Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 11. forduló

2018.10.27 - 17:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
KATZ RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LANTOS TAMÁS, KNON MÁTÉ KÁROLY
UNIONE FC II.
AMATŐR SE
90'
45'

Gólok

BABOS ÁDÁM

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

6'

GYULAI GERGŐ
SZEITL ATTILA

7'

2 - 1

 

FÖLDES GÁBOR

31'

3 - 1

 

FÖLDES GÁBOR

37'

4 - 1

 

LAKATOS ZSOLT

40'

5 - 1

 

LAKATOS ZSOLT

52'

6 - 1

 

BABOS ÁDÁM

54'

7 - 1

 

OROSZ GÁBOR

61'

8 - 1

 

LAKATOS ZSOLT

66'

9 - 1

 

FÖLDES GÁBOR

70'

10 - 1

 

BABOS ÁDÁM

78'

11 - 1

 

LAKATOS ZSOLT

82'

12 - 1

 

BABOS ÁDÁM

85'

13 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 10 8 2 0 47 12 35 26 8.4
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 11 8 1 2 33 18 15 25 9.5
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 11 7 1 3 53 19 34 22 8.9
4 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 10 7 1 2 30 12 18 22 8.5
5 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 10 6 2 2 37 21 16 20 9.2
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 10 5 3 2 38 22 16 18 8.7
7 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 10 5 2 3 24 13 11 17 7.4
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 10 5 2 3 19 14 5 17 7
9 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 11 3 2 6 27 35 -8 11 8.5
10 HENGER VL FC HENGER VL FC 10 3 1 6 19 29 -10 10 6.8
11 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 10 3 0 7 40 39 1 9 7.7
12 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 11 3 0 8 14 44 -30 9 8
13 MUN SE II. MUN SE II. 10 2 1 7 22 42 -20 7 7.3
14 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 10 1 2 7 15 48 -33 5 6.6
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 10 1 0 9 15 65 -50 3 6.7
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 6 3 1 2 10 5 5 10 5 5 0 0 14 4 10 15 11 8 1 2 24 9 15 25
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 4 2 1 1 10 3 7 7 6 5 0 1 16 1 15 15 10 7 1 2 26 4 22 22
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 5 3 1 1 8 5 3 10 5 3 1 1 7 7 0 10 10 6 2 2 15 12 3 20
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 4 2 1 1 2 1 1 7 6 3 2 1 6 1 5 11 10 5 3 2 8 2 6 18
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 5 3 1 1 8 6 2 10 6 2 2 2 5 5 0 8 11 5 3 3 13 11 2 18
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 6 3 0 3 8 8 0 9 4 2 1 1 10 4 6 7 10 5 1 4 18 12 6 16
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 4 1 1 7 5 2 13 5 0 1 4 0 9 -9 1 11 4 2 5 7 14 -7 14
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 6 2 1 3 12 8 4 7 4 2 0 2 5 8 -3 6 10 4 1 5 17 16 1 13
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 6 1 4 1 7 4 3 7 4 2 0 2 4 4 0 6 10 3 4 3 11 8 3 13
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 4 1 1 2 3 4 -1 4 6 2 2 2 5 3 2 8 10 3 3 4 8 7 1 12
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 4 3 0 1 6 1 5 9 6 0 3 3 3 12 -9 3 10 3 3 4 9 13 -4 12
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 5 0 1 4 1 6 -5 1 5 3 1 1 7 6 1 10 10 3 2 5 8 12 -4 11
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 5 1 1 3 8 12 -4 4 5 1 1 3 2 7 -5 4 10 2 2 6 10 19 -9 8
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 6 0 3 3 0 12 -12 3 5 0 3 2 2 9 -7 3 11 0 6 5 2 21 -19 6
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 5 0 1 4 3 12 -9 1 5 1 1 3 6 13 -7 4 10 1 2 7 9 25 -16 5
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 4 3 1 0 20 7 13 10 6 5 1 0 27 5 22 16 10 8 2 0 47 12 35 26
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 5 4 1 0 20 7 13 13 6 4 0 2 13 11 2 12 11 8 1 2 33 18 15 25
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 6 3 1 2 25 8 17 10 5 4 0 1 28 11 17 12 11 7 1 3 53 19 34 22
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 6 4 1 1 17 7 10 13 4 3 0 1 13 5 8 9 10 7 1 2 30 12 18 22
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 6 4 1 1 21 13 8 13 4 2 1 1 16 8 8 7 10 6 2 2 37 21 16 20
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 5 1 2 2 16 14 2 5 5 4 1 0 22 8 14 13 10 5 3 2 38 22 16 18
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 4 2 0 2 9 7 2 6 6 3 2 1 15 6 9 11 10 5 2 3 24 13 11 17
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 4 2 1 1 8 5 3 7 6 3 1 2 11 9 2 10 10 5 2 3 19 14 5 17
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 2 1 3 17 15 2 7 5 1 1 3 10 20 -10 4 11 3 2 6 27 35 -8 11
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 5 0 0 5 3 19 -16 0 5 3 1 1 16 10 6 10 10 3 1 6 19 29 -10 10
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 6 2 0 4 29 22 7 6 4 1 0 3 11 17 -6 3 10 3 0 7 40 39 1 9
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 6 0 0 6 5 29 -24 0 5 3 0 2 9 15 -6 9 11 3 0 8 14 44 -30 9
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 5 1 0 4 13 26 -13 3 5 1 1 3 9 16 -7 4 10 2 1 7 22 42 -20 7
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 4 0 1 3 6 13 -7 1 6 1 1 4 9 35 -26 4 10 1 2 7 15 48 -33 5
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 5 0 0 5 4 28 -24 0 5 1 0 4 11 37 -26 3 10 1 0 9 15 65 -50 3
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 0--3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 21 - 7---2 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 0----1 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
------3 - 3---1 - 4-0 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3--2 - 51 - 5-0 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4---2 - 2-6 - 2-2 - 3---
HENGER VL FC
--0 - 3-2 - 30 - 4-0 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2--
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1------2 - 1---7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 2--0 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3-4 - 0----0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1-3 - 1-2 - 2-----4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0---
MUN SE II.
----2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 1---2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

UNIONE FC II.

2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
UNIONE FC II.
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
UNIONE FC II.
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MUN SE II.
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HENGER VL FC
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
UNIONE FC II.
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
AMATŐR SE
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
UNIONE FC II.
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDAKESZI SC
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
UNIONE FC II.
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
UNIONE FC II.
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
UNIONE FC II.
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
UNIONE FC II.
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
KÜLKER SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MAHATMA GANDI
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
UNIONE FC II.
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
UNIONE FC II.

AMATŐR SE

2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
AMATŐR SE
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDAKESZI SC
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 03. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
AMATŐR SE
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
AMATŐR SE
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
KÜLKER SC
AMATŐR SE
2018. 10. 07. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
ISSIMO SE II.
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
AMATŐR SE
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
II. KER. UFC II.
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
2018. 11. 11. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
AMATŐR SE
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
AMATŐR SE
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
MAHATMA GANDI
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
AMATŐR SE
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 31. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
AMATŐR SE
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
KÜLKER SC
2019. 04. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
AMATŐR SE
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
AMATŐR SE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
UNIONE FC II.
2019. 05. 08. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 08. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
AMATŐR SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
II. KER. UFC II.
AMATŐR SE
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
MUN SE II.
2019. 05. 23. 19:30
Ikarus BSE
2019. 05. 23. 19:30
Ikarus BSE
AMATŐR SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
AMATŐR SE
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
HENGER VL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom