Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 15. forduló

2018.11.24 - 12:00

Budapest, Panoráma Sportközpont (II. kerületi Sportcentrum - Kolozsvári u.)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
CSIKY LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZELMAN PÁL RÁMIL, NAGY ARNOLD JÁNOS
II. KER. UFC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 14 11 3 0 69 15 54 36 8.5
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 14 10 1 3 38 27 11 31 8.4
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 14 9 2 3 64 22 42 29 8.4
4 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 14 9 1 4 43 23 20 28 8.3
5 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 14 8 3 3 57 32 25 27 8.2
6 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 14 8 3 3 39 18 21 27 8.1
7 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 14 8 2 4 28 17 11 26 8.1
8 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 14 7 2 5 44 32 12 23 8
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 14 5 1 8 31 37 -6 16 7.9
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 14 5 0 9 50 50 0 15 7.9
11 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 14 3 2 9 31 49 -18 11 7.8
12 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 14 3 2 9 25 59 -34 11 7.7
13 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 14 3 1 10 20 59 -39 10 7.6
14 MUN SE II. MUN SE II. 14 2 1 11 23 55 -32 7 7.6
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 14 2 0 12 19 86 -67 6 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 6 4 1 1 16 3 13 13 8 7 0 1 23 1 22 21 14 11 1 2 39 4 35 34
2 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 8 5 1 2 15 5 10 16 6 5 1 0 14 4 10 16 14 10 2 2 29 9 20 32
3 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 6 3 2 1 4 1 3 11 8 4 2 2 9 3 6 14 14 7 4 3 13 4 9 25
4 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 7 3 1 3 9 8 1 10 7 4 2 1 13 10 3 14 14 7 3 4 22 18 4 24
5 AMATŐR SE KÜLKER SC 6 3 2 1 10 8 2 11 8 3 2 3 6 9 -3 11 14 6 4 4 16 17 -1 22
6 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 6 4 0 2 8 4 4 12 8 2 3 3 9 14 -5 9 14 6 3 5 17 18 -1 21
7 AMATŐR SE UNIONE FC II. 8 3 1 4 15 10 5 10 6 3 1 2 6 8 -2 10 14 6 2 6 21 18 3 20
8 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 8 3 1 4 11 12 -1 10 6 2 2 2 12 7 5 8 14 5 3 6 23 19 4 18
9 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 8 1 5 2 9 8 1 8 6 3 1 2 5 4 1 10 14 4 6 4 14 12 2 18
10 AMATŐR SE HENGER VL FC 7 1 1 5 7 9 -2 4 7 4 1 2 9 8 1 13 14 5 2 7 16 17 -1 17
11 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 7 4 1 2 7 6 1 13 7 1 1 5 2 15 -13 4 14 5 2 7 9 21 -12 17
12 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 6 2 2 2 4 4 0 8 8 2 3 3 7 6 1 9 14 4 5 5 11 10 1 17
13 AMATŐR SE MUN SE II. 7 1 3 3 8 12 -4 6 7 1 2 4 2 9 -7 5 14 2 5 7 10 21 -11 11
14 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 8 0 4 4 1 16 -15 4 6 0 3 3 3 12 -9 3 14 0 7 7 4 28 -24 7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 7 0 1 6 4 21 -17 1 7 1 2 4 7 18 -11 5 14 1 3 10 11 39 -28 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 6 4 2 0 29 9 20 14 8 7 1 0 40 6 34 22 14 11 3 0 69 15 54 36
2 AMATŐR SE KÜLKER SC 6 5 1 0 23 9 14 16 8 5 0 3 15 18 -3 15 14 10 1 3 38 27 11 31
3 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 8 5 1 2 35 10 25 16 6 4 1 1 29 12 17 13 14 9 2 3 64 22 42 29
4 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 8 4 1 3 21 17 4 13 6 5 0 1 22 6 16 15 14 9 1 4 43 23 20 28
5 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 7 2 2 3 20 18 2 8 7 6 1 0 37 14 23 19 14 8 3 3 57 32 25 27
6 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 6 4 0 2 17 8 9 12 8 4 3 1 22 10 12 15 14 8 3 3 39 18 21 27
7 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 6 4 1 1 12 5 7 13 8 4 1 3 16 12 4 13 14 8 2 4 28 17 11 26
8 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 8 5 1 2 25 18 7 16 6 2 1 3 19 14 5 7 14 7 2 5 44 32 12 23
9 AMATŐR SE HENGER VL FC 7 1 0 6 12 24 -12 3 7 4 1 2 19 13 6 13 14 5 1 8 31 37 -6 16
10 AMATŐR SE UNIONE FC II. 8 3 0 5 35 30 5 9 6 2 0 4 15 20 -5 6 14 5 0 9 50 50 0 15
11 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 7 2 1 4 18 18 0 7 7 1 1 5 13 31 -18 4 14 3 2 9 31 49 -18 11
12 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 6 0 1 5 8 21 -13 1 8 3 1 4 17 38 -21 10 14 3 2 9 25 59 -34 11
13 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 8 0 1 7 9 39 -30 1 6 3 0 3 11 20 -9 9 14 3 1 10 20 59 -39 10
14 AMATŐR SE MUN SE II. 7 1 0 6 14 31 -17 3 7 1 1 5 9 24 -15 4 14 2 1 11 23 55 -32 7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 7 0 0 7 5 41 -36 0 7 2 0 5 14 45 -31 6 14 2 0 12 19 86 -67 6
 
3R SPARTACUS
-----2 - 04 - 1---1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7--0 - 92 - 10------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 03 - 6--1 - 41 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3-----3 - 3---1 - 42 - 50 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 33 - 9-2 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4--4 - 32 - 2-6 - 20 - 12 - 3---
HENGER VL FC
-7 - 10 - 32 - 42 - 30 - 4-0 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1---7 - 0--2 - 12 - 2--7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 23 - 17 - 10 - 4---
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3 - 27 - 3-4 - 0--1 - 3-0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1-3 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 20 - 3-2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 6-5 - 22 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

II. KER. UFC II.

2018. 09. 02. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 02. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
II. KER. UFC II.
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
II. KER. UFC II.
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
II. KER. UFC II.
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
UNIONE FC II.
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 30. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 06. 16:00
Nagytétényi SE
MUN SE II.
II. KER. UFC II.
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 12. 02. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 27. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
3R SPARTACUS
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
II. KER. UFC II.
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
MAHATMA GANDI
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
II. KER. UFC II.
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 10. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
ISSIMO SE II.
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 07. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 14. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
MUN SE II.
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
2019. 05. 15. 19:15
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
HENGER VL FC
2019. 05. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
II. KER. UFC II.
2019. 05. 29. 20:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 29. 20:00
Vasas Sporttelep
II. KER. UFC II.
INFO
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
2019. 05. 11.
Elektromos SE
II. KER. UFC II.
AMATŐR SE
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
II. KER. UFC II.
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
KÜLKER SC
II. KER. UFC II.
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
INFO
BUDAKESZI SC
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
INFO
II. KER. UFC II.

HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING

2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
HENGER VL FC
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MUN SE II.
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
AMATŐR SE
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDAKESZI SC
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÜLKER SC
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
3R SPARTACUS
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MAHATMA GANDI
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
ISSIMO SE II.
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 22. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
INFO
II. KER. UFC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol