Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 14. forduló

2018.11.18 - 19:00

Budapest, Pokorny József Sport és Szabadidő központ (Hidegkúti SC)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
IVACS VINCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HUSZÁR ÁKOS, HETESI CINTIA
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

32'

FÖLDES GÁBOR
APJOK GERGELY

60'

1 - 1

 

 

1 - 2

62'

FÖLDES GÁBOR

 

1 - 3

75'

FÖLDES GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 13 10 3 0 62 15 47 33 8.3
2 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 14 9 2 3 64 22 42 29 8.4
3 KÜLKER SC KÜLKER SC 13 9 1 3 37 27 10 28 8.7
4 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 13 8 3 2 57 31 26 27 8.7
5 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 13 8 2 3 26 14 12 26 8.2
6 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 13 8 1 4 40 23 17 25 7.7
7 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 13 7 3 3 34 16 18 24 7.8
8 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 13 6 2 5 41 30 11 20 8.2
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 13 4 1 8 24 36 -12 13 7.4
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 13 4 0 9 45 48 -3 12 7.5
11 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 13 3 2 8 31 42 -11 11 8.3
12 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 13 3 2 8 23 54 -31 11 7.8
13 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 13 3 1 9 18 54 -36 10 7.5
14 MUN SE II. MUN SE II. 13 2 1 10 23 52 -29 7 7.7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 13 2 0 11 18 79 -61 6 7.4
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 8 5 1 2 15 5 10 16 6 5 1 0 14 4 10 16 14 10 2 2 29 9 20 32
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 5 3 1 1 11 3 8 10 8 7 0 1 23 1 22 21 13 10 1 2 34 4 30 31
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 6 3 1 2 9 7 2 10 7 4 2 1 13 10 3 14 13 7 3 3 22 17 5 24
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 6 3 2 1 4 1 3 11 7 3 2 2 6 2 4 11 13 6 4 3 10 3 7 22
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 5 4 0 1 7 1 6 12 8 2 3 3 9 14 -5 9 13 6 3 4 16 15 1 21
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 6 3 2 1 10 8 2 11 7 2 2 3 5 9 -4 8 13 5 4 4 15 17 -2 19
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 7 3 0 4 9 10 -1 9 6 2 2 2 12 7 5 8 13 5 2 6 21 17 4 17
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 7 2 1 4 12 9 3 7 6 3 1 2 6 8 -2 10 13 5 2 6 18 17 1 17
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 7 4 1 2 7 6 1 13 6 1 1 4 2 10 -8 4 13 5 2 6 9 16 -7 17
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 8 1 5 2 9 8 1 8 5 3 0 2 5 4 1 9 13 4 5 4 14 12 2 17
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 6 2 2 2 4 4 0 8 7 2 2 3 5 4 1 8 13 4 4 5 9 8 1 16
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 6 0 1 5 2 8 -6 1 7 4 1 2 9 8 1 13 13 4 2 7 11 16 -5 14
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 6 1 2 3 8 12 -4 5 7 1 2 4 2 9 -7 5 13 2 4 7 10 21 -11 10
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 8 0 4 4 1 16 -15 4 5 0 3 2 2 9 -7 3 13 0 7 6 3 25 -22 7
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 7 0 1 6 4 21 -17 1 6 1 2 3 6 13 -7 5 13 1 3 9 10 34 -24 6
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 5 3 2 0 22 9 13 11 8 7 1 0 40 6 34 22 13 10 3 0 62 15 47 33
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 8 5 1 2 35 10 25 16 6 4 1 1 29 12 17 13 14 9 2 3 64 22 42 29
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 6 5 1 0 23 9 14 16 7 4 0 3 14 18 -4 12 13 9 1 3 37 27 10 28
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 6 2 2 2 20 17 3 8 7 6 1 0 37 14 23 19 13 8 3 2 57 31 26 27
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 6 4 1 1 12 5 7 13 7 4 1 2 14 9 5 13 13 8 2 3 26 14 12 26
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 8 4 1 3 21 17 4 13 5 4 0 1 19 6 13 12 13 8 1 4 40 23 17 25
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 6 4 0 2 17 8 9 12 7 3 3 1 17 8 9 12 13 7 3 3 34 16 18 24
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 7 4 1 2 22 16 6 13 6 2 1 3 19 14 5 7 13 6 2 5 41 30 11 20
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 6 0 0 6 5 23 -18 0 7 4 1 2 19 13 6 13 13 4 1 8 24 36 -12 13
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 7 2 0 5 30 28 2 6 6 2 0 4 15 20 -5 6 13 4 0 9 45 48 -3 12
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 7 2 1 4 18 18 0 7 6 1 1 4 13 24 -11 4 13 3 2 8 31 42 -11 11
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 5 0 1 4 6 16 -10 1 8 3 1 4 17 38 -21 10 13 3 2 8 23 54 -31 11
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 8 0 1 7 9 39 -30 1 5 3 0 2 9 15 -6 9 13 3 1 9 18 54 -36 10
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 6 1 0 5 14 28 -14 3 7 1 1 5 9 24 -15 4 13 2 1 10 23 52 -29 7
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 7 0 0 7 5 41 -36 0 6 2 0 4 13 38 -25 6 13 2 0 11 18 79 -61 6
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
-----2 - 04 - 1---1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7--0 - 92 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 03 - 6--1 - 41 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3-----3 - 3---1 - 4-0 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 33 - 9-2 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4--4 - 32 - 2-6 - 2-2 - 3---
HENGER VL FC
--0 - 32 - 42 - 30 - 4-0 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1------2 - 12 - 2--7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 23 - 17 - 10 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3-4 - 0--1 - 3-0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1-3 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 2--2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 6--2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING

2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
HENGER VL FC
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MUN SE II.
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
AMATŐR SE
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDAKESZI SC
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÜLKER SC
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
3R SPARTACUS
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MAHATMA GANDI
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
ISSIMO SE II.
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
II. KER. UFC II.

UNIONE FC II.

2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
UNIONE FC II.
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
UNIONE FC II.
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MUN SE II.
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HENGER VL FC
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
UNIONE FC II.
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
AMATŐR SE
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
UNIONE FC II.
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDAKESZI SC
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
UNIONE FC II.
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
UNIONE FC II.
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
UNIONE FC II.
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
UNIONE FC II.
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
KÜLKER SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MAHATMA GANDI
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
UNIONE FC II.
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
UNIONE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom