Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 11. forduló

2018.10.28 - 19:00

Budapest, Vasas Sporttelep

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
KURTEJ JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CZEGLÉDI BARNA, MILAVECZ PÉTER
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDATÉTÉNY SE II.
90'
45'

Gólok

SZEKERES PÉTER

10'

1 - 0

 

KAPITÁNY ZSOLT

44'

2 - 0

 

SZEKERES PÉTER

48'

3 - 0

 

DÖRNYEI KRISTÓF

81'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 10 8 2 0 47 12 35 26 8.4
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 11 8 1 2 33 18 15 25 9.5
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 11 7 1 3 53 19 34 22 8.9
4 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 10 7 1 2 30 12 18 22 8.5
5 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 10 6 2 2 37 21 16 20 9.2
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 10 5 3 2 38 22 16 18 8.7
7 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 10 5 2 3 24 13 11 17 7.4
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 10 5 2 3 19 14 5 17 7
9 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 11 3 2 6 27 35 -8 11 8.5
10 HENGER VL FC HENGER VL FC 10 3 1 6 19 29 -10 10 6.8
11 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 10 3 0 7 40 39 1 9 7.7
12 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 11 3 0 8 14 44 -30 9 8
13 MUN SE II. MUN SE II. 10 2 1 7 22 42 -20 7 7.3
14 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 10 1 2 7 15 48 -33 5 6.6
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 10 1 0 9 15 65 -50 3 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 6 3 1 2 10 5 5 10 5 5 0 0 14 4 10 15 11 8 1 2 24 9 15 25
2 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 4 2 1 1 10 3 7 7 6 5 0 1 16 1 15 15 10 7 1 2 26 4 22 22
3 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 5 3 1 1 8 5 3 10 5 3 1 1 7 7 0 10 10 6 2 2 15 12 3 20
4 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 4 2 1 1 2 1 1 7 6 3 2 1 6 1 5 11 10 5 3 2 8 2 6 18
5 AMATŐR SE KÜLKER SC 5 3 1 1 8 6 2 10 6 2 2 2 5 5 0 8 11 5 3 3 13 11 2 18
6 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 6 3 0 3 8 8 0 9 4 2 1 1 10 4 6 7 10 5 1 4 18 12 6 16
7 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 4 1 1 7 5 2 13 5 0 1 4 0 9 -9 1 11 4 2 5 7 14 -7 14
8 AMATŐR SE UNIONE FC II. 6 2 1 3 12 8 4 7 4 2 0 2 5 8 -3 6 10 4 1 5 17 16 1 13
9 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 6 1 4 1 7 4 3 7 4 2 0 2 4 4 0 6 10 3 4 3 11 8 3 13
10 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 4 1 1 2 3 4 -1 4 6 2 2 2 5 3 2 8 10 3 3 4 8 7 1 12
11 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 4 3 0 1 6 1 5 9 6 0 3 3 3 12 -9 3 10 3 3 4 9 13 -4 12
12 AMATŐR SE HENGER VL FC 5 0 1 4 1 6 -5 1 5 3 1 1 7 6 1 10 10 3 2 5 8 12 -4 11
13 AMATŐR SE MUN SE II. 5 1 1 3 8 12 -4 4 5 1 1 3 2 7 -5 4 10 2 2 6 10 19 -9 8
14 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 6 0 3 3 0 12 -12 3 5 0 3 2 2 9 -7 3 11 0 6 5 2 21 -19 6
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 5 0 1 4 3 12 -9 1 5 1 1 3 6 13 -7 4 10 1 2 7 9 25 -16 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 4 3 1 0 20 7 13 10 6 5 1 0 27 5 22 16 10 8 2 0 47 12 35 26
2 AMATŐR SE KÜLKER SC 5 4 1 0 20 7 13 13 6 4 0 2 13 11 2 12 11 8 1 2 33 18 15 25
3 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 6 3 1 2 25 8 17 10 5 4 0 1 28 11 17 12 11 7 1 3 53 19 34 22
4 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 6 4 1 1 17 7 10 13 4 3 0 1 13 5 8 9 10 7 1 2 30 12 18 22
5 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 6 4 1 1 21 13 8 13 4 2 1 1 16 8 8 7 10 6 2 2 37 21 16 20
6 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 5 1 2 2 16 14 2 5 5 4 1 0 22 8 14 13 10 5 3 2 38 22 16 18
7 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 4 2 0 2 9 7 2 6 6 3 2 1 15 6 9 11 10 5 2 3 24 13 11 17
8 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 4 2 1 1 8 5 3 7 6 3 1 2 11 9 2 10 10 5 2 3 19 14 5 17
9 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 2 1 3 17 15 2 7 5 1 1 3 10 20 -10 4 11 3 2 6 27 35 -8 11
10 AMATŐR SE HENGER VL FC 5 0 0 5 3 19 -16 0 5 3 1 1 16 10 6 10 10 3 1 6 19 29 -10 10
11 AMATŐR SE UNIONE FC II. 6 2 0 4 29 22 7 6 4 1 0 3 11 17 -6 3 10 3 0 7 40 39 1 9
12 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 6 0 0 6 5 29 -24 0 5 3 0 2 9 15 -6 9 11 3 0 8 14 44 -30 9
13 AMATŐR SE MUN SE II. 5 1 0 4 13 26 -13 3 5 1 1 3 9 16 -7 4 10 2 1 7 22 42 -20 7
14 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 4 0 1 3 6 13 -7 1 6 1 1 4 9 35 -26 4 10 1 2 7 15 48 -33 5
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 5 0 0 5 4 28 -24 0 5 1 0 4 11 37 -26 3 10 1 0 9 15 65 -50 3
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 0--3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 21 - 7---2 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 0----1 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
------3 - 3---1 - 4-0 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3--2 - 51 - 5-0 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4---2 - 2-6 - 2-2 - 3---
HENGER VL FC
--0 - 3-2 - 30 - 4-0 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2--
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1------2 - 1---7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 2--0 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3-4 - 0----0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1-3 - 1-2 - 2-----4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0---
MUN SE II.
----2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 1---2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

KÁPOSZTÁSMEGYER FC

2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MAHATMA GANDI
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
UNIONE FC II.
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
AMATŐR SE
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MUN SE II.
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
KÜLKER SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HENGER VL FC
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3R SPARTACUS
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDAKESZI SC
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
KÜLKER SC
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 23. 19:30
Ikarus BSE
2019. 05. 23. 19:30
Ikarus BSE
AMATŐR SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
INFO
ISSIMO SE II.
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
06. 02. 11:00
KÁPOSZTÁSMEGYER FC

BUDATÉTÉNY SE II.

2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
CSABAGYÖNGYE SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÜLKER SC
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAKESZI SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 16. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 16. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 20. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MUN SE II.
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 03. 23. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 23. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
ISSIMO SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 28. 14:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HENGER VL FC
2019. 05. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
INFO
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
AMATŐR SE
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
06. 02. 18:00
BUDATÉTÉNY SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol