Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 12. forduló

2018.11.04 - 13:30

Budapest, Külker SC

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
GYANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TIRINGER MÁTÉ, KERÉK ÁDÁM
KÜLKER SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 11 9 2 0 56 12 44 29 9
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 12 9 1 2 36 20 16 28 9.2
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 12 7 2 3 54 20 34 23 9.1
4 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 11 7 1 3 33 18 15 22 8.1
5 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 11 6 3 2 44 25 19 21 8.5
6 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 11 6 2 3 39 24 15 20 8.5
7 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 11 6 2 3 26 14 12 20 7.7
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 11 6 2 3 21 14 7 20 7.5
9 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 11 3 2 6 27 35 -8 11 8.5
10 HENGER VL FC HENGER VL FC 11 3 1 7 21 33 -12 10 7.4
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 12 3 1 8 15 45 -30 10 7.7
12 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 11 3 0 8 41 41 0 9 7.6
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 11 2 2 7 19 50 -31 8 7
14 MUN SE II. MUN SE II. 11 2 1 8 22 44 -22 7 7.3
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 11 1 0 10 15 74 -59 3 6.2
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 6 3 1 2 10 5 5 10 6 5 1 0 14 4 10 16 12 8 2 2 24 9 15 26
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 4 2 1 1 10 3 7 7 7 6 0 1 21 1 20 18 11 8 1 2 31 4 27 25
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 5 3 1 1 8 5 3 10 6 3 2 1 9 9 0 11 11 6 3 2 17 14 3 21
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 5 2 2 1 2 1 1 8 6 3 2 1 6 1 5 11 11 5 4 2 8 2 6 19
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 6 3 2 1 10 8 2 11 6 2 2 2 5 5 0 8 12 5 4 3 15 13 2 19
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 6 3 0 3 8 8 0 9 5 2 2 1 12 6 6 8 11 5 2 4 20 14 6 17
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 4 3 0 1 6 1 5 9 7 1 3 3 5 13 -8 6 11 4 3 4 11 14 -3 15
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 6 2 1 3 12 8 4 7 5 2 1 2 5 8 -3 7 11 4 2 5 17 16 1 14
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 4 1 1 7 5 2 13 5 0 1 4 0 9 -9 1 11 4 2 5 7 14 -7 14
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 7 1 5 1 9 6 3 8 4 2 0 2 4 4 0 6 11 3 5 3 13 10 3 14
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 5 1 2 2 3 4 -1 5 6 2 2 2 5 3 2 8 11 3 4 4 8 7 1 13
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 6 0 1 5 2 8 -6 1 5 3 1 1 7 6 1 10 11 3 2 6 9 14 -5 11
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 5 1 1 3 8 12 -4 4 6 1 2 3 2 7 -5 5 11 2 3 6 10 19 -9 9
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 7 0 4 3 0 12 -12 4 5 0 3 2 2 9 -7 3 12 0 7 5 2 21 -19 7
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 6 0 1 5 3 17 -14 1 5 1 1 3 6 13 -7 4 11 1 2 8 9 30 -21 5
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 4 3 1 0 20 7 13 10 7 6 1 0 36 5 31 19 11 9 2 0 56 12 44 29
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 6 5 1 0 23 9 14 16 6 4 0 2 13 11 2 12 12 9 1 2 36 20 16 28
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 6 3 1 2 25 8 17 10 6 4 1 1 29 12 17 13 12 7 2 3 54 20 34 23
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 7 4 1 2 20 13 7 13 4 3 0 1 13 5 8 9 11 7 1 3 33 18 15 22
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 5 1 2 2 16 14 2 5 6 5 1 0 28 11 17 16 11 6 3 2 44 25 19 21
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 6 4 1 1 21 13 8 13 5 2 1 2 18 11 7 7 11 6 2 3 39 24 15 20
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 5 3 0 2 11 8 3 9 6 3 2 1 15 6 9 11 11 6 2 3 26 14 12 20
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 5 3 1 1 10 5 5 10 6 3 1 2 11 9 2 10 11 6 2 3 21 14 7 20
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 2 1 3 17 15 2 7 5 1 1 3 10 20 -10 4 11 3 2 6 27 35 -8 11
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 6 0 0 6 5 23 -18 0 5 3 1 1 16 10 6 10 11 3 1 7 21 33 -12 10
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 7 0 1 6 6 30 -24 1 5 3 0 2 9 15 -6 9 12 3 1 8 15 45 -30 10
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 6 2 0 4 29 22 7 6 5 1 0 4 12 19 -7 3 11 3 0 8 41 41 0 9
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 4 0 1 3 6 13 -7 1 7 2 1 4 13 37 -24 7 11 2 2 7 19 50 -31 8
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 5 1 0 4 13 26 -13 3 6 1 1 4 9 18 -9 4 11 2 1 8 22 44 -22 7
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 6 0 0 6 4 37 -33 0 5 1 0 4 11 37 -26 3 11 1 0 10 15 74 -59 3
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 21 - 7--0 - 92 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 03 - 6---1 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
------3 - 3---1 - 4-0 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3--2 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4---2 - 2-6 - 2-2 - 3---
HENGER VL FC
--0 - 32 - 42 - 30 - 4-0 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2--
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1------2 - 1---7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 2--0 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3-4 - 0----0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1-3 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0--2 - 1
MUN SE II.
----2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 1---2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

KÜLKER SC

2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
MUN SE II.
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÜLKER SC
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
HENGER VL FC
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
KÜLKER SC
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
KÜLKER SC
AMATŐR SE
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
KÜLKER SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDAKESZI SC
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÜLKER SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
KÜLKER SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
KÜLKER SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÜLKER SC
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÜLKER SC
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
KÜLKER SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
HENGER VL FC
KÜLKER SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
3R SPARTACUS
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
KÜLKER SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
MAHATMA GANDI
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
BUDAKESZI SC
KÜLKER SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÜLKER SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
KÜLKER SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
KÜLKER SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
ISSIMO SE II.
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
KÜLKER SC
II. KER. UFC II.
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
GB Hegyalja 2050

KÁPOSZTÁSMEGYER FC

2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MAHATMA GANDI
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
UNIONE FC II.
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
AMATŐR SE
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MUN SE II.
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
KÜLKER SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HENGER VL FC
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3R SPARTACUS
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDAKESZI SC
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
KÜLKER SC
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 23. 19:30
Ikarus BSE
2019. 05. 23. 19:30
Ikarus BSE
AMATŐR SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
ISSIMO SE II.
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom