMÁS
BABOS ÁDÁM

60'

2 - 2

 

 

2 - 3

68'

KOVÁCS ÁRON DÁNIEL

 

2 - 4

69'

KOVÁCS ÁRON DÁNIEL

 

2 - 5

78'

KOVÁCS ÁRON DÁNIEL

 

2 - 6

81'

PAPP RICHARD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 8 7 1 0 41 10 31 22 8.5
2 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 9 7 1 1 29 7 22 22 9.1
3 KÜLKER SC KÜLKER SC 9 6 1 2 28 16 12 19 9.1
4 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 9 5 1 3 42 18 24 16 9.4
5 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 8 4 3 1 29 18 11 15 8.8
6 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 9 4 2 3 21 11 10 14 7.7
7 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 8 4 2 2 25 21 4 14 8
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 8 4 1 3 14 10 4 13 6.8
9 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 9 3 2 4 26 27 -1 11 9.6
10 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 9 3 0 6 13 33 -20 9 8.8
11 HENGER VL FC HENGER VL FC 8 2 1 5 15 23 -8 7 6.4
12 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 8 2 0 6 25 35 -10 6 7.3
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 8 1 2 5 15 41 -26 5 5.8
14 MUN SE II. MUN SE II. 8 1 1 6 17 38 -21 4 6.4
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 8 1 0 7 13 45 -32 3 6.1
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 3 2 1 0 10 2 8 7 5 4 0 1 14 1 13 12 8 6 1 1 24 3 21 19
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 5 2 1 2 5 5 0 7 4 4 0 0 11 4 7 12 9 6 1 2 16 9 7 19
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 4 3 1 0 8 3 5 10 4 2 1 1 5 6 -1 7 8 5 2 1 13 9 4 17
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 4 2 1 1 2 1 1 7 5 2 2 1 4 1 3 8 9 4 3 2 6 2 4 15
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 4 2 1 1 7 6 1 7 5 2 2 1 5 4 1 8 9 4 3 2 12 10 2 15
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 5 1 4 0 7 1 6 7 4 2 0 2 4 4 0 6 9 3 4 2 11 5 6 13
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 5 3 1 1 6 5 1 10 4 0 1 3 0 4 -4 1 9 3 2 4 6 9 -3 11
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 5 2 0 3 6 8 -2 6 3 1 1 1 5 4 1 4 8 3 1 4 11 12 -1 10
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 3 1 1 1 2 2 0 4 5 1 2 2 4 3 1 5 8 2 3 3 6 5 1 9
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 3 2 0 1 4 1 3 6 5 0 3 2 3 10 -7 3 8 2 3 3 7 11 -4 9
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 4 0 1 3 1 4 -3 1 4 2 1 1 5 5 0 7 8 2 2 4 6 9 -3 8
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 4 1 1 2 7 10 -3 4 4 1 1 2 2 5 -3 4 8 2 2 4 9 15 -6 8
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 5 1 1 3 7 7 0 4 3 1 0 2 3 7 -4 3 8 2 1 5 10 14 -4 7
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 5 0 3 2 0 7 -7 3 4 0 3 1 2 8 -6 3 9 0 6 3 2 15 -13 6
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 4 0 1 3 2 10 -8 1 4 1 1 2 5 8 -3 4 8 1 2 5 7 18 -11 5
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 3 3 0 0 18 5 13 9 5 4 1 0 23 5 18 13 8 7 1 0 41 10 31 22
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 5 4 1 0 16 2 14 13 4 3 0 1 13 5 8 9 9 7 1 1 29 7 22 22
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 4 3 1 0 17 6 11 10 5 3 0 2 11 10 1 9 9 6 1 2 28 16 12 19
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 5 2 1 2 19 8 11 7 4 3 0 1 23 10 13 9 9 5 1 3 42 18 24 16
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 4 1 2 1 14 11 3 5 4 3 1 0 15 7 8 10 8 4 3 1 29 18 11 15
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 4 2 0 2 9 7 2 6 5 2 2 1 12 4 8 8 9 4 2 3 21 11 10 14
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 5 3 1 1 17 13 4 10 3 1 1 1 8 8 0 4 8 4 2 2 25 21 4 14
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 3 1 1 1 5 3 2 4 5 3 0 2 9 7 2 9 8 4 1 3 14 10 4 13
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 5 2 1 2 16 13 3 7 4 1 1 2 10 14 -4 4 9 3 2 4 26 27 -1 11
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 5 0 0 5 5 21 -16 0 4 3 0 1 8 12 -4 9 9 3 0 6 13 33 -20 9
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 4 0 0 4 3 15 -12 0 4 2 1 1 12 8 4 7 8 2 1 5 15 23 -8 7
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 5 1 0 4 16 21 -5 3 3 1 0 2 9 14 -5 3 8 2 0 6 25 35 -10 6
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 3 0 1 2 6 10 -4 1 5 1 1 3 9 31 -22 4 8 1 2 5 15 41 -26 5
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 4 1 0 3 11 22 -11 3 4 0 1 3 6 16 -10 1 8 1 1 6 17 38 -21 4
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 4 0 0 4 3 21 -18 0 4 1 0 3 10 24 -14 3 8 1 0 7 13 45 -32 3
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 0---
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 2----2 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 0-----1 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
------3 - 3---1 - 4---2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3--2 - 51 - 5---1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4---2 - 2-6 - 2-----
HENGER VL FC
--0 - 3-2 - 30 - 4--1 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 5--2 - 2--
II. KER. UFC II.
---9 - 1------2 - 1---7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1--1 - 2--0 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3------0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1---2 - 2-----4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0---
MUN SE II.
----2 - 34 - 5--1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-----2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

UNIONE FC II.

2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
UNIONE FC II.
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
UNIONE FC II.
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MUN SE II.
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HENGER VL FC
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
UNIONE FC II.
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
AMATŐR SE
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
UNIONE FC II.
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDAKESZI SC
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
UNIONE FC II.
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
UNIONE FC II.
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
UNIONE FC II.
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
UNIONE FC II.
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
KÜLKER SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MAHATMA GANDI
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
UNIONE FC II.
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
UNIONE FC II.

HENGER VL FC

2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
HENGER VL FC
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MAHATMA GANDI
HENGER VL FC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
HENGER VL FC
2018. 09. 22. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 22. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
ISSIMO SE II.
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDAKESZI SC
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HENGER VL FC
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
HENGER VL FC
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HENGER VL FC
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HENGER VL FC
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
AMATŐR SE
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 17. 19:00
Elektromos SE
2019. 03. 17. 19:00
Elektromos SE
CSABAGYÖNGYE SE
HENGER VL FC
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
HENGER VL FC
KÜLKER SC
2019. 03. 31. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HENGER VL FC
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HENGER VL FC
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
UNIONE FC II.
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
HENGER VL FC
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MUN SE II.
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MAHATMA GANDI
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HENGER VL FC
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
HENGER VL FC
2019. 05. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
3R SPARTACUS
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
HENGER VL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom