Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 13. forduló

2018.11.11 - 16:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
MILAVECZ PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMA PÉTER, BARDI KLAUDIA BARBARA
UNIONE FC II.
BUDAKESZI SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

29'

FORNOSI PÉTER

 

0 - 2

58'

DOMBI RUDOLF

 

0 - 3

67'

DOMBI RUDOLF

 

0 - 4

72'

VARGA GERGELY JÁNOS

 

0 - 5

77'

KOTROCZÓ LEVENTE

 

0 - 6

82'

KÁDÁR JÓZSEF
SZABÓ ZOLTÁN

90'

1 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 12 9 3 0 58 14 44 30 8.8
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 13 9 1 3 37 27 10 28 8.7
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 13 8 2 3 61 21 40 26 8.4
4 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 12 8 1 3 39 19 20 25 8.4
5 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 12 7 3 2 48 28 20 24 8.5
6 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 12 7 2 3 24 14 10 23 8.1
7 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 12 6 3 3 28 16 12 21 7.2
8 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 12 6 2 4 40 27 13 20 8.6
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 12 4 1 7 24 34 -10 13 7.5
10 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 12 3 2 7 30 39 -9 11 8.1
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 12 3 1 8 15 45 -30 10 7.7
12 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 12 3 0 9 42 47 -5 9 7.3
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 12 2 2 8 19 53 -34 8 7.1
14 MUN SE II. MUN SE II. 12 2 1 9 23 46 -23 7 7.9
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 12 2 0 10 17 75 -58 6 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 7 4 1 2 14 5 9 13 6 5 1 0 14 4 10 16 13 9 2 2 28 9 19 29
2 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 5 3 1 1 11 3 8 10 7 6 0 1 21 1 20 18 12 9 1 2 32 4 28 28
3 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 6 3 1 2 9 7 2 10 6 3 2 1 9 9 0 11 12 6 3 3 18 16 2 21
4 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 5 2 2 1 2 1 1 8 7 3 2 2 6 2 4 11 12 5 4 3 8 3 5 19
5 AMATŐR SE KÜLKER SC 6 3 2 1 10 8 2 11 7 2 2 3 5 9 -4 8 13 5 4 4 15 17 -2 19
6 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 5 4 0 1 7 1 6 12 7 1 3 3 5 13 -8 6 12 5 3 4 12 14 -2 18
7 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 7 3 0 4 9 10 -1 9 5 2 2 1 12 6 6 8 12 5 2 5 21 16 5 17
8 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 4 1 1 7 5 2 13 6 1 1 4 2 10 -8 4 12 5 2 5 9 15 -6 17
9 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 7 1 5 1 9 6 3 8 5 3 0 2 5 4 1 9 12 4 5 3 14 10 4 17
10 AMATŐR SE UNIONE FC II. 7 2 1 4 12 9 3 7 5 2 1 2 5 8 -3 7 12 4 2 6 17 17 0 14
11 AMATŐR SE HENGER VL FC 6 0 1 5 2 8 -6 1 6 4 1 1 9 7 2 13 12 4 2 6 11 15 -4 14
12 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 5 1 2 2 3 4 -1 5 7 2 2 3 5 4 1 8 12 3 4 5 8 8 0 13
13 AMATŐR SE MUN SE II. 6 1 2 3 8 12 -4 5 6 1 2 3 2 7 -5 5 12 2 4 6 10 19 -9 10
14 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 7 0 4 3 0 12 -12 4 5 0 3 2 2 9 -7 3 12 0 7 5 2 21 -19 7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 6 0 1 5 3 17 -14 1 6 1 2 3 6 13 -7 5 12 1 3 8 9 30 -21 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 5 3 2 0 22 9 13 11 7 6 1 0 36 5 31 19 12 9 3 0 58 14 44 30
2 AMATŐR SE KÜLKER SC 6 5 1 0 23 9 14 16 7 4 0 3 14 18 -4 12 13 9 1 3 37 27 10 28
3 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 7 4 1 2 32 9 23 13 6 4 1 1 29 12 17 13 13 8 2 3 61 21 40 26
4 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 7 4 1 2 20 13 7 13 5 4 0 1 19 6 13 12 12 8 1 3 39 19 20 25
5 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 6 2 2 2 20 17 3 8 6 5 1 0 28 11 17 16 12 7 3 2 48 28 20 24
6 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 5 3 1 1 10 5 5 10 7 4 1 2 14 9 5 13 12 7 2 3 24 14 10 23
7 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 5 3 0 2 11 8 3 9 7 3 3 1 17 8 9 12 12 6 3 3 28 16 12 21
8 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 7 4 1 2 22 16 6 13 5 2 1 2 18 11 7 7 12 6 2 4 40 27 13 20
9 AMATŐR SE HENGER VL FC 6 0 0 6 5 23 -18 0 6 4 1 1 19 11 8 13 12 4 1 7 24 34 -10 13
10 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 2 1 3 17 15 2 7 6 1 1 4 13 24 -11 4 12 3 2 7 30 39 -9 11
11 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 7 0 1 6 6 30 -24 1 5 3 0 2 9 15 -6 9 12 3 1 8 15 45 -30 10
12 AMATŐR SE UNIONE FC II. 7 2 0 5 30 28 2 6 5 1 0 4 12 19 -7 3 12 3 0 9 42 47 -5 9
13 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 5 0 1 4 6 16 -10 1 7 2 1 4 13 37 -24 7 12 2 2 8 19 53 -34 8
14 AMATŐR SE MUN SE II. 6 1 0 5 14 28 -14 3 6 1 1 4 9 18 -9 4 12 2 1 9 23 46 -23 7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 6 0 0 6 4 37 -33 0 6 2 0 4 13 38 -25 6 12 2 0 10 17 75 -58 6
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 21 - 7--0 - 92 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 03 - 6---1 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3-----3 - 3---1 - 4-0 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3--2 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4--4 - 32 - 2-6 - 2-2 - 3---
HENGER VL FC
--0 - 32 - 42 - 30 - 4-0 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2--
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1------2 - 12 - 2--7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 2-7 - 10 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3-4 - 0--1 - 3-0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1-3 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0--2 - 1
MUN SE II.
-1 - 2--2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 6--2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

UNIONE FC II.

2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
UNIONE FC II.
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
UNIONE FC II.
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MUN SE II.
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HENGER VL FC
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
UNIONE FC II.
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
AMATŐR SE
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
UNIONE FC II.
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDAKESZI SC
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
UNIONE FC II.
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
UNIONE FC II.
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
UNIONE FC II.
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
UNIONE FC II.
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
KÜLKER SC
ELMARDT
UNIONE FC II.
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MAHATMA GANDI
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
INFO
UNIONE FC II.
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
INFO
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
06. 02. 17:00
UNIONE FC II.

BUDAKESZI SC

2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
3R SPARTACUS
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDAKESZI SC
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAKESZI SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
MAHATMA GANDI
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDAKESZI SC
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDAKESZI SC
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDAKESZI SC
2018. 10. 21. 14:00
Budakeszi sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
ISSIMO SE II.
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDAKESZI SC
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
II. KER. UFC II.
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 03. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
BUDAKESZI SC
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
AMATŐR SE
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
BUDAKESZI SC
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDAKESZI SC
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 14. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 14. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
BUDAKESZI SC
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
BUDAKESZI SC
KÜLKER SC
2019. 04. 28. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDAKESZI SC
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
INFO
HENGER VL FC
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
INFO
BUDAKESZI SC
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
06. 01. 17:00
MUN SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol