Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 14. forduló

2018.11.17 - 19:00

Budapest, UTE Bánka Kristóf Sportközpont

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
SEBESTYÉN ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH ZSOMBOR, CSIKY LAJOS
ISSIMO SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
90'
45'

Gólok

STAMPF ARMAND

15'

1 - 0

 

M.TÓTH GÁBOR

53'

2 - 0

 

TEMESVÁRI MÁTÉ

80'

3 - 0

 

 

3 - 1

90'

ANDREJSZKI TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 13 10 3 0 62 15 47 33 8.3
2 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 14 9 2 3 64 22 42 29 8.4
3 KÜLKER SC KÜLKER SC 13 9 1 3 37 27 10 28 8.7
4 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 13 8 3 2 57 31 26 27 8.7
5 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 13 8 2 3 26 14 12 26 8.2
6 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 13 8 1 4 40 23 17 25 7.7
7 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 13 7 3 3 34 16 18 24 7.8
8 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 13 6 2 5 41 30 11 20 8.2
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 13 4 1 8 24 36 -12 13 7.4
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 13 4 0 9 45 48 -3 12 7.5
11 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 13 3 2 8 31 42 -11 11 8.3
12 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 13 3 2 8 23 54 -31 11 7.8
13 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 13 3 1 9 18 54 -36 10 7.5
14 MUN SE II. MUN SE II. 13 2 1 10 23 52 -29 7 7.7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 13 2 0 11 18 79 -61 6 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 8 5 1 2 15 5 10 16 6 5 1 0 14 4 10 16 14 10 2 2 29 9 20 32
2 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 5 3 1 1 11 3 8 10 8 7 0 1 23 1 22 21 13 10 1 2 34 4 30 31
3 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 6 3 1 2 9 7 2 10 7 4 2 1 13 10 3 14 13 7 3 3 22 17 5 24
4 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 6 3 2 1 4 1 3 11 7 3 2 2 6 2 4 11 13 6 4 3 10 3 7 22
5 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 5 4 0 1 7 1 6 12 8 2 3 3 9 14 -5 9 13 6 3 4 16 15 1 21
6 AMATŐR SE KÜLKER SC 6 3 2 1 10 8 2 11 7 2 2 3 5 9 -4 8 13 5 4 4 15 17 -2 19
7 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 7 3 0 4 9 10 -1 9 6 2 2 2 12 7 5 8 13 5 2 6 21 17 4 17
8 AMATŐR SE UNIONE FC II. 7 2 1 4 12 9 3 7 6 3 1 2 6 8 -2 10 13 5 2 6 18 17 1 17
9 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 7 4 1 2 7 6 1 13 6 1 1 4 2 10 -8 4 13 5 2 6 9 16 -7 17
10 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 8 1 5 2 9 8 1 8 5 3 0 2 5 4 1 9 13 4 5 4 14 12 2 17
11 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 6 2 2 2 4 4 0 8 7 2 2 3 5 4 1 8 13 4 4 5 9 8 1 16
12 AMATŐR SE HENGER VL FC 6 0 1 5 2 8 -6 1 7 4 1 2 9 8 1 13 13 4 2 7 11 16 -5 14
13 AMATŐR SE MUN SE II. 6 1 2 3 8 12 -4 5 7 1 2 4 2 9 -7 5 13 2 4 7 10 21 -11 10
14 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 8 0 4 4 1 16 -15 4 5 0 3 2 2 9 -7 3 13 0 7 6 3 25 -22 7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 7 0 1 6 4 21 -17 1 6 1 2 3 6 13 -7 5 13 1 3 9 10 34 -24 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 5 3 2 0 22 9 13 11 8 7 1 0 40 6 34 22 13 10 3 0 62 15 47 33
2 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 8 5 1 2 35 10 25 16 6 4 1 1 29 12 17 13 14 9 2 3 64 22 42 29
3 AMATŐR SE KÜLKER SC 6 5 1 0 23 9 14 16 7 4 0 3 14 18 -4 12 13 9 1 3 37 27 10 28
4 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 6 2 2 2 20 17 3 8 7 6 1 0 37 14 23 19 13 8 3 2 57 31 26 27
5 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 6 4 1 1 12 5 7 13 7 4 1 2 14 9 5 13 13 8 2 3 26 14 12 26
6 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 8 4 1 3 21 17 4 13 5 4 0 1 19 6 13 12 13 8 1 4 40 23 17 25
7 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 6 4 0 2 17 8 9 12 7 3 3 1 17 8 9 12 13 7 3 3 34 16 18 24
8 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 7 4 1 2 22 16 6 13 6 2 1 3 19 14 5 7 13 6 2 5 41 30 11 20
9 AMATŐR SE HENGER VL FC 6 0 0 6 5 23 -18 0 7 4 1 2 19 13 6 13 13 4 1 8 24 36 -12 13
10 AMATŐR SE UNIONE FC II. 7 2 0 5 30 28 2 6 6 2 0 4 15 20 -5 6 13 4 0 9 45 48 -3 12
11 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 7 2 1 4 18 18 0 7 6 1 1 4 13 24 -11 4 13 3 2 8 31 42 -11 11
12 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 5 0 1 4 6 16 -10 1 8 3 1 4 17 38 -21 10 13 3 2 8 23 54 -31 11
13 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 8 0 1 7 9 39 -30 1 5 3 0 2 9 15 -6 9 13 3 1 9 18 54 -36 10
14 AMATŐR SE MUN SE II. 6 1 0 5 14 28 -14 3 7 1 1 5 9 24 -15 4 13 2 1 10 23 52 -29 7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 7 0 0 7 5 41 -36 0 6 2 0 4 13 38 -25 6 13 2 0 11 18 79 -61 6
 
3R SPARTACUS
-----2 - 04 - 1---1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7--0 - 92 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 03 - 6--1 - 41 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3-----3 - 3---1 - 4-0 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 33 - 9-2 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4--4 - 32 - 2-6 - 2-2 - 3---
HENGER VL FC
--0 - 32 - 42 - 30 - 4-0 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1------2 - 12 - 2--7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 23 - 17 - 10 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3-4 - 0--1 - 3-0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1-3 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 2--2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 6--2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

ISSIMO SE II.

2018. 09. 02. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 02. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
II. KER. UFC II.
2018. 09. 08. 17:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 08. 17:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 16. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 16. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 22. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 22. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
ISSIMO SE II.
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 30. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 30. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
3R SPARTACUS
2018. 10. 07. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
ISSIMO SE II.
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
MAHATMA GANDI
2018. 10. 21. 14:00
Budakeszi sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
ISSIMO SE II.
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 04. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
ISSIMO SE II.
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÜLKER SC
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 10. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
ISSIMO SE II.
2019. 03. 16. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 16. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
MUN SE II.
2019. 03. 23. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 23. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
ISSIMO SE II.
2019. 03. 31. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HENGER VL FC
2019. 04. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
ISSIMO SE II.
2019. 04. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
AMATŐR SE
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
ISSIMO SE II.
2019. 04. 28. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
ISSIMO SE II.
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
ISSIMO SE II.
2019. 05. 12. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
ISSIMO SE II.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
INFO
UNIONE FC II.
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
05. 26. 11:00
ISSIMO SE II.

KÁPOSZTÁSMEGYER FC

2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MAHATMA GANDI
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
UNIONE FC II.
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
2018. 11. 21. 19:15
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
AMATŐR SE
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MUN SE II.
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
KÜLKER SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HENGER VL FC
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 17. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 25. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3R SPARTACUS
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDAKESZI SC
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
2019. 04. 21. 15:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 04. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
KÜLKER SC
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 22.
Panoráma Sportközpont
2019. 05. 22.
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
05. 22.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 26. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
05. 26. 11:00
ISSIMO SE II.
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
06. 02. 11:00
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol