Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 3. forduló

2018.09.12 - 19:45

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
SZUHODOVSZKI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH II. TAMÁS, PÁL ZSUZSANNA
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

LASKAI ZOLTÁN ANDRÁS
BABOS ÁDÁM

14'

1 - 1

 

SZEITL ATTILA

53'

2 - 1

 

 

2 - 2

60'

BELLAI DÁVID

 

2 - 3

80'

BELLAI DÁVID

 

2 - 4

84'

BELLAI DÁVID
MURÁNYI KRISTÓF

85'

3 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 3 3 0 0 10 1 9 9 7.7
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 3 3 0 0 12 4 8 9 10.3
3 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 3 2 1 0 12 5 7 7 13.3
4 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 3 2 0 1 8 3 5 6 5.7
5 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 2 2 0 0 7 2 5 6 11.5
6 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 1 1 1 6 7 -1 4 6.3
7 MUN SE II. MUN SE II. 3 1 1 1 6 9 -3 4 6.7
8 HENGER VL FC HENGER VL FC 3 1 0 2 6 7 -1 3 10.3
9 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 3 1 0 2 4 7 -3 3 4.7
10 AMATŐR SE AMATŐR SE 3 1 0 2 4 9 -5 3 6.3
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 3 1 0 2 4 10 -6 3 7.3
12 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 3 0 1 2 5 7 -2 1 5
13 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 0 1 1 3 7 -4 1 8.5
14 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 3 0 1 2 2 7 -5 1 10.3
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 2 0 0 2 5 9 -4 0 2.5
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 6 2 4 7
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 0 3 4 3 2 1 0 4 0 4 7
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 3 1 2 7
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 0 6 6 2 2 0 0 6 0 6 6
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 2 0 2 1 1 5
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 2 1 4
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 1 1 4 5 -1 4
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 0 1 -1 2
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 2 0 1 1 0 4 -4 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 1 5 -4 2
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 3 5 -2 1
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 1 5 -4 1
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 5 1 4 3 3 3 0 0 10 1 9 9
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 8 4 4 6 3 3 0 0 12 4 8 9
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 1 1 0 0 6 2 4 3 2 1 1 0 6 3 3 4 3 2 1 0 12 5 7 7
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 4 2 2 3 3 2 0 1 8 3 5 6
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 2 1 1 0 5 3 2 4 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 1 1 6 7 -1 4
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 1 1 0 0 4 3 1 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 3 1 1 1 6 9 -3 4
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 0 2 6 7 -1 3
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 4 7 -3 3
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 2 0 0 2 1 9 -8 0 1 1 0 0 3 0 3 3 3 1 0 2 4 9 -5 3
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 2 0 0 2 1 8 -7 0 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 0 2 4 10 -6 3
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 0 1 2 5 7 -2 1
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 1 1 3 7 -4 1
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 2 0 0 2 1 6 -5 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 2 7 -5 1
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 2 0 0 2 5 9 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 5 9 -4 0
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1--------
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-------------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 0------------
BUDATÉTÉNY SE II.
----------1 - 4----
CSABAGYÖNGYE SE
---0 - 3---1 - 5-------
GB Hegyalja 2050
---------6 - 2-----
HENGER VL FC
----2 - 3----------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
------3 - 1-----2 - 2--
II. KER. UFC II.
---------------
ISSIMO SE II.
-----1 - 1--1 - 2------
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-----------1 - 1---
KÜLKER SC
------------4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 3--------
MUN SE II.
---------4 - 3-----
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-----2 - 5-----3 - 4---

Meccsek

UNIONE FC II.

2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 16. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
UNIONE FC II.
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 22. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
UNIONE FC II.
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 26. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
ISSIMO SE II.
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 29. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MUN SE II.
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
2018. 10. 06. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HENGER VL FC
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
UNIONE FC II.
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 27. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
AMATŐR SE
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
UNIONE FC II.
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDAKESZI SC
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
UNIONE FC II.
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
II. KER. UFC II.
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
UNIONE FC II.
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
UNIONE FC II.
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
3R SPARTACUS
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 05. 05. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
UNIONE FC II.
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
KÜLKER SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MAHATMA GANDI
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
UNIONE FC II.
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
UNIONE FC II.

KÜLKER SC

2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
MUN SE II.
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÜLKER SC
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
HENGER VL FC
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
KÜLKER SC
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
KÜLKER SC
AMATŐR SE
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
KÜLKER SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDAKESZI SC
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÜLKER SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
KÜLKER SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
KÜLKER SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÜLKER SC
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÜLKER SC
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
KÜLKER SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
HENGER VL FC
KÜLKER SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
3R SPARTACUS
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
KÜLKER SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
MAHATMA GANDI
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
BUDAKESZI SC
KÜLKER SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÜLKER SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
KÜLKER SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
KÜLKER SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
ISSIMO SE II.
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
KÜLKER SC
II. KER. UFC II.
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
GB Hegyalja 2050
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom